Lill Sport Legend 0401-05

0 %
(0 hodnocení)

Závodní/tréninková rukavice vyrobená ve hřbetové části ze 3-vrstvého větruodolného materiálu který je strečový a má vyšší schopnost tepelné izolace a odvětrání potu. V dlaňové části je použita syntetická kůže Clarino, která je zesílena mezi palcem a ukazováčkem a na dlani. Horní strana palce je ošetřena froté materiálem pro otírání. Rukavice je ukončena do neoprenové manžety s možností regulace na velcro pásek.Lze je prát v pračce. Doporučujeme sušit pozvolna. Svrchní materiál: 3-vrstvý větruodolný... Celý popis

Koupit za 1 550 Kč

Popis

Závodní/tréninková rukavice vyrobená ve hřbetové části ze 3-vrstvého větruodolného materiálu který je strečový a má vyšší schopnost tepelné izolace a odvětrání potu. V dlaňové části je použita syntetická kůže Clarino, která je zesílena mezi palcem a ukazováčkem a na dlani. Horní strana palce je ošetřena froté materiálem pro otírání. Rukavice je ukončena do neoprenové manžety s možností regulace na velcro pásek.Lze je prát v pračce. Doporučujeme sušit pozvolna.
Svrchní materiál: 3-vrstvý větruodolný materiál, strečový
Dlaňová část: syntetická kůže Clarino (60% Polyamid, 40% Polyurethan)
Manžeta: 100% Neopren
Charakteristika materiálů:
Clarino®
- je silná syntetická kůže se složením 60% Polyamidu a 40% Polyuretanu. Materiál velmi dobře dýchá a má výborné parametry odvodu potu. Textilie se dá prát, přičemž nemění své unikátní vlastnosti. Využívá se především v oblasti dlaní, prstů a na výztuže.
Zobrazit více

Parametry

Značka LillSport
Druh sportu na běžky
Určení pro muže
Barva bílá