Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Literatura - umění  >  Red and Dead

Red and Dead

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Red and Dead

Popis Red and Dead

KONZOLIŠTĚ.cz píše:

John Marston je tvrdý chlapík s ošlehanou tváří a temnou minulostí, která ho jednoho krásného slunného dne donutí opustit rodinu i svůj klidný život na Divokém západě a vydat se vstříc novému dobrodružství. A to na něj čeká v Red Dead Redemption, westernu v otevřeném herním světě od nikoho jiného než autorů GTA IV. Těšte se na jednorázové mise, složité a dlouhodobé cíle, westernové minihry, jízdu na koních a v dostavníku, lovení divoké zvěře i ďábelské přestřelky. Předně je nutno říci, že podle Rockstaru se to celé bude odehrávat v největším herním světě, který kdy sami stvořili, tedy ještě rozlehlejším, než je ten z posledního GTA. Právě po jeho vzoru bude ale i tento rozdělen na tři části, které se budou postupně odemykat během hraní, tzn. že na samotném začátku nebudete moci jen tak nasednout na koně a vydat se napříč celou herní prérií. Začnete totiž tam, kde se to jmenuje Frontier, u hornatého pohraničí se spoustou kaňonů, průsmyků a malých městeček. Následně vás hlavní dějová linka nasměruje k Mexiku, které na pohled poznáte podstatně červenějším pískem, a v závěru konečně i do severnějších krajů. Nebyla by to hra od Rockstaru, abyste si v ní nesáhli na pokud možno co největší zbraňový arzenál, čili počítejte s noži, pistolemi, puškami, brokovnicemi, lasem a dalšími. Marston přitom narozdíl od hrdinů GTA nebude mít žádné překladiště nebo domov, kam by se pro věci vracel, čili u sebe bude mít vždy jen to, co zrovna pobere: laso za opaskem, nůž v nohavici a pušku v ruce, například, nikdy však ne víc než čtyři předměty zároveň. Rockstar se také rozhodl do hry implentovat systém postupného uzdravování, čili nebudete muset sbírat žádné lékárničky apod. Pokud zrovna utržíte zbranění, poznáte to podle červeně poblikávajících okrajů obrazovky. Důležité je připomenout i to, že narozdíl od předcházejícího Red Dead Revolver budete tentokrát po celou dobu ovládat jen Marstona....

Metalshop.cz - metal a punk shop píše:

korzet dámský DEAD THREADS - Black/Red - BC9019 S dámský korzet značky DEAD THREADS.
Vybavení:
košíčky jsou vyztužené (vyztužení se nedá výjmout)
ramínky jsou plně nastavitelné
v zadní částí je po celé délce rozepínací zip
ozdobné zipy v přední částí
Barva: černá.
Složení: 100% bavlna, kovové doplňky.
Vezměte prosím na vědomí že míry v tabulce jsou pouze orientační a
velikosti se mohou mezi jednotlivými výrobky a styly mírně lišit.
(Jedná se o orientační rozměry OBVODU postavy která bude daný produkt nosit.) Měřeno v cm. (dámské produkty DEAD THREADS) Korzety » korzet dámský DEAD THREADS - Black/Red - BC9019 S

Coreshop.cz píše:

košile pánská DEAD THREADS - Red/Black/White - GS9464 pánská košile značky DEAD THREADS.
Vybavení:
zapínání pomocí knoflíku
dvě náprsní kapsy
ozdobné zipy
Barva: károvaná.
Složení: 65% akryl, 35% bavlna.
Košile » košile pánská DEAD THREADS - Red/Black/White - GS9464

FAnn píše:

Dopřejte svým rtům okamžitou hydrataci a intenzivní barvu. Rtěnka Pure Color Envy Vinyl LipColor vám zaručí, že vaše rty budou plné intenzivní, jasné barvy s vysokým obsahem lesku, který vydrží až po dobu osmi hodin. Nové složení s sebou přináší koktejl plný hydratačních složek a intenzivních barevných pigmentů, které definují tvar vašich rtů.

Svět Počítačů píše:

Hra Red Dead Redemption 2 představuje velmi očekávané pokračování westernové akční videohry Red Dead Redemption z roku 2010 a podílejí se na ní vývojáři prvního dílu a hry Grand Theft Auto V. Dle slov autorů půjde o "epický příběh života v nekompromisním srdci Ameriky". Hra nabídne obrovský otevřený

Gameonsale.cz píše:

Hra Red Dead Redemption 2 představuje velmi očekávané pokračování westernové akční videohry Red Dead Redemption z roku 2010 a podílejí se na ní vývojáři prvního dílu a hry Grand Theft Auto V. Dle slov autorů půjde o "epický příběh života v nekompromisním srdci Ameriky". Hra nabídne obrovský otevřený a atmosférický svět a zcela nový online multiplayer
Amerika, rok 1899. Konec éry divokého západu začal a muži zákona loví poslední zbývající psanecké gangy. Ti, kteří se nevzdají nebo nepodlehnou, jsou zabiti.
Poté, co se ve městě Blackwater ošklivě zvrtne jedna vloupačka, Arthur Morgan a gang Van der Linde jsou nuceni prchnout. S hromadou federálních agentů a těch nejlepších lovců odměn ve státě v patách musí gang loupit, krást a probojovat se drsným americkým vnitrozemím, aby vůbec přežil. Jelikož kvůli vnitřním neshodám hrozí, že se gang zcela rozpadne, Arthur se musí rozhodnout mezi vlastními ideály a věrností ke gangu, který ho vychoval.
Red Dead Redemption 2 od tvůrců Grand Theft Auto V a Red Dead Redemption je epický příběh o životě v Americe za úsvitu moderní doby.

Konzole a hry píše:

Píše se rok 1899, v Americe nastává konec éry Divokého Západu a poslední psanci se jsou vydáni napospas sveřepým mužům zákona a nemilosrdným lovcům odměn. Arthur Morgan a jeho gang Van der Linde se po jedné nevydařené loupeži ve městě Blackwater ocitají na útěku napříč Amerikou. Životní podmínky jsou kruté. Krádeže a loupeže již neslouží především zisku jako dřív, nyní jde o holé přežití. V samotném gangu to vře a vyčerpávající putování morálce nijak nepřidává. Časté střety z nepřáteli, což je vlastně téměř kdokoliv, jen přispívají k rozpadu gangu. Arthur Morgan bude muset učinit těžkou volbu mezi vlastními ideály a věrností k partě, která ho vychovala.
Red Dead Redemption 2 od tvůrců GTA V je strhující příběh o životě v Americe na úsvitu moderní doby.
HERNÍ OBSAH:

TVRDÝ ÚDĚL VŮDCE GANGU NA ÚTĚKU – Jako Arthur Morgan máte na starost vyhledávat nejbezpenější cesty srdcem Ameriky, navazování nebezpečných spojenectví, ale i takové základní věci, jako například přísun potravy. Vaše chování ve hře ovlivňuje morálku vašeho gangu.
SYSTÉM ROZHODOVÁNÍ, JAK JEJ ZNÁTE Z NEJLEPŠÍCH RPG HER – Rockstar Games se vydali cestou vylepšování odezvy okolního světa na vaše podněty. V jedné situaci například Morgan jede kolem farmy, když v tom na něj majitel namíří pušku a začne na něj výhrůžně křičet. Situaci lze na základě vašich rozhodnutí vyřešit násilím, či diplomacií.
REALISTICKÉ ZBRANĚ – Vývojáři se skutečně činili a podařilo se jim naprogramovat pro každou zbraň svému zcela jinou hratelnost, přesně podle reálné předlohy. Nakonec dokonce museli na realismu ubrat, aby různé přestřelky byly dostatečně zábavné a dynamické.
"KARMAMETR" JE ZPĚT – Nápaditá herní mechanika z předchozího dílu se objeví i zde. Honor systém, česky Čest, ovlivňuje to, jak se k vám bude okolní svět stavět. Když pomůžete někomu v nouzi, vaše Čest se zvýší, což má za následek větší odměny za různé mise, slevy v obchodech a šerifové občas přehlédnou nějaký te...

EuroKing píše:

Amerika, 1899. Konec éry divokého západu začal a muži zákona loví poslední zbývající psanecké gangy. Ti, kteří se nevzdají nebo nepodlehnou, jsou zabiti.
Poté, co se ve městě Blackwater ošklivě zvrtne jedna vloupačka, Arthur Morgan a gang Van der Linde jsou nuceni prchnout. S hromadou federálních agentů a těch nejlepších lovců odměn ve státě v patách musí gang loupit, krást a probojovat se drsným americkým vnitrozemím, aby vůbec přežil. Jelikož kvůli vnitřním neshodám hrozí, že se gang zcela rozpadne, Arthur se musí rozhodnout mezi vlastními ideály a věrností ke gangu, který ho vychoval.
Red Dead Redemption 2 od tvůrců Grand Theft Auto V a Red Dead Redemption je epický příběh o životě v Americe za úsvitu moderní doby.

Hra vyjde 26. října.

Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=gmA6MrX81z4
Poznámka: předobjednávka, finální cena se může lišit.

Electro World s.r.o. píše:

Hra Red Dead Redemption 2 určená pro herní konzoli Sony PlayStation 4 je dodávána na Blu-ray disku v anglické lokalizaci. Po neúspěšné loupeži ve městě Blackwater musí gang Van der Linde, ke kterému patří i hlavní hrdina Arthur Morgan, uprchnout a putovat rozsáhlou krajinou, protože v patách mají federálni agenty a lovce odměn. Abyste přežili, musíte s členy gangu vykrádat banky, přepadat dostavníky nebo vlaky a lovit volně žijící zvěř. Z úlovků získáte maso a další suroviny, které prodáte u obchodníků.

Alza.cz píše:

Hra pro konzoli - America, 1899. Amerika, 1899. Konec éry divokého západu začal a muži zákona loví poslední zbývající psanecké gangy. Ti, kteří se nevzdají nebo nepodlehnou, jsou zabiti. Red Dead Redemption 2 od tvůrců Grand Theft Auto V a Red Dead Redemption je epický příběh o životě v Americe za úsvitu moderní doby.
97% Red Dead Redemption 2 je pokračování úspěšné westernové akce, která vyšla už v roce 2010. Vývojáři z Rockstar Games jsou zárukou vynikajícího herního zážitku. Popadněte klobouk, osedlejte svého koně a vydejte se na nové dobrodružství. Ostré přestřelky jsou typickým obrázkem divokého západu. Hlavní hrdina...

Parametry Red and Dead

Druh Architektura a design

Podobné produkty

Podobné fráze: