Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na uši

Léky na uši

Nalezeno:    20 produktů

HERB-PHARMA Aurecon 50 ml

Fytofontana Aurecon ušní sprej 50ml

Více informací
od 174 Kč
Koupit nejlevněji

HERB-PHARMA Aurecon peroxid drops 10 ml

Fytofontana Aurecon peroxid drops 10ml Aurecon peroxid drops mají jedinečnou formulaci s dvojitým účinkem, která změkčuje ztvrdnutý ušní maz a jemně uvolňuje kyslík, který ho pomáhá rozpustit na drobné šupinky. Ty je možné z ucha jednoduše odstranit.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

E & B Pharma Cerustop 10 ml

Přípravek k čištění zevního zvukovodu, rozpouštějící zatvrdlý ušní maz. Slouží preventivně k všeobecné ušní hygieně. Pro domácí použití i pro lékaře k výplachu uší a určený i pro nositele naslouchadel.Balení obsahuje 10 ml.Zdravotnický prostředek.

Více informací
od 125 Kč
Koupit nejlevněji

HERB-PHARMA Aurecon natural

Ušní svíčky příznivě ovlivňují příznivě průběh onemocnění z nachlazení. Upravuje čistící působení lymfatické drenáže ucha.

Více informací
od 136 Kč
Koupit nejlevněji

HERB-PHARMA Aurecon Plus

Ušní svíčky Aurecon Plus jsou bavlněné trubičky napuštěné směsí včelího vosku a parafínu. Používají se při bolestech v uších, dlouhotrvajících bolestech uší a hlavy, při mírných formách zánětu středního ucha, svědění v uchu, hučení v uších, při pocitu tlaku v uších a hlavě, migréně, akutní a chronické rýmě, poruchách čichu, zánětu mandlí, podrážděnosti a stresových symptomech jako důsledek vegetativních poruch, při nedostatečným prokrvení ucha, energickém posílení při nedoslýchavosti, lokální a...

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Herb-Pharma Aurecon ušní kapky 10 ml

Aurecon drops ušní kapky představují novou etapu v péči o vnější ucho. Ulehčuje a zdokonaluje čištění vnějšího zvukovodu tím, že omezuje ulpívání ušního mazu na stěnách zvukovodu, změkčuje již vzniklý ušní maz, omezuje nadměrnou tvorbu ušního mazu. ulehčují a zvyšují účinnost čištění ucha snižují ulpívání ušního mazu ke zvukovodu omezují nadbytečnou tvorbu ušního mazu ve zvukovodu zabraňují množení mikroorganizmůzachovávají přirozené fyziologické poměry obsahují pouze přírodní látky neobsahují ...

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Herb-Pharma Aurecon ušní kapky Forte 10 ml

Aurecon drops forte je užitečným a lehce použitelným prostředkem pro pravidelnou péči o pokožku vnějšího zvukovodu. Je tvořený výhradně přírodními látkami - oleji, u kterých je příznivá účinnost známa. Tlumí i nepříjemné projevy bolesti (levandulový olej) a též poskytuje ochranu proti nežádoucím mikroorganismům. Obsahuje též Laureth-9, látku, která zvyšuje dobrý kontakt přípravku s pokožkou, a která má i místní znecitlivující účinek. Přípravek tak může příznivě působit při mírných zánětech stře...

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Herb-Pharma Aurecon ušní spray Junior 30 ml

Aurecon Ušní sprej Junior je přírodní přípravek, který obsahuje rostlinné extrakty. Je speciálně určen pro děti od 3 let, kterým se tvoří tzv. suchý ušní maz. Kombinace léčivých rostlin blahodárně působí na zdraví ucha a snižuje možnost vzniku zánětu středního ucha a rýmy.Balení obsahuje 30 ml.Zdravotnický prostředek.

Více informací
od 165 Kč
Koupit nejlevněji

Ohropax Color 8ks

Chrániče sluchu OHROPAX Color 8ks v plastovém obalu na zavěšení.

Více informací
od 126 Kč
Koupit nejlevněji

Ohropax Soft 10 ks

Chrániče sluchu Ohropax Soft 10 ks v plastovém obalu.

Více informací
od 162 Kč
Koupit nejlevněji

DA VINCI ACADEMIA AurisClean ušní kapky 15 ml

Účinně odstraňuje nadměrný ušní maz. Tím preventivně zamezuje tvorbě ušní mazové zátky čímž snižuje riziko zánětu středního ucha. 

Více informací

Mont Blanc Luxury Auris ušní svíce Konopné 2 ks

Mont Blanc Luxury Auris ušní svíce s konopným olejem představují velmi účinnou metodu přírodní léčby.

Více informací

Mont Blanc Luxury Auris ušní svíce levandule 2ks

Auris ušní svíce jsou vyráběné ručně z přírodní tkaniny, která je napuštěná včelím voskem, parafínem a kvalitním levandulovým olejem s osvědčeným pozitivním vlivem na pokožku ucha.

Více informací

DOLORgit Med ušní kapky 10 ml

Ušní kapky jsou určeny k fyzikální léčbě a mírnění obtíží vnějšího sluchovodu jako první pomoc při bolestech uší a při akutním zánětu.

Více informací

Quies Silikonové chrániče sluchu se šňůrkou 1 pár

Quies Silikonové chrániče sluchu se šňůrkou 1 pár Sluchové chrániče se šňůrkou jsou speciálně přizpůsobeny činnostem, při kterých vzniká přerušovaný hluk. Jejich pružná struktura je příjemná na dotyk a zaručuje pohodlí a ochranu. Díky šňůrce je lze snadno vyjmout.

Více informací

AurisClean ušní sprej DaVinci Academia 15ml

AurisClean ušní sprej DaVinci Academia 15ml Účinně odstraňuje nadměrný ušní maz a tím preventivně zamezuje tvorbě ušní mazové zátky, čímž snižuje riziko zánětu ucha. Pohodlná forma aplikace.

Více informací

Mont Blanc Luxury Auris ušní kapky 15ml

Mont Blanc Luxury Auris uš.kapky 15ml Ušní kapky k pravidelnému čištění uší, vhodné jako prevence ušní zátky.

Více informací

Fytofontana Aurecon dry spray 50ml

Fytofontana Aurecon dry spray 50ml Aurecon Dry spray je určen na odstranění vody v uchu. Fyzikální vlastnosti denaturovaného lihu, který se nachází v přípravku, urychluje vypařování vody z ucha a tím napomáhá vysušení vnějšího zvukovodu. Denaturovaný líh během několika minut odstraní přebytečnou vlhkost, a proto představuje účinnou pomoc při předcházení různým ušním problémům.

Více informací

ACERUMEN Ušní sprej 40 ml

Jemný hygienický ušní sprej, který obsahuje povrchově aktivní látky. Surfaktanty rozpouští mazové zátky v uchu. 

Více informací

Mont Blanc Luxury Auris Ušní svíce Konopí 2ks

Mont Blanc Luxury Auris uš.svíc.Konop.2k Ušní svíce Mont Blanc s konopným olejem představují velmi účinnou metodu přírodní léčby.

Více informací

Podobné fráze: