Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Učebnice  >  Literatura pro výuku jazyka  >  INFOA Don Quijote de la Mancha

INFOA Don Quijote de la Mancha

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Una de las obras más destacadas de la literatura espańola y la literatura universal. En esta publicación vas a encontrar: Información sobre la vida de Miguel de Cervantes | Documentación sobre el ambiente y el contexto | Glosario con las palabras y expresiones difíciles | Actividades de comprensión | Preparación al DELE | Test final Temas: Aventuras | Libros de caballerías | Locura | Amor Ideal |...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro INFOA Don Quijote de la Mancha

Popis INFOA Don Quijote de la Mancha

Booktook.cz píše:

Zrcadlový text vám přináší příběh jak v českém tak anglickém jazyce
– na levé straně knihy je původní text, na pravé jeho překlad do
češtiny. Ideální čtení nejen na dovolenou, u kterého se pobavíte,
ale navíc se procvičíte v angličtině! Klasický příběh je
převyprávěn pro dnešní čtenáře, s využitím běžné angličtiny. Text
je navíc doplněn užitečnými poznámkami pod čarou, které čtenáře
upozorní na důležitá anglická slovní spojení. Doporučujeme všem
mírně pokročilým k procvičení pochopení anglického textu.

www.meindeutsch.cz píše:

Španělská didaktizovaná zjednodušená četba z edice ELI Lecturas jóvenes y adultos je určena tematicky pro starší mládež a dospělé. Knihy jsou plnobarevné, obsahují vedle textu i úkoly pro práci s textem. Kniha obsahuje klasickou látku španělského autora Miguela de Cervantes. Známý příběh o Donu Quijote, který se rozhodne opustit za doprovodu Sancho Panza svou vesnici a vydat se na dobrodružnou cestu do světa. Díky genialitě autora, nám šílené nápady hlavního hrdiny dávají poznat vlastní charakter a povahu. Součástí knihy jsou také informace o autorovi a době.

Alza.cz píše:

Kniha – autor Miguel de Cervantes, 248 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá
Anglicko-český zrcadlový text pro mírně pokročilé. Don Quijote četl spoustu knih o rytířích a kouzelnících, sličných pannách a skřítcích, až z toho naprosto zešílel a chce se sám stát rytířem. Verbuje vesnického blázna, Sancho Panzu, jako svého panoše a vydává se za dobrodružstvím, které ohromuje čtenáře po staletí.

MALL.CZ píše:

Zrcadlový text vám přináší příběh jak v českém tak anglickém jazyce – na levé straně knihy je původní text, na pravé jeho překlad do češtiny. Ideální čtení nejen na dovolenou, u kterého se pobavíte, ale navíc se procvičíte v angličtině!

Parametry INFOA Don Quijote de la Mancha

Výrobce Infoa

Podobné produkty

Podobné fráze: