Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky - ostatní

Léky - ostatní

Výrobci:

Ivt Imuno  •  Walmark  •  Teva  •  Energy  •  TianDE  •  Finclub  •  Klas  •  Altermed  •  Aliud Pharma  •  Vita Harmony
Nalezeno:    172 produktů

Prostamol Uno 320mg 90 měkkých tobolek

Prostamol UNO je určen pro muže, kteří mají potíže s prostatou. Přípravek se užívá při poruchách močení při nezhoubném zbytnění prostaty (benigní hyperplazii prostaty). Mezi příznaky patří obtížné a bolestivé močení (bolest za stydkou sponou), zpomalené zahájení močení, prodloužené a přerušované močení, slabý proud moči, časté močení, únik moči, pocit nedokonalého vyprázdnění močového měchýře a ne zcela dokonalé vyprázdnění močového měchýře.Použití tohoto tradičního rostlinného léčivého příprav...

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

Ivt Imuno FOB test na okultní krvácení v lidské stolici 1 ks

Imunochemický test slouží pro zjištění krvácení, které může být příznakem řady onemocnění tlustého střeva včetně nádorů tlustého střeva a konečníku.

Více informací
od 104 Kč
Koupit nejlevněji

Sinecod 5mg/ml kapky 20ml

Sinecod 5mg/ml por.gtt.sol.1x20ml Přípravek Sinecod je lék ve formě kapek určený k tlumení a léčbě suchého, dráždivého kašle různého původu u dětí a dospělých (antitusikum). Sinecod obsahuje látku, která tlumí kašel (butamirát citrát).

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Aspirin 500mg 80 obalených tablet

Rychlá úleva od mírné až středně silné bolesti. K léčbě příznaků doprovázejících horečku. Od 12 let věku.

Více informací
od 289 Kč
Koupit nejlevněji

Pirabene 1200 mg perorální tablety film 60x1200mg

Pirabene obsahuje léčivou látku piracetam. Tato látka příznivě ovlivňuje funkci mozkových buněk v oblasti učení a paměti, bdělosti a vědomí. U pacientů s nedostatečnými funkcemi centrálního nervového systému zvyšuje krátkodobé i dlouhodobé podávání piracetamu bdělost a zlepšuje poznávací schopnosti. Pirabene může být podáván dospělým, dospívajícím a dětem od 8 let. Dětem se srpkovitou anemií může být podáván od 3 let.

Více informací
od 175 Kč
Koupit nejlevněji

Robitussin Antitussicum 7.5mg/5ml sirup 100ml

Robitussin Antitussi.suchý kaš.7.5mg/5ml sir.100ml

Více informací
od 153 Kč
Koupit nejlevněji

Rowa Rowatinex kapky 10ml

Rowatinex gtt.1x10ml Používá se po poradě s lékařem k léčbě akutních i chronických onemocnění močových cest, při zánětech a infekcích močových cest, ke zmírnění zejména kolikovitých křečí. Bez porady s lékařem je vhodný při ledvinových a močových kamenech, kdy napomáhá k jejich rozpadu, rozpouštění a vyplavování.

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Bepanthen Plus krém 500mg/g+5mg/g 100g

Bepanthen Plus se používá na povrchní poranění všech druhů s rizikem infekce. Lze ho použít bez porady s lékařem na suchá i mokvající povrchová poranění pokožky, jako jsou odřeniny, řezné rány a poškrábání, trhliny a praskliny pokožky, lehké popáleniny, otlaky, záněty kůže a k léčbě popraskaných bradavek u kojících žen. Po poradě s lékařem se dále používá k léčbě chronických stavů, jako jsou bércové vředy a proleženiny, k léčbě kožních infekcí a v oblasti malých chirurgických výkonů. Bepanthen ...

Více informací
od 369 Kč
Koupit nejlevněji

Levopront Sirup perorální sirup 120ml

Přípravek Levopront sirup patří mezi antitusika, což jsou látky tlumící kašel. Léčivá látka obsažená v přípravku - levodropropizin - mírní kašel bez ovlivnění centra kašle. Rychlá úleva od suchého kašle. Sirup Levopront tlumí kašel bez ovlivnění centra kašle v mozku - působí přímo v dýchacích cestách a současně napomáhá přirozené očistě dýchacích cest. Přípravek je určen na suchý dráždivý neproduktivní kašel. Sirup má příchuť třešně a je určené nejen pro dospělé, ale i pro děti od 2 let. Vhodné...

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Tebokan 120mg por.tbl.flm. 30x120mg

TEBOKAN 120 mg je přípravek, který napomáhá rozšiřovat cévy a zlepšuje průtokové vlastnosti krve. Dále působí lehce proti otokům. Podporuje žilní tonus (napětí), zlepšuje využití glukózy v buňkách a snižuje tvorbu a přítomnost nežádoucích produktů vznikajících při metabolismu. Přípravek se bez porady s lékařem používá zejména při poruchách paměti, koncentrace a emoční labilitě hlavně u starších osob.Balení obsahuje 30 potahovaných tablet.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Calcichew D3 žvýkací tablety 60ks

Calcichew D3 ctb.60 Obsahuje vápník a vitamín D, obě léčivé látky se podílejí na stavbě kostí. Užívá se k prevenci a léčbě nedostatku vápníku a vitamínu D a po poradě s lékařem jako doplněk při léčbě osteoporózy (řídnutí kostí).

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Dinarex Dinarex 1,5 mg/ml sirup 200ml

DINAREX 1.5mg/ml por.sol. 1x200ml I Antitusický sirup k úlevě od suchého, dráždivého kašle. Tekutina obsahuje léčivou látku dextromethorfan-hydrobromid, což je antitusikum pomáhající zastavit kašel. Přípravek je určen pro dospělé a dospívající ve věku 12 let a starší.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Nurofen 125mg pro děti 10 čípků

Nurofen pro děti čípky 125 mg je určený k symptomatické léčbě: - horečky (včetně horečnatého stavu po očkování, horečky doprovázející nachlazení a chřipku); - mírné až středně silné bolesti jako je bolest hlavy, bolest zubů, bolest uší, bolest v krku, bolest při prozeřezávání zubů, pooperační bolest a bolest při zranění měkkých tkání a dále bolest doprovázející nachlazení a chřipku. Ibuprofen patří do skupiny léčiv nazývaných nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID). Tyto léčivé přípravky působí...

Více informací
od 85 Kč
Koupit nejlevněji

Siccaprotect oční kapky roztok 10ml

Siccaprotect oph.gtt.sol.1x10ml Oční kapky tzv. umělé slzy jsou určeny jako náhrada chybějící tekutiny normálních slz u dospělých i dětí. Působí protizánětlivě, tlumí svědění, podporuje obnovu rohovky i spojivek.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Trachisan 8mg proti bolesti v krku 20 pastilek

Ke krátkodobé lokální léčbě bolesti v krku u nehnisavých infekcí.

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Allergodil 0.5mg/ml oční kapky 6ml

Léčí příznaky alergického zánětu spojivek jako zarudnutí, svědění nebo slzení očí. Od 4 let věku.

Více informací
od 162 Kč
Koupit nejlevněji

Bepanthen krém 30g

Bepanthen crm.1x30g 5% Bepanthen® Krém je určen k léčbě drobných spálenin způsobených sluncem, radioterapií i běžných popálenin nižšího stupně. Na povrchu kůže vytváří film, dexpanthenol snadno proniká do kůže a v buňkách se mění na vitamín B5, který je pro organismus nepostradatelný k tvorbě a regeneraci kůže a sliznic. Vzhledem ke složení jej lze používat i k denní péči o pokožku kojenců.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Canesten GYN 1 den, vaginální tableta

Canesten 1 je jednoduchou a komfortní léčbou kvasinkové infekce pomocí jediné vaginální tablety. Vaginální tableta obsahuje léčivo klotrimazol, ktoré účinkuje přímo na místě infekce (tedy v pochvě) a účinně vás jí zbavuje. Tableta se zavede...

Více informací
od 205 Kč
Koupit nejlevněji

Canesten GYN 6 dní, vaginální krém 35g

Canesten Gyn 6 dní vaginální krém se používá k léčbě zánětů pochvy a zevního genitálu u žen a k léčbě zánětu žaludu pohlavního údu u mužů.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

Elmex Gelee gel 25g

Prevence vzniku zubního kazu, léčba počínajícího zubního kazu, snížení citlivosti obnažených zubních krčků.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Endiaron® 250mg 20 potahovaných tablet

Přípravek Endiaron se používá u dospělých, dospívajících a dětí o tělesné hmotnosti vyšší než 40 kg při průjmech s pravděpodobným infekčním původem, často provázených zvýšením tělesné teploty, při střevních dysmikrobiích (změny biologické rovnováhy střevní flóry), průjmech vzniklých po léčbě antibiotiky a chemoterapeutiky se širokým spektrem účinku. Je účinný nejen proti bakteriím, ale i proti některým prvokům, kvasinkám a plísním. Neovlivňuje mikroorganizmy žijící normálně ve střevě....

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Espumisan 40mg 50 orálních tobolek-blistr

Espumisan cps.50x40mg-blistr Espumisan je léčivý přípravek, který účinně odstraňuje pocit tlaku v břiše, pocit plnosti a plynatost. Espumisan může být užíván dlouhodobě, nemá vliv na trávení, i bez zapití se snadně polyká a je bezpečný i pro těhotné ženy a kojící matky.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Espumisan kapky 100mg/ml 50ml

Espumisan kapky 100mg/ml por.gtt.eml.1x50ml Espumisan kapky 100Mg/ml 1x50ml léčí příznaky plynatosti (nadýmání a zvýšený odchod plynů konečníkem). Způsobují rozpad bublinek plynu nacházejících se v potravě a na sliznici zažívacího traktu.

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

Geratam 1200 tablety potažené 60x1200mg

Geratam 1200 tbl.obd.60x1200mg Přípravek příznivě ovlivňuje funkci mozkových buněk v oblasti učení a paměti, bdělosti a vědomí jak zdravých lidí, tak i nemocných.

Více informací
od 189 Kč
Koupit nejlevněji

Gingio 120mg 30 potahovaných tablet

Přípravek se používá k léčbě příznaků lehkých poruch mozkových funkcí, jako jsou poruchy paměti a snížená schopnost soustředění.

Více informací
od 309 Kč
Koupit nejlevněji

Jenamazol 2% krém 20g

Při vaginálních mykózách nebo zánětech pochvy vyvolaných choroboplodnými houbami (obvykle kvasinkami).

Více informací
od 114 Kč
Koupit nejlevněji

Mucoplant sirup s jitrocelem a medem 100ml

Mucoplant proti kašli s jitrocel.a medem sir.100ml

Více informací
od 62 Kč
Koupit nejlevněji

NeoSeptolete orální pastilky 18x1.2mg

Neoseptolete Třešeň orm.past.18x1.2mg Léčivý přípravek k místní léčbě mírné infekce úst a hrdla, která se projeví bolestí v krku. Pastilky Neoseptolete třešeň místně působí proti choroboplodným zárodkům. Obsahují léčivou látku s dezinfekčním účinkem, který ničí řadu bakterií a houbových zárodků a do určité míry též potlačuje vývoj virů.

Více informací
od 118 Kč
Koupit nejlevněji

Septabene® 3mg/1mg pastilky 24ks

Septabene pastilky jsou protizánětlivý, analgetický a antiseptický léčivý přípravek pro místní orální použití. Pastilky dezinfikují ústa a krk a zmírňují příznaky zánětu v krku, jako je bolest, zarudnutí, otok, pocit tepla a porucha funkce. Septabene se používá k protizánětlivé, analgetické a antiseptické léčbě: podráždění v krku, podráždění úst a dásní, při gingivitidě (zánětu dásní), faryngitidě (zánětu hltanu) a laryngitidě (zánětu hrtanu). Balení obsahuje 24 pastilek....

Více informací
od 189 Kč
Koupit nejlevněji

Septonex Ophthalmo mast oční 5g

Ophthalmo-Septonex ung.opht.1x5g Ophthalmo-Septonex má dezinfekční vlastnosti a je proto vhodná pro léčbu nehnisavých zánětů předního úseku oka. Používá se u dospělých i dětí při zánětech víček a spojivek, při poškození rohovky po vyjmutí cizích tělísek a po úrazech.

Více informací
od 107 Kč
Koupit nejlevněji

Siccaprotect Azelastin Comod 0.5mg/ml oční kapky, roztok 10ml/5mg

Léčivý přípravek Azelastin Comod obsahuje léčivou látku azelastin, která patří do skupiny tzv. anialergik. Vhodný pro dospělé a děti od 4 let.

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

Strepsils Mentol a eukalyptus 24 pastilek

Používají se k léčbě příznaků zánětlivých a infekčních onemocnění dutiny ústní, hltanu a k úlevě od bolesti v krku. Ničí bakterie a kvasinky. 

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Strepsils Plus spray 20ml

Strepsils Plus Spray se užívá k léčbě zánětlivých a bolestivých onemocnění dutiny ústní a hltanu, u zánětu hltanu, zánětu dásní a bolesti v krku a po operaci mandlí, popřípadě po zubním ošetření.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Tebokan 40mg potahové tablety 100ks

Bez porady s lékařem se přípravek užívá při poruchách duševní výkonnosti s příznaky: poruchy paměti, poruchy koncentrace, emoční labilita hlavně u starších osob.  Po poradě s lékařem se dále přípravek užívá při syndromu demence (primární degenerativní demence Alzheimerova typu, vaskulární demence, smíšené formy demence); při poruchách prokrvení končetin a mikrocirkulace jako je obstrukční choroba periferních tepen ve stadiu I.-II. podle Fontaina (claudicatio intermittens), Raynaudův s...

Více informací
od 255 Kč
Koupit nejlevněji

Teva Omeprazol Pharma (28x10mg)

Přípravek OMEPRAZOL TEVA PHARMA obsahuje léčivou látku omeprazol. Ten patří do skupiny léčiv nazývaných ?inhibitory protonové pumpy?. Účinkují tak, že snižují množství kyseliny, která se tvoří ve Vašem žaludku. Bez porady s lékařem: se přípravek OMEPRAZOL TEVA PHARMA používá u dospělých ke krátkodobé léčbě příznaků refluxu (např. pálení žáhy, kyselá regurgitace). Reflux je návrat kyselého obsahu žaludku zpět do jícnu, kde může způsobit zánět a bolest. To může být příčinou příznaků, jako je např...

Více informací
od 105 Kč
Koupit nejlevněji

Vitango 200mg potahové tablety 30ks

Tradiční léčivý rostlinný přípravek, který se používá k přechodné úlevě od příznaků stresu, jako např. únava, pocity slabosti a vyčerpání. 

Více informací
od 259 Kč
Koupit nejlevněji

Walmark Spektrum 50+ (90 tablet)

Walmark Spektrum Vitality 50+ tbl.90 Kompletní multivitaminový a multiminerální přípravek nové generace, kde všechny vitaminy a stopové prvky pocházejí z organických zdrojů.

Více informací
od 314 Kč
Koupit nejlevněji

Walmark Spektrum Imunactiv (90 tablet)

Walmark Spektrum Imunita je doplněk stravy obsahující beta-glukan, bioflavonoidy, vitamin C, zinek a další důležité složky. Jedná se o prémiový komplexní multivitamín s minerály. Unikátní složení obsahuje vitamíny a stopové prvky z organických zdrojů. Organické zdroje se nacházejí v přírodě. Spektrum imunita je obohaceno o komplex Imunactiv, který obsahuje betaglukan, bioflavonoidy, vitamín C a zinek. Je vhodný jako doplněk stravy během zvýšených požadavků lidského těla na vitamíny a minerály, ...

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

Accord Paracetamol 500mg eff. 24ks

Paracetamol Accord 500mg tbl.eff.24 Přípravek Paracetamol Accord obsahuje paracetamol, který patří mezi analgetika a antipyretika. Používá se k úlevě od mírné až středně silné bolesti a/nebo horečky, tj. u horečky při nachlazení, bolesti hlavy, zubů, menstruační, bolesti svalů a kloubů.

Více informací
od 50 Kč
Koupit nejlevněji

Aciclovir AL krém 2g

Aciclovir se používá k léčbě oparů na rtech a obličeji ve stádiu svědění, pálení nebo puchýřků způsobených virem Herpes simplex (HSV). Včasná léčba tímto přípravkem zastaví tvorbu oparu. Jestliže se opar již objevil, léčba tímto přípravkem urychlí jeho hojení.

Více informací
od 125 Kč
Koupit nejlevněji

Acyclostad 50mg/g krém 5g

Acyclostad 50mg/g crm.5g Léčivou látkou přípravku Acyclostad je aciklovir. Přípravek Acyclostad se používá k léčbě oparů na rtech a obličeji ve stadiu svědění, pálení nebo puchýřků. Klinické studie ukázaly, že včasná léčba tímto přípravkem zastaví tvorbu oparu. Jestliže se opar již objevil, léčba tímto přípravkem urychlí jeho hojení.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Agnucaston potahové tablety 30ks

Agnucaston por.tbl.flm.30 Přípravek se používá při poruchách menstruačního cyklu, při premenstruačním syndromu a při mastodynii.

Více informací
od 209 Kč
Koupit nejlevněji

Ajax citron 3mg 24 pastilek

Ajax citron 3 mg pas.24 Přípravek Ajax citron 3 mg je určen k léčbě akutní bolesti v krku u dospělých a dětí od 6 let. Obsahuje léčivou látku benzydamini hydrochloridum.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Akneroxid 10 gel 50g 10%

Akneroxid 10 gel 1 x 50g 10% Přípravek určený k lokální léčbě těžších forem akné, které nereagují na mírnější léčbu.

Více informací
od 189 Kč
Koupit nejlevněji

Akneroxid 5 gel 5% 50g

Gel k lokální (místní) aplikaci na kůži k zevní léčbě akné (acne vulgaris akné).

Více informací
od 166 Kč
Koupit nejlevněji

Aliud Pharma Piracetam AL 1200 (30x1200mg)

Příznivě ovlivňuje látkovou výměnu nervových buněk, zvyšuje průtok krve mozkem a zlepšuje tokové vlastnosti krve.

Více informací
od 92 Kč
Koupit nejlevněji

Aliud Pharma Piracetam AL 1200 (60x1200mg)

Příznivě ovlivňuje látkovou výměnu nervových buněk, zvyšuje průtok krve mozkem a zlepšuje tokové vlastnosti krve.

Více informací
od 176 Kč
Koupit nejlevněji

Apo-Ibuprofen 400 mg 30 potahovaných tablet

Uleví od bolesti zad, kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje ibuprofen.

Více informací
od 56 Kč
Koupit nejlevněji

Apo-Ibuprofen Ibuprofen Apotex 100mg/5ml perorální suspenze 150ml

Ibuprofen Apotex 100mg/5ml por.sus.1x150ml Používá se ke krátkodobé symptomatické léčbě mírné až středně silné bolesti jako je bolest zubů a hlavy a horečky.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Belohair 2 % dermální roztok 60ml

Belohair je určen k léčbě úbytku vlasů s mužskou formou plešatění. Tato forma postihuje muže i ženy ve věku 18 až 65 let.U mužů začíná ústupem vlasové linie na čele a vypadáváním vlasů na temeni, postižené plochy se postupně zvětšují. V průběhu tohoto procesu se tvoří podkovovitý pruh vlasů v okrajových částech vlasové linie, vzadu a po stranách hlavy.U žen začíná alopecie roztroušeným vypadáváním vlasů, vlasy jsou tenčí, kratší a šedivějí. Ovšem u žen téměř nikdy nedochází k ústupu vlasov...

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

Bepanthen Plus krém 30g

Zrychlete hojení a předejděte infekci u povrchových zranění díky krému Bepanthen. Lze jej použít bez konzultace s lékařem. Máme jej skladem za skvělou cenu. Osobní odběr na 150+ lékárnách po celé ČR zdarma.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Boiron Drosetux Neo sirup 150ml

Přípravek  je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii. Určeno pro dospělé, dospívající a děti.

Více informací
od 176 Kč
Koupit nejlevněji

Bronchipret Tymián a Břečťan sirup 100ml

Při onemocněních dýchacích cest, při akutní bronchitidě (zánět průdušek) spojené s kašlem a onemocnění z nachlazení se zvýšenou tvorbou hlenu. 

Více informací
od 176 Kč
Koupit nejlevněji

Caltrate Plus 90 tablet

Volně prodejný lék k léčbě nedostatku vápníku a k prevenci osteoporózy. Vhodný pro dospělé a děti od 12 let.

Více informací
od 389 Kč
Koupit nejlevněji

Candibene krém 20g

Candibene krém je určen k lokální léčbě kožní mykózy. Jedná se především o mykózy nohou, kůže a kožních řas, mykózy nehtů, povrchové kvasinkové infekce (kožní kandidózy) a onemocnění zvané pytiriasis versicolor. Mykózy kůže se projevují zčervenáním, svěděním, někdy i olupováním kůže s nepříjemným zápachem, případně bolestivými prasklinkami kůže, zejména na nohou.

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Canesten 200mg krém 20g

Canesten krém crm.1x20g/200mg Canesten krém se používá k léčbě kožních a slizničních infekcí, které jsou způsobeny kvasinkami, plísněmi a některými bakteriemi. Vhodný na ložiska se zčervenáním, svěděním, někdy i olupováním kůže.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Cellufluid oční kapky, roztok 30x0.4ml/2mg

Cellufluid je náhražka slz, která obsahuje látku zvanou sodná sůl karmelózy. Ta je používána k léčbě příznaků syndromu suchého oka (jako je bolestivost, pálení, podráždění nebo pocit suchého oka) způsobeného nedostatečnou produkcí slz, které udržují oko vlhké. Balení obsahuje 30x 0,4 ml.

Více informací
od 195 Kč
Koupit nejlevněji

Claritine 10mg 30 tablet

ALERGIE? Claritine® tablety uleví od častých příznaků alergií až na 24 hodin a pomáhá tak obnovit Vaše běžné aktivity. Pečlivě čtěte příbalovou informaci. Claritine 10mg 30 tablet je volně prodejný léčivý přípravek s&...

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Clotrimazol AL 1% krém 20g

Clotrimazol AL 1% crm.1x20g 1% Používá se k léčbě kožních a slizničních infekcí, které jsou způsobeny kvasinkami, plísněmi a některými bakteriemi.

Více informací
od 81 Kč
Koupit nejlevněji

Clotrimazol AL 1% krém 50g

K léčení kožních infekcí způsobených plísněmi, kvasinkami a některými podmíněně patogenními houbami.

Více informací
od 126 Kč
Koupit nejlevněji

Drill pastilky na bolest v krku 24ks

Jedná se o doplňující léčebný přípravek u lokálních infekcí bez celkových příznaků. Působí na téměř veškeré patogeny vyskytující se v dutině ústní a hltanu. Současně snižuje zánětem vyvolanou lokální bolest. Přítomná aromata se rovněž podílejí na účinnosti přípravku ve smyslu desinfekce, zjemnění a zklidnění podrážděných sliznic.

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Duofilm kožní roztok 15ml

Duofilm drm.sol.1x15ml Duofilm je kožní roztok k použití na bradavice. Používá se k léčbě bradavic u dospělých, mladistvých a dětí starších dvou let. Duofilm vede ke kontrolovanému rozrušení keratinu (vrstvy tuhé hrubé kůže na povrchu bradavice). Proto by přípravek měl být používán pouze na bradavice.

Více informací
od 259 Kč
Koupit nejlevněji

Energy Annona forte 30 ml

Doplněk stravy. Annona forte je bioinformační přípravek obsahující koncentrovaný extrakt z listů rostliny Annona muricata. Patří mezi tvz. solitérní extrakty, které se vyznačují svojí jedinečností a výraznou charakteristikou a nejlépe se užívají jako samostatné, jednosložkové přípravky.

Více informací
od 430 Kč
Koupit nejlevněji

Energy Spirulina Barley 200tbl

Doplněk stravy. Dva rozdílné světy spojené v jeden mimořádný přípravek.

Více informací
od 355 Kč
Koupit nejlevněji

Erdomed 225mg granule 20 sáčků

Přípravek obsahuje léčivou látku erdostein, která snižuje viskozitu hlenů v průduškách, což usnadňuje vykašlávání.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Escapelle 1.5mg 1 tableta

Escapelle por.tbl.nob.1x1.5mg Pohotovostní antikoncepční pilulka – Emergency Contraceptive Pill (ECP), která chrání před nechtěným otěhotněním během 72 hodin po nechráněném sexuálním styku.

Více informací
od 469 Kč
Koupit nejlevněji

Espumisan 100mg/ml perorální kapky 30ml

Vše nasvědčujeme tomu, že přichází potíže s plynatostí? Zbavte se jich pomocí Espumisanu. V Benu máme kapky skladem za skvělé ceny. Osobní odběr zdarma.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Espumisan 40mg 100 orálních tobolek

ESPUMISAN přípravek, které se používá při léčbě příznaků zažívacích potížích a pocitu plnosti. Zbavte se nadýmání a dopřejte si rychlou úlevu. U nás skladem s dodáním do druhého dne.

Více informací
od 145 Kč
Koupit nejlevněji

Excipial U Hydrolotio emulze 200ml

K ochraně a ošetřování citlivé nebo mírně podrážděné kůže. Na normální až mírně suchý typ kůže při doplňkové léčbě kožních onemocnění. 

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Fenistil gel 30g

Fenistil® gel poskytuje rychlou úlevu od nepříjemných projevů kožních alergií a podporuje jejich hojení.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Fenistil gel 50g

Fenistil je protisvědivý, protialergický přípravek. Zmírňuje svědění při svědivých onemocněních kůže, kopřivce, poštípání nebo pokousání hmyzem, při poškození kůže sluncem a u mírných povrchových popálenin. Účinkuje během několika minut.Fenistil zmírňuje svědění zablokováním účinku histaminu. Histamin je látka, která se v těle uvolňuje při styku s alergenem a vyvolá rozvoj alergické reakce. Protože gel prostupuje snadno do kůže, zmírňuje rychle svědění a podráždění kůže během několika minut. Fe...

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Fenistil perorální kapky roztok 20ml

Rychlá úleva od alergických reakcí. Ulevuje od svědění a podráždění kůže, snižuje otoky.

Více informací
od 176 Kč
Koupit nejlevněji

Geratam 800mg 60 potahovaných tablet

Příznivě ovlivňuje funkci mozkových buněk v oblasti učení a paměti, bdělosti a vědomí jak zdravých lidí, tak i nemocných postižených funkčními poruchami mozku.

Více informací
od 146 Kč
Koupit nejlevněji

Gingio TABLETY 40 mg potahované tablety, 100 tablet

Gingio tablety por.tbl.flm.100x40mg Přípravek se používá k léčbě příznaků lehkých poruch mozkových funkcí, jako jsou poruchy paměti, snížená schopnost soustředění, deprese, závratě, hučení v uších a bolesti hlavy, které vedou ke snížení duševních schopností jedince. Užívání přípravku vede k jejich celkovému zlepšení.

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

Guajacuran 200mg 30 obalených tablet

Guajacuran využijete při duševním napětí, trémě, nervozitě, ale také při bolestech hlavy a dalšími projevy úzkosti. Guajacuran máme skladem, ihned jej odesíláme. Osobní odběr na 150+ lékárnách zdarma.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Halicar dermální mast 25g

Halicar drm.ung.1x25g Mast se používá na ekzémy alergického původu, k doléčování a podpůrné léčbě atopických ekzémů, k léčbě neurodermitid (svědivá kožní onemocnění).

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Hydrocortison Léčiva mast 1 x 10g 1 %

Hydrocortison ung.1x10g 1% Léčiva Tlumí alergické projevy, svědění a zarudnutí kůže! Při ekzémech a podráždění kůže kosmetickými a čistícími prostředky. Při bodnutí hmyzem, malých spáleninách 1. a 2. stupně, při kožních zánětech po slunění.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Hylak Forte, perorální roztok 100ml

Jedinečný lék na obnovu střevní mikroflóry. Vhodný pro dospělé, děti i kojence.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Ichtoxyl mast 30g

Ichtoxyl ung.1x30g Přípravek se používá k místní léčbě při kožních onemocněních, plísňových onemocněních, u omrzlin, proleženin, počínajícího nežitu a při trudovině.

Více informací
od 75 Kč
Koupit nejlevněji

Infadolan dermální mast 100g

Infadolan drm.ung.1 x 100g (laminátová tuba) Infadolan se používá na neinfikované drobné rány, eroze, ragády, popáleniny I. stupně, dekubity, prevence opruzení u dětí a dospělých apod.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji