Kde jsem:     >  Katalog   >  Knihy a filmy   >  Knihy   >  Beletrie  >  Literatura česká  >  Věčná zahrada

Věčná zahrada

Poslední knihu, kterou Jiří Mucha napsal, celkem čtrnáctou v pořadí v rámci souborného vydání díla J.M. v nakladatelství Eminent, označil autor předmluvy Stanislav Motl jako "Jobovu knihu" Československa minulého století . Je částečně autobiografickým příběhem člověka, vystaveného dějinným proměnám a tragickým událostem, kterými procházely naše země.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Věčná zahrada

Popis Věčná zahrada

Megaknihy.cz píše:

Poslední knihu, kterou Jiří Mucha napsal, celkem čtrnáctou v pořadí v rámci souborného vydání díla J.M. v nakladatelství Eminent, označil autor předmluvy Stanislav Motl jako "Jobovu knihu" Č

Kosmas.cz píše:

Poslední kniha, kterou Jiří Mucha napsal, celkem čtrnáctá v pořadí v rámci souborného vydání díla, je částečně autobiografickým příběhem člověka, vystaveného dějinným proměnám a tragickým událostem, kterými procházely naše země.

Alza.cz píše:

Kniha – autor Jiří Mucha, 152 stran, česky, pevná s přebalem matná
Poslední knihu, kterou Jiří Mucha napsal, celkem čtrnáctou v pořadí v rámci souborného vydání díla J.M. v nakladatelství Eminent, označil autor předmluvy Stanislav Motl jako "Jobovu knihu" Československa minulého století. Je částečně autobiografickým příběhem člověka, vystaveného dějinným proměnám a tragickým událostem, kterými procházely naše země.

Parametry Věčná zahrada

Podobné produkty

Podobné fráze: