Závodní/tréninková zateplená rukavice užšího střihu s podšívkou 37,5® od Cocona®, ideální pro nižší teploty. Hřbet ruky je vyroben z větruodolné 3vrstvé textilie, která nabízí skvělou prodyšnost. V oblasti dlaně je použita syntetická kůže Clarino, kterou lze prát v pračce a udržuje si pružnost a prodyšnost v chladných a mokrých podmínkách. Technologie: - Clarino®- Syntetická kůže se složením 60% Polyamidu a 40% Polyuretanu. Materiál velmi dobře dýchá a má výborné parametry odvodu potu. Textilie... Celý popis

Koupit za 1 440 Kč

Popis

Závodní/tréninková zateplená rukavice užšího střihu s podšívkou 37,5® od Cocona®, ideální pro nižší teploty. Hřbet ruky je vyroben z větruodolné 3vrstvé textilie, která nabízí skvělou prodyšnost. V oblasti dlaně je použita syntetická kůže Clarino, kterou lze prát v pračce a udržuje si pružnost a prodyšnost v chladných a mokrých podmínkách.

Technologie:

- Clarino®- Syntetická kůže se složením 60% Polyamidu a 40% Polyuretanu. Materiál velmi dobře dýchá a má výborné parametry odvodu potu. Textilie se dá prát, přičemž nemění své unikátní vlastnosti. Využívá se především v oblasti dlaní, prstů a na výztuže.

Hlavní parametry a specifikace:

- odolná syntetická kůže Clarino®
- možnost praní v pračce
- větruodolný hřbet
- podšívka Cocona®
- materiál: 100% Polyester
- dlaň: Clarino (60% Polyamid, 40% Polyurethan)
Zobrazit více

Parametry

Značka LillSport
Druh rukavic prstové
Určení pro muže
Barva černá