Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Učebnice  >  Literatura pro výuku jazyka  >  GOGELOVÁ HELENA Angličtina pro fyzioterapeuty

GOGELOVÁ HELENA Angličtina pro fyzioterapeuty

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kniha je koncipována jako jazyková učebnice. Je určena fyzioterapeutů, rehabilitačním lékařům, studentům fyzioterapie a lektorům zdravotnické angličtiny. Mapuje oblast fyzioterapie, přičemž se soustřeďuje na jazykové schopnosti a slovní zásobu potřebné pro praxi.

Popis GOGELOVÁ HELENA Angličtina pro fyzioterapeuty

Dobré knihy píše:

Na českém knižním trhu dosud chybějící publikace určená fyzioterapeutům, rehabilitačním lékařům, studentům fyzioterapie a lektorům zdravotnické angličtiny. Nepostradatelná příručka také pro ty, kteří se chystají vycestovat za prací či studiem do anglicky mluvících zemí. Dílo přehledně mapuje oblast fyzioterapie, přičemž se soustřeďuje na jazykové schopnosti a slovní zásobu potřebné pro praxi. Kniha je koncipována jako jazyková učebnice, každá kapitola obsahuje úlohy, umožňující důkladné procvičení a zažití příslušné odborné terminologie. Autorka je profesí fyzioterapeutka se zahraniční zkušeností, která se věnuje výuce zdravotnické angličtiny.

Parametry GOGELOVÁ HELENA Angličtina pro fyzioterapeuty

Jazyk Angličtina

Podobné produkty

Podobné fráze: