Kde jsem:     >  Katalog   >  Dům, byt a zahrada  >  Levně  >  Piatnik LSC Carotina Zvířátka

Piatnik LSC Carotina Zvířátka

Zábavná elektronická naučná hra! Až 30 naučných her, ve kterých poznáš více než 100 zvířátek. Dvojčata Carotina vydávají při každé správné kombinaci veselé zvuky! Naučná hra zahrnuje více než 200 na sebe navazujících her. Nauč se hravou formou poznávat svět zvířat, jejich názvy, jejich životní prostředí a co rádi jedí. Kromě jiného se seznámíš s charakteristickými vlastnostmi zvířat. ...

Všechny nabídky pro Piatnik LSC Carotina Zvířátka

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Piatnik LSC Carotina Zvířátka

Zábavná elektronická naučná hra!

Až 30 naučných her, ve kterých poznáš více než 100 zvířátek.

Dvojčata Carotina vydávají při každé správné kombinaci veselé zvuky! Naučná hra zahrnuje více než 200 na sebe navazujících her. Nauč se hravou formou poznávat svět zvířat, jejich názvy, jejich životní prostředí a co rádi jedí. Kromě jiného se seznámíš s charakteristickými vlastnostmi zvířat.

Hrací podložka je přenosná a opatřena úchyty pro dvojčata Carotina a pracovní listy. Na zadní straně podložky je možné pracovní listy uschovávat.

Balení obsahuje: 1 přenosnou hrací podložku, dvojčata Carotina se zvukovými efekty, 15 oboustranných potištěných pracovních listů a návod hry.

Zábavná didaktická hra je určena pro děti od 3 do 6 let.

POZNÁMKA: Pro provoz dvojčat Carotina jsou potřeba 2 x knoflíkové baterie 1,5V (LR44) . Baterie, které jsou součástí balení jsou pouze za účelem demonstrace součástí obsahu.

Parametry Piatnik LSC Carotina Zvířátka

Výrobce Lisciani

Podobné produkty

Podobné fráze: