Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Dětská literatura  >  Literatura pro nejmenší  >  První čísla

První čísla

Načítám galerii...
Předchozí
Další
První čísla je knížka, která díky barevným fotografiím ve spojitosti s textem učí děti rozpoznávat čísla a samostatně počítat.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro První čísla

Popis První čísla

Knihy Dobrovský píše:

Moje první Čísla - zábavné úkloly a hry se samolepkami Tato knížka je určena předškolákům, kteří chtějí získat náskok s učením. Představujeme vám úžasný svět čísel, interaktivní zábavy se samolepkami a učení hravou formou. Knížka obsahuje více než 50 báječných samolepek, hracích kartiček a speciální samolepky coby odměny za dosažený pokrok. Zkrátka perferktní pomůcka pro domácí zábavné učení. z kategorie Knihy | Učebnice | Předškoláci od SUN naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Patro.cz píše:

;
Tato knížka je určena předškolákům, kteří chtějí získat náskok s učením. Představujeme vám úžasný svět čísel, interaktivní zábavy se samolepkami a učení hravou formou.
;
Knížka obsahuje více než 50 báječných samolepek, hracích kartiček a speciální

Papírnictví Oskárek píše:

Hra V kostce!, která je vytvořena speciálně pro předškoláky. Je určena pro děti od 3 let a obsahuje 24 karet, na kterých se děti hravou formou seznámí se základními čísly. Oboustranné karty obsahují 3 barevné obrázky s číslicí na jedné straně a stejné obrázky bez číslic na druhé straně. Děti si musí zapamatovat, které číslo bylo u obrázku, případně kolik objektů je na obrázku. Mohou také popisovat obrázky na kartách nebo je používat jako inspiraci pro vyprávění příběhu. Hra obsahuje: 24 karet, 2 ukázkové karty z řady V kostce! mini První barvy a První písmena.Počet hráčů: 2+Věk: 3+Doba hraní: 10+ Zakupte produkt V kostce! mini První čísla z kategorie Hry, hračky, párty, karneval | Společenské hry | Dětské hry od výrobce za cenu 199 Kč.

MALL.CZ píše:

Zábavná hra podporující rozvoj předškoláků. Je určena pro děti od 3 let a obsahuje 24 oboustranných karet, na kterých se děti hravou formou seznámí se základními čísly. Rub a líc karet je lehce odlišný a děti si tak trénují své kognitivní funkce.

Megaknihy.cz píše:

Vstupte do světa Mickeyho a jeho přátel a připojte se k nim při jejich dalších dobrodružstvích! Prostřednictvím příběhů o jeho kamarádech se naučíte čísla, barvy, tvary a protiklady - a ještě se skvěl

KASA.cz píše:

Hra ALBI V kostce! mini První čísla
Hra vytvořena speciálně pro předškoláky, ve které se děti seznámí s čísly od jedné do deseti.
Je určena pro děti od 3 let a obsahuje 24 karet, na kterých se děti hravou formou seznámí se základními čísly.
Oboustranné karty obsahují tři barevné obrázky s číslicí na jedné straně a stejné obrázky bez číslic na druhé straně.
Děti si musí zapamatovat, které číslo bylo u obrázku, případně kolik objektů je na obrázku.
Vaše děti si procvičí jak paměť, tak základní sčítání.
Parametry:
Vhodné pro děti: od 3 let
Určeno pro: 2 + hráčů
Přibližná doba hraní: 10+ min

Parametry První čísla

Podobné produkty

Podobné fráze: