Elitní závodní top model z 3-vrstvého větruodolného materiálu který je strečový a má vyšší schopnost tepelné izolace a odvětrání potu. Je zateplený polyesterovou podšívkou, která zahřeje a zároveň rychle odvede přebytečnou vlhkost, takže udrží Vaše ruce v suchu. V oblasti dlaně a na prstech je použita kůže z ethiopské vlasaté ovce, která je zesílena mezi palcem a ukazováčkem. Horní strana palce je ošetřena froté materiálem pro otírání. Rukavice ukončena do neoprenové manžety s možností regulace... Celý popis

Koupit za 2 050 Kč

Popis

Elitní závodní top model z 3-vrstvého větruodolného materiálu který je strečový a má vyšší schopnost tepelné izolace a odvětrání potu. Je zateplený polyesterovou podšívkou, která zahřeje a zároveň rychle odvede přebytečnou vlhkost, takže udrží Vaše ruce v suchu. V oblasti dlaně a na prstech je použita kůže z ethiopské vlasaté ovce, která je zesílena mezi palcem a ukazováčkem. Horní strana palce je ošetřena froté materiálem pro otírání. Rukavice ukončena do neoprenové manžety s možností regulace na velcro pásek. Ke každému zakoupenému páru rukavice dostanete i balíček s ošetřujícím balzámem na kůži v dlaňové části.

Svrchní materiál: 3-vrstvý větruodolný materiál, strečový
Dlaňová část: kůže z ethiopské vlasaté ovce - je velmi měkká, hebká, odolná a má výborné termoizolační vlastnosti
Manžeta: 100% Neopren

Jako každou kůži je i tuto nutno čas od času ošetřit impregnačním (mastným) krémem, který kůži vyživí a prodlouží tak její vlastnosti i životnost.

VELIKOST: 7

BARVA: černá
Zobrazit více

Parametry

Značka LillSport
Barva černá