Světle zlatavá barva se zelenými odlesky. Vůně je komplexní, harmonická s nádechem květů, bylin a citrusových plodů. Chut' je svěží, plnější s výraznými tóny citrusů, mandlí a bohatou mineralitou. Delikátně slaný závěr. Víno zrálo 8 – 10 měsíců v tradičních nerezových tancích s kontrolovanou teplotou a malolaktickou fermentací. Chablis je region ležící mezi Dijonem a Paříží. Zdejší podloží je bohaté na slíny a vápencové vrstvy. Proto zde mohou vzniknout výjimečná vína. V této podoblasti Burgundska... Celý popis

Koupit za 699 Kč

Popis

Světle zlatavá barva se zelenými odlesky. Vůně je komplexní, harmonická s nádechem květů, bylin a citrusových plodů. Chut' je svěží, plnější s výraznými tóny citrusů, mandlí a bohatou mineralitou. Delikátně slaný závěr. Víno zrálo 8 – 10 měsíců v tradičních nerezových tancích s kontrolovanou teplotou a malolaktickou fermentací.

Chablis je region ležící mezi Dijonem a Paříží. Zdejší podloží je bohaté na slíny a vápencové vrstvy. Proto zde mohou vzniknout výjimečná vína. V této podoblasti Burgundska se na 4000 hektarech pěstuje výhradně odrůda Chardonnay.
Zobrazit více