Kde jsem:  Katalog  >  Auto-moto  >  Pneumatiky  >  Letní pneumatiky  >  Matador MP44 205/60 R16 92 V TL

Matador MP44 205/60 R16 92 V TL

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 515 Kč
Porovnat 11 obchodů
* Průměr: 16 * Konstrukce: R * Profil: 60 * Šířka: 205 * Pozn: * Rychlostní index: V 240km/h * Hmotnostní index: 92

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Matador MP44 205/60 R16 92 V TL

Popis Matador MP44 205/60 R16 92 V TL

pneushop.cz píše:

Excelentní na suché i mokré vozovce. Pro kompaktní a střední třídu vozidel. Výborná ovladatelnost a ochrana proti aquaplaningu. Matador je značka s dlouhou tradicí a širokou nabídkou spolehlivých pneumatik. Skvělá ovladatelnost v zatáčkách. Vhodná například pro vozidla Škoda Rapid, VW Golf a Peugeot 308. Pneumatika reprezentující segment vysoce-výkonných HIGH PERFORMANCE pneumatik pro automobily střední a vyšší střední třídy 3D technologie boků drážek Zpevněný dezén a dobrý odvod vody, kratší brzdná dráha na suchu i mokru Asymetrický dezén + běhounová směs se silikou Lepší ovladatelnost, vyšší bezpečnost a jízdní výkon Skvělá ovladatelnost v zatáčkách. Asymetrický dezén s kompatním, uzavřeným ramenem vydrží ještě extrémnější boční síly. To má za následek vynikající stabilitu při zatáčení. Excelentní handling. Tuhá obvodová žebra zvyšují stabilitu běhounu pneumatiky a poskytují vynikající ovladatelnost. Efektivní ochrana proti vzniku aquaplaning. Široké obvodové drážky a otevřená vnitřní oblast pneumatiky zajišťují rychlý odvod vody. Přínosem je účinná ochrana proti nebezpečí vzniku aquaplaningu.

PneuOK píše:

Matador MP44 – nové letní pneumatiky určené pro vozidla střední a vyšší třídy, řadí se mezi nejlepší produkty společnosti Matador. Celá řada inovativních prvků se zasazuje o bezkonkurenční místo v bezpečnosti, ovladatelnosti, pohodlí a životnosti. Mezi nejdůležitější prvky patří v první řadě asymetrický běhoun. Ten zajišťuje výtečné jízdní vlastnosti na suché i mokré vozovce. Vnější část pláště pneumatiky obsahuje kompaktní drážky, zvyšující stabilitu v zatáčkách a zkracují brzdnou délku. Vnitřní část pláště má naopak drážky širší, přispívá výkonu auta na mokré vozovce. Tři obvodové drážky zvyšují odolnost proti aquaplaningu, protože velmi důmyslně odvádí vodu z kontaktní plochy. Systém lamel narušuje film vody na vozovce a usnadňují tak brzdění. V neposlední řadě jsou pneumatiky Matador MP 44 Elite 3 vybaveny senzorem, který informuje o nutnosti vyměnit pneumatiky za nové v důsledku opotřebování.

Mojepneu píše:

Pneumatiky Matador MP 44 Elite 3 nová asymetrická pneumatika pro vozidla střední a vyšší třídy. Hlavní předností je bezpečnost a kratší brzdná dráha na mokru i suchu. Tyto vlastnosti pneumatice poskytuje 3D technologie boků drážek, které zároveň pneumatiku podrží i v zatáčkách. Matador výrabí kvalitní pneumatiky za přijatlenou cenu. Vyrábí pneu pro osobní, sportovní, offroad, lehké nákladní i nákladní automobily. Matador koupil v roce 2007 koncern Barum - Continental.

Ipneu.cz píše:

Excelentní na suché i mokré vozovce. Pro kompaktní a střední třídu vozidel. Výborná ovladatelnost a ochrana proti aquaplaningu. Skvělá ovladatelnost v zatáčkách.Asymetrický dezén poskytuje excelentní stabilitu v zatáčkách. Excelentní handling.Tuhý dezén zvyšuje stabilitu a poskytuje vynikající ovladatelnost. Efektivní ochrana proti vzniku aquaplaning.Dešťová voda je rychle odváděná z dezénu. Toto účinně chrání proti aquaplaningu. Zakupte výhodně MATADOR MP44 205/60 R16 92V Letní od výrobce MATADOR z kategorie Pneumatiky | Osobní | Letní za cenu 1675 Kč.

Parametry Matador MP44 205/60 R16 92 V TL

Výrobce Matador
Šířka Jedná se o první číslo v názvu pneumatiky. Za údaj se umisťuje lomítko. 205mm
Boční profil pneumatiky Poměr výšky a šířky pneumatiky v procentech. Umisťuje se za lomítko a jde o druhé číslo v názvu. 60
Průměr ráfku Písmeno značí druh konstrukce (R=radiální, D=diagonální, B=bias belted)
Číslo označuje vnitřní průměr pneumatiky v palcích.
R16
Nosnostní index Udává maximální nostnost pneumatiky. Hodnota tohoto indexu na pneumatice musí být stejná nebo vyšší než ve Vašem TP. 92
Rychlostní index Udává maximální rychlost, na kterou je pneumatika konstruována.
L = do 120 km/h
M = do 130 km/h
N = do 140 km/h
P = do 150 km/h
Q = do 160 km/h
R = do 170 km/h
S = do 180 km/h
T = do 190 km/h
V = do 240 km/h
W = do 270 km/h
Y = do 300 km/h
V

Podobné produkty

Podobné fráze: