Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na trávení a vylučování

Léky na trávení a vylučování

Nalezeno:    139 produktů

BLUE STEP CHlorella BIO 300g

Chlorella (Chlorella Vulgaris) je sladkovodní, jednobuněčná řasa, kterou není možné vidět pouhým okem. Kvůli vysokému podílu živin, chlorofylu, esenciálních aminokyselin, prebiotické vlákniny, vitamínů a minerálů, je vysoce ceněna a vyhledávaná.   Tablety mají syté, tmavozelené zbarvení, které je důsledkem bohatého zastoupení chlorofylu, který se spolu se železem podílí na tvorbě hemoglobinu, čímž pozitivně ovlivňuje funkci srdce, svalů a nervového systému. Chlorella ...

Více informací
od 295 Kč
Koupit nejlevněji

ASP Lepicol PLUS trávicí enzymy 180g

Lepicol PLUS trávicí enzymy 180g Lepicol je doplněk stravy, obsahující vlákninu psyllium, která přispívá k udržování normálního střevního tranzitu, napomáhá tedy správnému a snadnému vyprazdňování, dále pak obsahuje specifické živé kultury, inulín a na rozdíl od Lepicolu Basic navíc TRÁVICÍ ENZYMY.

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

Berlin Chemie PANGROL 20000 20

Pangrol 20 000 je indikován jako podpora trávení a vstřebávání jídla při problémech s enzymy slinivky břišní.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

BioVaRa Klystýr sada - irigátor 2L

Zdravotní pomůcky pro provádění výplachů ze zdravotních nebo hygienických důvodů.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Forlax 10g prášek pro perorální roztok 20 sáčků

Šetrná a účinná léčba zácpy u dospělých a dětí od 8 let věk

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Laxygal Perorální kapky, roztok 25ml

Vhodný pro krátkodobé užití u akutní funkční zácpy a při druhotné zácpě provázející jiné choroby.

Více informací
od 96 Kč
Koupit nejlevněji

Advance Nutraceutics Liverax 60 kapslí

Advance Liverax je doplněk stravy ve formě kapslí obsahující komplex přírodních aktivních látek - extrakt z ostropestřece mariánského, astragalus, cholin, kurkumu a kyselinu alfa-lipoovou. Ostropestřec mariánský podporuje normální funkci jater a žlučníku, přispívá k pročištění a má antioxidační vlastnosti. Astragalus (Kozinec) podporuje normální funkci imunitního systému. Kurkuma podporuje normální trávení a činnost jater. Neobsahuje lepek. Balení obsahuje 60 kapslí....

Více informací
od 325 Kč
Koupit nejlevněji

ASP Lepicol PLUS trávicí enzymy cps.180

Lepicol PLUS trávicí enzymy cps.180 Doplněk stravy obsahující vlákninu psyllium, která přispívá k udržování normálního střevního tranzitu, napomáhá tedy správnému a snadnému vyprazdňování, dále pak obsahuje specifické živé kultury, inulín a na rozdíl od Lepicolu Basic navíc trávicí enzymy.

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Bristol-Myers Squibb LIFTEA pro játra a ledviny tob.30

Liftea pro játra a ledviny je doplněk stravy, který obsahuje extrakt z ostropestřce mariánského, kopřivy, pampelišky a dalších bylin a složek, díky kterým napomáhá udržovat správnou funkci jater, přispívá ke správnému metabolismu tuků a normální funkci imunitního systému.Balení obsahuje 30 tobolek.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Energy Regalen 30 ml

Doplněk stravy. Regalen je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance, ovlivňuje především dráhu jater, žlučníku, žaludku, osrdečníku, tří zářičů, a tím i problémy, které se vztahují k jejich nedostatečné funkci.

Více informací
od 393 Kč
Koupit nejlevněji

Essentiale® Forte N 300mg perorální tvrdé tobolky 50ks

Essentiale obsahuje esenciální fosfolipidy se třemi mechanizmy podpory funkce jater: urychluje obnovu jaterních buněk, zlepšuje jejich funkci a podporuje jejich regeneraci. Při jaterních onemocněních, u kterých dochází k poruše metabolismu v jaterních buňkách, jsou takto podané fosfolipidy přednostně využity jaterními buňkami a zabudovány do jejich buněčné membrány.Přípravek mohou užívat dospělí a dospívající od 12 let (o hmotnosti cca 43 kg). Essentiale je volně prodejný lék k vnitřnímu užití....

Více informací
od 275 Kč
Koupit nejlevněji

Guttalax® 7,5 mg perorální kapky 1x15ml

Účinné projímadlo, změkčuje stolici, působí přímo v tlustém střevě.

Více informací
od 104 Kč
Koupit nejlevněji

Iberogast perorální kapky roztok 20ml

Iberogast por.gtt.sol.1x20ml Rostlinný léčivý přípravek pro poruchy zažívacího traktu, především poruchy funkce a motility žaludku a střev. Tyto poruchy se projevují především příznaky jako je bolest žaludku, pocit plnosti, meteorismus, gastrointestinální křeče, nauzea a pálení žáhy.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

Iberogast perorální kapky roztok 50ml

Iberogast je rostlinný léčivý přípravek pro poruchy zažívacího traktu, především poruchy funkce a pohybu žaludku a střev. Tyto poruchy se projevují především příznaky jako je bolest žaludku, pocit plnosti, nadýmání, křeče zažívacího traktu, nevolnost a pálení žáhy. Síla bylin proti zažívacím potížím. Iberogast je unikátní léčivý přípravek z 9 bylin. Ulevuje od 1 i více zažívacích potíží najednou. Iberogast je léčivý přípravek k vnitřnímu užití. Balení obsahuje 20 ml....

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Lactulose AL Sirup perorální sirup 500ml

Při zácpě, při stavech vyžadujících usnadnění pohybu střev.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

Maalox® Máta perorální tablety žvýkací 40ks

Přípravek Maalox působí proti nadměrné kyselosti žaludeční šťávy (antacidum).

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Nolpaza 20 mg perorální tablety Enterosolventní měkká 14x20mg

Nolpaza 20mg por.tbl.ent.14x20mg Moderní lék, který umožňuje dlouhodobou úlevu od pálení žáhy. Zajišťuje kontrolu sekrece žaludeční kyseliny po 24 hodin a užívá se jen 1 tableta denně. Vhodný zejména pro pacienty, kteří trpí pálením žáhy velmi často.

Více informací
od 127 Kč
Koupit nejlevněji

ORTIS Fructolax 24 žvýkacích kostek CZ-SK

Přírodní doplněk stravy s vysokým obsahem vlákniny - kostky mají skvělou ovocnou chuť a podporují správné trávení.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Rennie žvýkací tablety 24ks

Rennie por.tbl.mnd.24 Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Rennie je lék k vnitřnímu užití. Rychlá a bezpečná úleva pro váš žaludek. Při pálení žáhy, při překyselení žaludku a pocitu plnosti. Působí již po 5 minutách. Jedná se o žvýkací tablety.

Více informací
od 88 Kč
Koupit nejlevněji

Simply You Pharmaceuticals SILYMARIN DUO tob.60

Produkt Silymarin Duo je vaší volbou pro normální činnost jater, neboť je detoxikuje a zároveň je ochraňuje před znečištěním. Přípravek dále podporuje normální funkci trávení a s tím spojenou očistu těla.

Více informací
od 425 Kč
Koupit nejlevněji

Talcid 500mg žvýkací tablety 20ks

Léčba příznaků pálení žáhy a pocitu plnosti, rychle neutralizuje žaludeční kyselinu, stupňovitá neutralizace kyselin, posiluje faktory chránící žaludeční sliznici. Čtěte pečlivě příbalovou informaci! Talcid® je humánní lék k vnitřnímu užití.

Více informací
od 94 Kč
Koupit nejlevněji

TOPVET Karmelitské kapky 100ml

Pokud zažívání nefunguje optimálním způsobem, může se jednat o vážnou komplikaci. Vhodný podpůrný prostředek při pocitech těžkosti po jídle.

Více informací
od 132 Kč
Koupit nejlevněji

VITAR Vyprošťovák šumivé tbl.20

Vyprošťovák Restart je doplněk stravy ve formě šumivých tablet, který obsahuje hydrogenuhličitan sodný - látku, která je schopna neutralizovat kyseliny. Bez umělých barviv, konzervačních látek, lepku a laktózy. Balení obsahuje 20 tablet.

Více informací
od 65 Kč
Koupit nejlevněji

Advance Nutraceutics Probiozym 60 kapslí

Advance Probiozym je doplněk stravy, který obsahuje komplex přírodních látek a unikátní kombinace 6 aktivních látek, které jsou čistě přírodního původu, tudíž jsou vhodné i k dlouhodobému užívání. Mentha piperita a ibišek podporují normální činnost trávicí soustavy a střevního traktu. Mentha piperita působí příznivě při nadýmání a podporuje normální trávení. Balení obsahuje 60 kapslí.

Více informací
od 305 Kč
Koupit nejlevněji

Altermed Dubová kůra adstringentní 50 g

Gel z dubové kůry příznivě působí při hemeroidech, pocení nohou, trhlinkách, při podrážděné kůži po slunění a drobných spáleninách.Gel z dubové kůry patří mezi osvědčené přípravky s dlouhodobě prověřeným účinkem. Pozitivní efekt má však také při problémech s podrážděnou pokožkou (např. po slunění či u drobných spálenin).

Více informací
od 52 Kč
Koupit nejlevněji

Altermed Dubová kůra gel s allantoinem 75 ml

ALTERMED Dubová kůra gel s allantoinem 75ml Dubová kůra se používá k léčení od nepaměti, z celého stromu má nejvyšší obsah účinných látek a byla a je lehce dostupným lékem na mnohé zdravotní potíže. Pro nás nejpřínosnější jsou její dezinfekční účinky a schopnost tlumit a zastavovat krvácení.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Apo-Panto 20 mg perorální tablety Enterosolventní měkká 14x20mg

Používá se u dospělých k léčbě příznaků refluxu, tedy zejména při pálení žáhy a žaludečních obtížích s tím spojených.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

ASP Lepicol kapsle pro zdravá střeva cps.180

Lepicol kapsle pro zdravá střeva cps.180 Lepicol je doplněk stravy, obsahující vlákninu psyllium, která přispívá k udržování normálního střevního tranzitu, dále pak obsahuje živé kultury a inulín.

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

ASP Lepicol pro zdravá střeva 180g

Lepicol pro zdravá střeva 180g Lepicol je doplněk stravy, obsahující vlákninu psyllium, která přispívá k udržování normálního střevního tranzitu, dále pak obsahuje živé kultury a inulín.

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

AURA Maltoferrochin 750ml

<p><strong>LEGISLATIVNÍ UPOZORNĚNÍ: Na tento výrobek se vztahuje zákaz prodeje osobám mladším 18 let.</strong></p> <p><strong></strong>Sladové víno obsahující železo a extrakt z kůry z tropického stromu Chinovníku lékařského. Železo napomáhá k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k přenosu kyslíku v těle, k funkci imunitního systému, ke snížení míry únavy a vyčerpání a podílí se na procesu dělení buněk.</p> <p>Maltoferrochin je vyráběn dle původní receptury, kdy zraje v klasických dubových s...

Více informací
od 259 Kč
Koupit nejlevněji

Biomedica Lactulosa 667mg sirup 250ml

Lactulosa Biomedica 667mg/ml sir.1x250ml Přípravek je účinné projímadlo, které působí místně v tlustém střevě a nevstřebává se. Lactulosa je syntetický disacharid, složený z molekuly fruktózy a molekuly galagtózy. V přírodě se nevyskytuje.

Více informací
od 122 Kč
Koupit nejlevněji

Biomedica Lactulosa 667mg sirup 500ml

Lactulosa Biomedica 667mg/ml sir.1x500ml Přípravek se užívá při chronické zácpě způsobené především porušením vyprazdňovacího reflexu vlivem špatných návyků.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

Bisacodyl-K dražé 105x5mg

&amp;Uacute;&amp;#269;inn&amp;#283; p&amp;#367;sob&amp;iacute; proti akutn&amp;iacute; z&amp;aacute;cp&amp;#283;.

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

Boehringer Ingelhiem DULCOLAX 40X5MG

Pou&amp;#382;&amp;iacute;v&amp;aacute; k usnadn&amp;#283;n&amp;iacute; vypr&amp;aacute;zdn&amp;#283;n&amp;iacute; p&amp;#345;i z&amp;aacute;cp&amp;#283; u dosp&amp;#283;l&amp;yacute;ch, dosp&amp;iacute;vaj&amp;iacute;c&amp;iacute;ch a d&amp;#283;t&amp;iacute; od 4 let.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Brainway Amylasin tbl. 50

Amylasin je doplněk stravy ve formě tablet. Obsahuje látky, které omezují vstřebávání sacharidů ze stravy. Tím je zamezena přeměna na zásobní tuk a hladina glukózy v krvi se snižuje. Extrakt z fazolových bobů omezuje absorpci škrobu ze stravy, působí jako inhibitor alfa amyláz. L-arabinóza omezuje absorpci fruktózy a působí jako inhibitor sacharidázy.Přípravek je určen osobám trpícím nadváhou a obezitou, osobám s diabetem 2.typu.

Více informací
od 245 Kč
Koupit nejlevněji

BRAINWAY INC. GasTrip cps.60

Směs výtažků z plodů rostlin Terminalia chebula, Terminalia bellerica a Emblica officinalis.

Více informací
od 176 Kč
Koupit nejlevněji

Carbocit 20 tablet

Carbocit tbl.20 - blistr Přípravek je určen k léčbě akutních průjmů způsobených dietní chybou, při méně závažných střevních infekcích a při dráždivém tračníku.

Více informací
od 72 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Popov Psyllium indická rozpustná vláknina 240 g

Psyllium je rozpustná vláknina pocházející z Indie. Změkčuje stolici a zvětšuje její objem, tudíž vede ke správnému a snadnějšímu vyprazdňování. Podporuje správný metabolismus tuků a pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu. Psyllium můžete použít také do polévek, omáček či jogurtů.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Popov Vláknina Psyllicol Plus s probiotiky 100 g

Psyllium Dr. Popova podporuje spr&amp;aacute;vn&amp;eacute; a snadn&amp;eacute; vyprazdňov&amp;aacute;n&amp;iacute;, použit&amp;aacute; probiotika dobře odol&amp;aacute;vaj&amp;iacute; kysel&amp;eacute;mu prostřed&amp;iacute; organismu.

Více informací
od 144 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Theiss Naturwaren Schwedenbitter 100ml

Tradičn&amp;iacute; bylinn&amp;eacute; tonikum s obsahem směsi 13 l&amp;eacute;čiv&amp;yacute;ch bylin a kafru, kter&amp;eacute; harmonizuje činnost tr&amp;aacute;vic&amp;iacute;ho traktu a zvy&amp;scaron;uje vylučov&amp;aacute;n&amp;iacute; žaludečn&amp;iacute;ch &amp;scaron;ť&amp;aacute;v.

Více informací
od 146 Kč
Koupit nejlevněji

Duphalac 667g/l roztok 200ml

Zm&amp;#283;k&amp;#269;uje stolici a usnad&amp;#328;uje jej&amp;iacute; odchod t&amp;iacute;m, &amp;#382;e p&amp;#345;itahuje do st&amp;#345;eva vodu, nevst&amp;#345;eb&amp;aacute;v&amp;aacute; se do t&amp;#283;la. Obsahuje laxativum (proj&amp;iacute;madlo) zvan&amp;eacute; laktul&amp;oacute;za.&amp;nbsp;

Více informací
od 92 Kč
Koupit nejlevněji

EkoMedica Czech Oregáno (Dobromysl obecná) olej 50 ml

Oreg&amp;aacute;no, &amp;#269;esky dobromysl, bylo pokladem na&amp;scaron;ich babi&amp;#269;ek. Oreg&amp;aacute;nov&amp;yacute; olej napom&amp;aacute;h&amp;aacute; dobr&amp;eacute;mu tr&amp;aacute;ven&amp;iacute; a podporuje p&amp;#345;irozen&amp;eacute; funkce srdce a c&amp;eacute;v.

Více informací
od 295 Kč
Koupit nejlevněji

Energy Probiosan 90 kapslí

Doplněk stravy. Probiosan je bioinformační přípravek obsahující sladkovodní řasu Chlorella pyrenoidosaobohacenou o inulin a účinný probiotický komplex bakterií Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium.

Více informací
od 302 Kč
Koupit nejlevněji

Energy Vitamarin 90 kapslí

Doplněk stravy. Bioinformační přípravek Vitamarin s obsahem unikátního rybího oleje z mořské ryby Engraulis japonicus má vyvážený poměr účinných látek, které působí na normální činnost srdce a oběhového systému.

Více informací
od 252 Kč
Koupit nejlevněji

Enterol 250mg 10 sáčků

Enterol por.plv.sus.10x250mg Obsahuje jako léčivou látku mikroorganismus Saccharomyces boulardii kmen CNCM 1-745, který patří do skupiny protiprůjmových mikroorganismů.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Enterol 250mg 10 tvrdých perorálních tobolek

Enterol por.cps.dur.10x250mg Přípravek je určen k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu, léčbě i prevenci zánětu tlustého střeva a podpůrné léčbě syndromu dráždivého střeva.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Enterol 250mg 30 tvrdých perorálních tobolek

Př&amp;iacute;pravek Enterol působ&amp;iacute; tak&amp;eacute; prostřednictv&amp;iacute;m podpůrn&amp;eacute;ho (v&amp;yacute;živn&amp;eacute;ho) a imunostimulačn&amp;iacute;ho &amp;uacute;činku na střevn&amp;iacute; sliznici.

Více informací
od 409 Kč
Koupit nejlevněji

Enterol 250mg 50 tvrdých perorálních tobolek

Přípravek Enterol je určen k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu, k léčbě i prevenci zánětu tlustého střeva provázeného průjmy v souvislosti s užíváním antibiotik. Obsahuje jako léčivou látku mikroorganismus Saccharomyces boulardii kmen CNCM I-745, který patří do skupiny protiprůjmových mikroorganismů.Přípravek Enterol tobolky mohou užívat dospělí, dospívající i děti (včetně kojenců). Dětem do 3 let je třeba podávat pouze obsah tobolek.

Více informací
od 589 Kč
Koupit nejlevněji

Enzymatic Therapy Pearls IC cps.10

Probiotika, kter&amp;aacute; př&amp;iacute;znivě působ&amp;iacute; na žaludek a střeva během několika minut.&amp;nbsp;

Více informací
od 134 Kč
Koupit nejlevněji

Fenolax 5mg enterosolventních tablet 30ks

Fenolax por.tbl.ent. 30x5mg Fenolax je lokálně působící projímadlo, které účinkuje v tlustém střevě, zvyšuje střevní peristaltiku (pohyb střeva, který vede k vyprazdňování) a změkčuje stolici.

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

Finclub fin Candimis 10ml

<p><span style="font-family: verdana, geneva;">Doplněk stravy<strong> Candimis&nbsp;</strong>obsahuje olej z oregana, jehož hlavní složkou je éterický olejíček obsahující velmi hodnotný karvakrol. Lahvička s pipetou umožňuje snadné dávkování.</span></p> <p><span style="font-family: verdana, geneva;"><strong><em>Origanum vulgare </em></strong>působí jako přírodní antioxidant, přispívá k normální činnosti žlučníku a jater, má pozitivní vliv na trávení. Podporuje činnost kardiovaskulárního systému...

Více informací
od 472 Kč
Koupit nejlevněji

Finclub fin Cardumis 50ml

<p><span style="font-family: verdana, geneva; font-size: 10pt;">Doplněk stravy<strong> Cardumis&nbsp;</strong>obsahuje výtažek z bodláku <strong>ostropestřce mariánského</strong>, jehož hlavní složkou je látka silymarin.</span></p> <p><span style="font-family: verdana, geneva; font-size: 10pt;"><strong>Ostropestřec</strong> (<em>Silybum marianum</em>) podporuje zdraví jater - přispívá k jejich fungování, k detoxikačnímu potenciálu, ochraňuje jaterní buňky před škodlivým vlivem prostředí. Působí...

Více informací
od 390 Kč
Koupit nejlevněji

Finclub fin Inubitabs

<p><span style="font-family: verdana, geneva; font-size: 10pt;">Doplněk stravy <strong>Inubitabs </strong>je vyroben z čekanky obecné (<em>Cichorium intybus</em>), která je zdrojem inulinu.</span></p> <p><span style="font-family: verdana, geneva; font-size: 10pt;">Tento 100% přírodní inulin se získává z kořene čekanky extrakcí pomocí horké vody, díky čemu není narušena jeho struktura. Výsledkem je bílý prášek, který je lisován do tablet.</span></p> <p><span style="font-family: verdana, geneva; ...

Více informací
od 420 Kč
Koupit nejlevněji

Fix krém H 30 g

Krém, který za příznivé účinky neděkuje chemikáliím, ale výtažkem z léčivých rostlin, jejichž pravlastí je slunný jih.

Více informací
od 104 Kč
Koupit nejlevněji

Flavobion 70mg potahované tablety 50ks

Flavobion por.tbl.flm.50x70mg Pomocná léčba u chronické perzistující a aktivní hepatitidy, jaterní cirhózy, toxicko-metabolických lézí jater (steatoza jaterní, lékové poškození, otrava hepatotoxickými látkami).

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Galmed Gallax kapky 15ml

Gallax por.gtt.sol.15ml Gallax je indikován k léčbě dospělých v případech akutní funkční zácpy a k občasnému použití pro usnadnění vyprázdnění při chronické zácpě.

Více informací
od 101 Kč
Koupit nejlevněji

Galmed Gallax kapky 30ml

Gallax por.gtt.sol.30ml Gallax je indikován k léčbě dospělých v případech akutní funkční zácpy a k občasnému použití pro usnadnění vyprázdnění při chronické zácpě.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Generica BioLac Baby Drops 6 ml

Probiotika – obsahuje aktivní kultury Lactobacillus plantarum LP01 a Bifidobacterium breve BR03, pro doplnění normální střevní mikroflóry, vhodné od narození Jedinečné probiotické kapky s obsahem aktivních kultur přirozeně přítomných v mateřském mléku. Obsahují kmeny Lactobacillus plantarum LP01 a Bifidobacterium breve BR03. Kapky jsou vyrobeny jedinečnou patentovanou metodou mikroenkapsulace, která významně zvyšuje životaschopnost kultur v trávicím traktu. Kmeny jsou chráněny proti vl...

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

GENERICA Meteo tbl. 30

Doplněk stravy – obsahuje enzym alfa-galaktosidáza, pomáhá vstřebávání sacharidů z jídla, redukuje kvasné procesy, zamezuje tvorbě plynů po konzumaci potravin způsobujích plynatost Přípravek obsahuje enzym alfa-galaktozidázu, který pomáhá vstřebávání sacharidů z jídla redukcí kvasných procesů a zamezením tvorby plynů po konzumaci potravin způsobující plynatost (fazole, čočka, sója a výrobky ze sóje, zelí, kapusta, květák, brokolice atd.).&nbsp;Balení: 30 tablet&nbsp; Složení...

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Generica Simethicon 80 mg 50 kapslí

P&amp;#345;&amp;iacute;pravek m&amp;aacute; p&amp;#345;&amp;iacute;zniv&amp;eacute; &amp;uacute;&amp;#269;inky na proces tr&amp;aacute;ven&amp;iacute; a vylu&amp;#269;ov&amp;aacute;n&amp;iacute;, obsahuje vysok&amp;eacute; mno&amp;#382;stv&amp;iacute; &amp;uacute;&amp;#269;inn&amp;eacute; l&amp;aacute;tky v ka&amp;#382;d&amp;eacute; tablet&amp;#283;.

Více informací
od 114 Kč
Koupit nejlevněji

GENERICA Simethicon 80 mg cps.50

Doplněk stravy – obsahuje simethicon, v organismu se nevstřebává, účinkuje pouze ve střevech, vhodný od 3 let, pro těhotné a kojících ženy Simethicon se v organismu nevstřebává. Účinkuje jenom ve střevech. Je možné používat u všech věkových kategorií (od 3 let) včetně těhotných a kojících žen. Neobsahuje konzervační látky.&nbsp;Balení: 50 kapslí SloženíÚčinná látka, obsah v jedné kapsli: Simethicon 80,00 mg simethicon, želírující látka: vepřová želatina; zvlhčovadlo: glycero...

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Health Link Chlorella Japan 750 tbl.

Chlorella podporuje p&amp;#345;irozenou detoxikaci organismu a dod&amp;aacute;v&amp;aacute; mu &amp;#345;adu miner&amp;aacute;l&amp;#367; a vitam&amp;iacute;n&amp;#367;.

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

HemoStop ProBio Da Vinci Academia tob.60

Přisp&amp;iacute;v&amp;aacute; k vy&amp;scaron;&amp;scaron;&amp;iacute; pevnosti a pružnosti c&amp;eacute;vn&amp;iacute;ch stěn. Doplněk stravy, jeho hlavn&amp;iacute;&amp;nbsp;složkou&amp;nbsp;je&amp;nbsp;diosmin/ hesperidin, dobromysl, probiotika a prebiotika.

Více informací
od 559 Kč
Koupit nejlevněji

HERB-PHARMA Fytofontána Aloe Vera cps.30

Aktivní látky v Aloe vera příznivě působí na trávení a činnost žaludku.

Více informací
od 209 Kč
Koupit nejlevněji

Hidrasec 100 mg tvrdé tobolky 10ks

L&amp;eacute;&amp;#269;&amp;iacute; akutn&amp;iacute; pr&amp;#367;jem, sni&amp;#382;uje hypersekreci. Rychl&amp;yacute; n&amp;aacute;stup &amp;uacute;&amp;#269;inku, vhodn&amp;yacute; pro cesty na dovolenou. Bezpe&amp;#269;n&amp;yacute; l&amp;eacute;k - nem&amp;aacute; vliv na st&amp;#345;evn&amp;iacute; motilitu a CNS.

Více informací
od 156 Kč
Koupit nejlevněji

Isochol 400mg dražé 30ks

Isochol drg.30x400mg (lahv.) Léčivý přípravek patří do skupiny léků zvaných choleretika, selektivní spasmolytika žlučových cest. Tablety Isochol obsahují hymechromon, který podporuje tvorbu a vylučování žluče, tlumí bolest při žlučových obtížích tím, že uvolňuje bolestivé křeče hladkého svalstva žlučníku, žlučovodů a především jejich svěračů.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

K&B MEDI-GALEN MAURER´S 2.5%alk. 250ml

Mauer &amp;scaron;v&amp;eacute;dsk&amp;eacute; kapky&amp;nbsp;jsou&amp;nbsp;dopl&amp;#328;kem stravy, kter&amp;yacute; obsahuje extrakty z 32 bylin.

Více informací
od 172 Kč
Koupit nejlevněji

Klas Super Acidophilus plus 6 miliard 60 kapslí

Doplněk stravy. Acidophilus je kultura užitečných bakterií přirozeně žijících ve střevě. Dojde-li z různých důvodů k jejich nedostatku, vzniká dysbióza a většinou i candidová infekce.

Více informací
od 498 Kč
Koupit nejlevněji

Lactulose AL Sirup perorální sirup 200ml

Lactulose AL Sirup por.sir.1x200ml Perorální sirup se bez porady s lékařem užívá při zácpě, která nemůže být upravena vysokým množstvím vlákniny v potravě a jinými běžnými opatřeními. Přípravek obsahuje fruktosu, laktosu a galaktosu.

Více informací
od 107 Kč
Koupit nejlevněji

Laktulosa Sandoz 670 mg/ml perorální roztok 500ml/335g IIA

K l&amp;eacute;&amp;#269;b&amp;#283; p&amp;#345;&amp;iacute;znak&amp;#367; z&amp;aacute;cpy a k l&amp;eacute;&amp;#269;b&amp;#283; zvl&amp;aacute;&amp;scaron;tn&amp;iacute;ho onemocn&amp;#283;n&amp;iacute; jater. L&amp;eacute;&amp;#269;ba port&amp;aacute;ln&amp;iacute; syst&amp;eacute;mov&amp;eacute; encefalopatie je mo&amp;#382;n&amp;aacute; pouze pod dohledem l&amp;eacute;ka&amp;#345;e.

Více informací
od 189 Kč
Koupit nejlevněji

Laktulosa Sandoz 670mg/ml perorální roztok 200ml/134g IIA

K l&amp;eacute;&amp;#269;b&amp;#283; p&amp;#345;&amp;iacute;znak&amp;#367; z&amp;aacute;cpy a k l&amp;eacute;&amp;#269;b&amp;#283; zvl&amp;aacute;&amp;scaron;tn&amp;iacute;ho onemocn&amp;#283;n&amp;iacute; jater. L&amp;eacute;&amp;#269;ba port&amp;aacute;ln&amp;iacute; syst&amp;eacute;mov&amp;eacute; encefalopatie je mo&amp;#382;n&amp;aacute; pouze pod dohledem l&amp;eacute;ka&amp;#345;e.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Laxygal kapky 10ml/ 75 mg Galena

LAXYGAL se používá u pacientů trpících zácpou a při stavech, kdy je vyžadována podpora vyprazdňování.Přípravek způsobuje vlnovitý pohyb stěn tlustého střeva a změkčení stolice.

Více informací
od 65 Kč
Koupit nejlevněji

Lek Pharmaceuticals LINEX Forte cps.28

LINEX FORTE je doplněk stravy, který se užívá nejen při a po antibiotické léčbě, při cestování a při změně stravy. Obsahuje probiotika a prebiotika pro doplnění přátelských bakterií. Obsahuje bakterie rodu Lactobacillus a Bifidobacterium, což jsou běžné bakterie přítomné v lidském střevě. Jsou uloženy v gastrorezistentní tobolce, která nejen chrání bakterie před vlivem žaludeční kyseliny, ale také zajišťuje mimořádnou stabilitu produktu, dokonce i při normálních teplotách, a deklarované množstv...

Více informací
od 185 Kč
Koupit nejlevněji

Leros List Senny perorální léčivý čaj 20x1gm

Rostlinný léčivý přípravek určený ke krátkodobé léčbě funkční zácpy. Balení obsahuje 20 nálevových sáčků po 1 g. Neužívejte při přecitlivělosti na sennový list. Dále neužívejte při střevní neprůchodnosti, ochablosti či zúžení střev, náhlých břišních příhodách, u zánětlivých onemocnění střev (např. Crohnova choroba, ulcerózní kolitida - zánět tlustého střeva doprovázený tvorbou vředů), při bolestech břicha neznámého původu, ztrátě tekutin a elektrolytů. Nepodávejte dětem do 12 let....

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Leros Senna list perorální léčivý čaj 40g sypaný

Rostlinný léčivý přípravek určený ke krátkodobé léčbě funkční zácpy. Balení obsahuje 40 g. Neužívejte při přecitlivělosti na sennový list. Dále neužívejte při střevní neprůchodnosti, ochablosti či zúžení střev, náhlých břišních příhodách, u zánětlivých onemocnění střev (např. Crohnova choroba, ulcerózní kolitida - zánět tlustého střeva doprovázený tvorbou vředů), při bolestech břicha neznámého původu, ztrátě tekutin a elektrolytů. Nepodávejte dětem do 12 let....

Více informací
od 55 Kč
Koupit nejlevněji

Leros Stomaran perorální léčivý čaj sypaný 100g

Podporuje chu&amp;#357; k j&amp;iacute;dlu, tr&amp;aacute;ven&amp;iacute;, tvorbu a vylu&amp;#269;ov&amp;aacute;n&amp;iacute; &amp;#382;lu&amp;#269;i, omezuje nad&amp;yacute;m&amp;aacute;n&amp;iacute;, m&amp;iacute;rn&amp;#283; uvol&amp;#328;uje k&amp;#345;e&amp;#269;e a p&amp;#367;sob&amp;iacute; protiz&amp;aacute;n&amp;#283;tliv&amp;#283;.&amp;nbsp;

Více informací
od 62 Kč
Koupit nejlevněji

Leros The Salvat perorální léčivý čaj 100g sypaný

LEROS The Salvat por.spc.1x100g sypaný Při chorobách žlučníku a žlučových cest. Je vhodnou součástí jaterní a žlučníkové diety. Užívat mohou dospělí, mladiství a děti od 12 let. Čajová směs obsahuje hořčiny, silice, třísloviny a flavonoidy, které mají příznivé účinky při poruchách trávení.

Více informací
od 68 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: