Level Hero W mitt luxury

0 %
(0 hodnocení)

Zateplené dámské snowboardové rukavice Level Hero z voděodolného, prodyšného, ale hřejivého materiálu. Díky zateplení vícevrstvým Primaloftem jsou rukavice vhodné až do -17°. Spodní část od palce po prsty je zesílena odolnou koženkou. V oblasti zápěstí je pásek na suchý zip. Uvnitř najdete hřejivý microfleece a v oblasti manžety příjemný kožíšek. Dámské rukavice Level Hero W Mitt Luxury Velikost S z kategorie Level . TEPELNÝ INDEX: 3000 - Teplé /až do -17°/ MATERIÁL: Voděodolná tkanina IZOLACE:... Celý popis

Koupit za 1 189 Kč

Popis

Zateplené dámské snowboardové rukavice Level Hero z voděodolného, prodyšného, ale hřejivého materiálu. Díky zateplení vícevrstvým Primaloftem jsou rukavice vhodné až do -17°. Spodní část od palce po prsty je zesílena odolnou koženkou. V oblasti zápěstí je pásek na suchý zip. Uvnitř najdete hřejivý microfleece a v oblasti manžety příjemný kožíšek. Dámské rukavice Level Hero W Mitt Luxury Velikost S z kategorie Level .
TEPELNÝ INDEX: 3000 - Teplé /až do -17°/
MATERIÁL: Voděodolná tkanina
IZOLACE: Vícevrstvý Primaloft®, Hydrofill
Membra-Therm Plus
krátká kožešinová manžeta
nastavitelný popruh na suchý zip v oblasti zápěstí
spodní část od palce po prsty je zesílena odolnou koženkou

Membra-Therm Plus
Membrána, která je charakteristická svou výkonností. Je voděodolná a přesto velmi prodyšná. Díky tomu velmi přesně optimalizuje tepelný komfort a udržuje ruce v teple a suchu.
Zobrazit více

Parametry

Značka Level
Určení pro ženy
Barva stříbrná