Kde jsem:     >  Katalog   >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na uši

Léky na uši

Nalezeno:    28 produktů

HERB-PHARMA Aurecon Plus

Ušní svíčky Aurecon umí zbavit ucho nečistot. Tepelný vliv pozitivně ovlivňuje odstranění ušního mazu.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

E & B Pharma Cerustop 10 ml

Přípravek k čištění zevního zvukovodu, rozpouštějící zatvrdlý ušní maz, slouží k ušní hygieně, je určený i pro nositele naslouchadel.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

HERB-PHARMA Aurecon peroxid drops 10 ml

Aurecon ušní kapky s peroxidem změkčuje a rozkládá ušní maz na drobné částečky, které je možné z ucha jednoduše odstranit. Nadměrný ušní maz vzniká v důsledku zanedbané hygieny vnějšího ucha, což může vést ke snížení přenosu zvuku, ale i ke vzniku příznivých podmínek pro mikroorganismy.Balení obsahuje 10 ml.Zdravotnický prostředek.

Více informací
od 145 Kč
Koupit nejlevněji

Herb-Pharma Aurecon ušní kapky Forte 10 ml

<ul> <li><span style="font-size: 12pt; font-family: inherit;">ulehčuje a zvyšuje účinnost čištění ucha</span></li> <li><span style="font-size: 12pt; font-family: inherit;">snižuje přilnutí ušního mazu ke zvukovodu</span></li> <li><span style="font-size: 12pt; font-family: inherit;">zabraňuje množení mikroorganismů</span></li> <li><span style="font-size: 12pt; font-family: inherit;">omezuje hromadění ušního mazu ve zvukovodu</span></li> <li><span style="font-size: 12pt; font-family: inherit;">za...

Více informací
od 154 Kč
Koupit nejlevněji

Ohropax Soft 10 ks

Ohropax Mini Soft Chránič sluchu v plastovém obalu jsou vhodné pro menší zvukovody, jemné, měkké, anatomicky tvarované a příznivě působí na sliznice vnějšího zvukovodu. Jsou vyrobeny z měkké polyuretanové pěny. Chrániče mají mnohostranné použití: na pracovišti, při koncentraci na čtení, při domácích pracích a při hlučné hudbě. Ideální jsou též pro nerušený spánek, relaxaci a při dalších koncentrovaných činnostech. Spolehlivě vás chrání před hlukem, nepříjemnými zvuky, stříkající vodou a větrem....

Více informací
od 145 Kč
Koupit nejlevněji

HERB-PHARMA Aurecon 50 ml

Roztok z Mrtv&amp;eacute;ho moře s extraktem z Aloe vera. AURECON u&amp;scaron;n&amp;iacute; sprej Mrtv&amp;eacute;ho moře s extraktem z Aloe vera je jemn&amp;yacute;, bezpečn&amp;yacute; a přirozen&amp;yacute; neagresivn&amp;iacute; i&amp;oacute;nov&amp;yacute; roztok, kter&amp;yacute; rozkl&amp;aacute;d&amp;aacute; u&amp;scaron;n&amp;iacute; maz a je &amp;uacute;činn&amp;yacute; pro u&amp;scaron;n&amp;iacute; hygienu.

Více informací
od 152 Kč
Koupit nejlevněji

HERB-PHARMA Aurecon natural

U&amp;scaron;n&amp;iacute; sv&amp;iacute;čky př&amp;iacute;znivě ovlivňuj&amp;iacute; př&amp;iacute;znivě průběh onemocněn&amp;iacute; z nachlazen&amp;iacute;. Upravuje čist&amp;iacute;c&amp;iacute; působen&amp;iacute; lymfatick&amp;eacute; dren&amp;aacute;že ucha.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Herb-Pharma Aurecon ušní kapky 10 ml

<ul> <li><span style="font-family: inherit; font-size: 12pt;">omezují ulpívání ušního mazu v uchu</span></li> <li><span style="font-family: inherit; font-size: 12pt;">změkčují ušní maz</span></li> <li><span style="font-family: inherit; font-size: 12pt;">omezují usazování nadbytečného ušního mazu</span></li> <li><span style="font-family: inherit; font-size: 12pt;">zabraňují množení mikroorganismů</span></li> </ul>

Více informací
od 135 Kč
Koupit nejlevněji

Herb-Pharma Aurecon ušní spray Junior 30 ml

Aurecon D&amp;#283;tsk&amp;yacute; U&amp;scaron;n&amp;iacute; sprej pro d&amp;#283;ti od 3 let, &amp;#345;ed&amp;iacute; a rozpou&amp;scaron;t&amp;iacute; u&amp;scaron;n&amp;iacute; maz a pom&amp;aacute;h&amp;aacute; p&amp;#345;i jeho odstran&amp;#283;n&amp;iacute; p&amp;#345;irozenou cestou.

Více informací
od 166 Kč
Koupit nejlevněji

Ohropax Color 8ks

Chrániče sluchu OHROPAX Color 8ks v plastovém obalu na zavěšení.

Více informací
od 136 Kč
Koupit nejlevněji

DA VINCI ACADEMIA AurisClean ušní sprej 15 ml

&Uacute;činně odstraňuje nadměrn&yacute; u&scaron;n&iacute; maz.&nbsp;T&iacute;m preventivně zamezuje tvorbě u&scaron;n&iacute; mazov&eacute; z&aacute;tky č&iacute;mž&nbsp;snižuje riziko z&aacute;nětu středn&iacute;ho ucha.&nbsp;

Více informací

Mont Blanc Luxury Auris ušní svíce 2 ks

Auris ušní svíce jsou vyráběné ručně z přírodní tkaniny, která je napuštěná včelím voskem, parafínem a kvalitním levandulovým olejem s osvědčeným pozitivním vlivem na pokožku ucha.

Více informací

Mont Blanc Luxury Auris ušní svíce Konopné 2 ks

Mont Blanc Luxury Auris ušní svíce s konopným olejem představují velmi účinnou metodu přírodní léčby.

Více informací

QUIES Silikonové chrániče sluchu se šňůrkou 1 pár

Sluchov&eacute; chr&aacute;niče se &scaron;ňůrkou jsou speci&aacute;lně přizpůsobeny činnostem, při kter&yacute;ch vznik&aacute; přeru&scaron;ovan&yacute; hluk. Jejich pružn&aacute; struktura je př&iacute;jemn&aacute; na dotyk a zaručuje pohodl&iacute; a ochranu. D&iacute;ky &scaron;ňůrce je lze snadno vyjmout.

Více informací

DOLORgit Med ušní kapky 10 ml

U&scaron;n&iacute; kapky jsou ur&#269;eny k fyzik&aacute;ln&iacute; l&eacute;&#269;b&#283; a m&iacute;rn&#283;n&iacute; obt&iacute;&#382;&iacute; vn&#283;j&scaron;&iacute;ho sluchovodu jako prvn&iacute; pomoc p&#345;i bolestech u&scaron;&iacute; a p&#345;i akutn&iacute;m z&aacute;n&#283;tu.

Více informací

OLIVOCAP ušní sprej 15 ml

P&#345;&iacute;rodn&iacute; u&scaron;n&iacute; sprej ur&#269;en&yacute; k &#269;i&scaron;t&#283;n&iacute; u&scaron;&iacute;. Hydratuje zvukovod a odstra&#328;uje u&scaron;n&iacute; maz.

Více informací

Mont Blanc Luxury Auris Ušní svíce Konopí 2ks

Mont Blanc Luxury Auris uš.svíc.Konop.2k Ušní svíce Mont Blanc s konopným olejem představují velmi účinnou metodu přírodní léčby.

Více informací

Mont Blanc Luxury Auris ušní svíce Levandule 2ks

Mont Blanc Luxury Auris uš.svíce Lev.2ks Ušní svíce představují velmi účinnou metodu přírodní léčby. Ušní svíce jsou vyráběné ručně z přírodní tkaniny, která je napuštěná včelím voskem a parafínem. Včelí vosk má schopnost zmírnit zánět, jeho složení prodlužuje čas hoření a zvyšuje účinnost svíce.

Více informací

AurisClean ušní kapky 15ml

AurisClean ušní kapky DaVinci Academia 15ml Účinně odstraňuje nadměrný ušní maz a tím preventivně zamezuje tvorbě ušní mazové zátky, čímž snižuje riziko zánětu ucha. Pohodlná forma aplikace.

Více informací

DA VINCI ACADEMIA AurisClean ušní kapky 15 ml

&Uacute;činně odstraňuje nadměrn&yacute; u&scaron;n&iacute; maz. T&iacute;m preventivně zamezuje tvorbě u&scaron;n&iacute; mazov&eacute; z&aacute;tky č&iacute;mž snižuje riziko z&aacute;nětu středn&iacute;ho ucha.&nbsp;

Více informací

AurisClean ušní sprej 15ml

AurisClean ušní sprej DaVinci Academia 15ml Účinně odstraňuje nadměrný ušní maz a tím preventivně zamezuje tvorbě ušní mazové zátky, čímž snižuje riziko zánětu ucha. Pohodlná forma aplikace.

Více informací

FYTOFONTANA Aurecon spray 50 ml

Aurecon ušní sprej s aktivními stopovými prvky mořského původu je přirozený neagresivní iónový roztok, který rozkládá ušní maz bez toho, aby dráždil ušní bubínek, nebo kanál vnějšího ucha. Je speciálně určený pro běžnou hygienu a je vhodný proti ucpání zvukovodu ušním mazem, snižuje nadměrné množství ušního mazu.

Více informací

FYTOFONTANA Aurecon ušní spray Junior 30 ml

Aurecon ušní spray Junior blahodárně působí na zdraví ucha a snižuje možnost vzniku zánětů. Aurecon je přírodní přípravek obsahující rostlinné extrakty, jejichž účinek je prověřený staletými zkušenostmi mnohých generací. Tato unikátní kombinace rostlin také ředí a rozpouští ušní maz a pomáhá při jeho odstranění přirozenou cestou. Odstraňuje přebytečný maz, prach i jiné nečistoty velmi jemným způsobem a pomáhá předcházet vzniku ušní zátky.

Více informací

FYTOFONTANA Aurecon ušní svíčky Natural 2 ks

Ušní svíčky Aurecon Natural jsou bavlněné trubičky napuštěné směsí včelího vosku, medu a parafínu. Speciálně vyvinutý vnitřní bezpečnostní filtr je přirozenější, použití je jednoduché a bezpečné.

Více informací

Agency MM Health Normison ušní sprej 10 ml

Normison ušní sprej je určen k péči o zevní zvukovod po koupeli, plavání, potápění a vodních sportech.

Více informací

Simply You AurisClean ušní kapky 15ml

AurisClean ušní kapky je zdravotnický prostředek, který odstraňuje nadměrný ušní maz a tím preventivně zamezuje tvorbě ušní mazové zátky.

Více informací

Simply You AurisClean ušní sprej 15ml

AurisClean ušní sprej Da Vinci Academia je prostředek určený k ostraňování nánosu ušního mazu a zamezování jeho hromadění. Po aplikaci přípravku do zevního zvukovodu se uvolňuje aktivní kyslík, který napomáhá odstraňovat nadměrný ušní maz.

Více informací

Podobné fráze: