Kde jsem: Katalog > Valosun Biopron9 30 tob.+ 10 tob. ZDARMA

Valosun Biopron9 30 tob.+ 10 tob. ZDARMA

Obrázek není k dispozici
Koupit za 271 Kč
Dostupnost: Skladem
271 Kč
Unikátní komplexní probiotický preparát - 9 kmenů vitálních mikroorganismů v koncentraci 9 miliard v denní dávce v kombinaci s prebiotiky. Probiotika jsou živé mikroorganismy, které příznivě ovlivňují zdraví střevní mikroflóry. Umí zničit škodlivé bakterie ve střevní sliznici, kterou tak chrání před zachycením nežádoucích mikroorganismů. Lidskému tělu pomáhají přirozeným způsobem posilovat imunit...

Doporučujeme

Popis Valosun Biopron9 30 tob.+ 10 tob. ZDARMA

Unikátní komplexní probiotický preparát - 9 kmenů vitálních mikroorganismů v koncentraci 9 miliard v denní dávce v kombinaci s prebiotiky.
Probiotika jsou živé mikroorganismy, které příznivě ovlivňují zdraví střevní mikroflóry. Umí zničit škodlivé bakterie ve střevní sliznici, kterou tak chrání před zachycením nežádoucích mikroorganismů. Lidskému tělu pomáhají přirozeným způsobem posilovat imunitu. Probiotika dále chrání organismus před patogeny a toxickými látkami, které vznikají rozkládáním potravy a naopak umožňují vstřebávat ionty i malé množství těkavých mastných kyselin. Kromě imunity tak mají příznivý vliv i na zažívání. Probiotika se běžně vyskytují ve stravě a jejich přítomnost v lidském organismu je přirozená a žádoucí. Probiotika je vhodné tělu dodávat při rekonvalescenci po léčbě antibiotiky.
Biopron 9 je určen dospělým a dětem již od 3 let. Mohou jej užívat těhotné a kojící ženy. Je vhodný i pro diabetiky, neobsahuje lepek.
Probiotika jsou živé mikroorganismy, které, jsou-li podávány v adekvátním množství, přispívají ke zlepšení zdravotního stavu hostitele (definice FAO/WHO).1)
Probiotika a jejich účinky byly popsány v celé řadě studií. Nejčastěji se probiotika doporučují:
při odstraňování zažívacích potíží (zácpa, nadýmání, plynatost, průjmy, dráždivost)2,3)
při rekonvalescenci po užívání antibiotik4)
ke stimulaci imunitního systému; zvýšením populace buněk schopných bojovat s patogeny dochází k podpoře přirozené obranyschopnosti organismu2,5)
při detoxikaci organismu; brání množení patogenních bakterií2)
při dietních a očistných kůrách3)
Složení: 1 tobolka obsahuje 9 kmenů vitálních mikroorganismů:
Bifidobacterium bifidum5%
Bifidobacterium breve10%
Bifidobacterium longum15%
Lactobacillus acidophilus20%
Lactobacillus casei5%
Lactobacillus plantarum5%
Lactobacillus rhamnosus10%
Lactococcus lactis ssp. Lactis20%
Streptococcus thermophilu...

Podobné fráze: