Kde jsem:     >  Katalog   >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na trávení a vylučování

Léky na trávení a vylučování

Nalezeno:    121 produktů

Agroforestal Pebani - Sangre de Drago 50ml

<div class="col-xs-12 col-sm-8"> <p><strong>SANGRE DE DRAGO</strong>&nbsp;(<em>Croton lechleri</em> Muell. Arg. <em>Resina</em>) doplněk stravy</p> <p style="text-align: justify;">Až 20 metrů výšky dorůstající štíhlý strom, jehož kůra je šedobílá, bohatě skvrnitá a jehož koruny jsou elegantně tvořeny srdčitými listy. U stezek v deštném lese lze stromy bezpečně rozpoznat díky množství drobných zářezů v kůře, které zde procházející zanechali. Je - li kůra stromu naříznuta nebo sedřena, vytéká tot...

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

VALOSUN Biopron9 tob.60

Walmark Biopron9 je doplněk stravy, který obsahuje komplexní probiotický preparát - 9 kmenů vitálních mikroorganismů v koncentraci 9 miliard v denní dávce v kombinaci s prebiotiky. Probiotické kmeny preparátu Biopron 9 jsou přirozenou součástí zdravé střevní mikroflóry, proto je bezpečný i při dlouhodobém podávání. Je určen dospělým a dětem již od 3 let. Vhodný pro kojící a těhotné ženy. Balení obsahuje 80 tobolek.

Více informací
od 379 Kč
Koupit nejlevněji

ASP Lepicol PLUS trávicí enzymy cps.180

Lepicol PLUS trávicí enzymy cps.180 Doplněk stravy obsahující vlákninu psyllium, která přispívá k udržování normálního střevního tranzitu, napomáhá tedy správnému a snadnému vyprazdňování, dále pak obsahuje specifické živé kultury, inulín a na rozdíl od Lepicolu Basic navíc trávicí enzymy.

Více informací
od 329 Kč
Koupit nejlevněji

Enterol 250mg 30 tvrdých perorálních tobolek

Enterol por.cps.dur.30x250mg Přípravek je určen k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu, léčbě i prevenci zánětu tlustého střeva a podpůrné léčbě syndromu dráždivého střeva.

Více informací
od 409 Kč
Koupit nejlevněji

Fix krém H 30 g

Kr&amp;eacute;m, kter&amp;yacute; za p&amp;#345;&amp;iacute;zniv&amp;eacute; &amp;uacute;&amp;#269;inky ned&amp;#283;kuje chemik&amp;aacute;li&amp;iacute;m, ale v&amp;yacute;ta&amp;#382;kem z l&amp;eacute;&amp;#269;iv&amp;yacute;ch rostlin, jejich&amp;#382; pravlast&amp;iacute; je slunn&amp;yacute; jih.

Více informací
od 104 Kč
Koupit nejlevněji

Loperon 2mg tvrdé tobolky 20ks

P&amp;#345;&amp;iacute;pravek Loperon cps je antidiarhoikum (prost&amp;#345;edek proti pr&amp;#367;jmu) v tobolk&amp;aacute;ch. P&amp;#345;&amp;iacute;pravek Loperon cps se pou&amp;#382;&amp;iacute;v&amp;aacute; k l&amp;eacute;&amp;#269;en&amp;iacute; pr&amp;#367;jmu v p&amp;#345;&amp;iacute;padech, kdy nen&amp;iacute; mo&amp;#382;n&amp;eacute; l&amp;eacute;&amp;#269;it vlastn&amp;iacute; p&amp;#345;&amp;iacute;&amp;#269;inu onemocn&amp;#283;n&amp;iacute;.

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

NATURVITA Allicor česnek tbl.60

Česneková sušina, obsažená v ALLICORU, je připravena způsobem, který zajistí maximum původních látek čerstvého česneku. Při speciální úpravě česnekových tablet ALLICOR dochází k uvolňování účinných, avšak většinou aromatických látek až během trávení. Konzument tedy není obtěžován charakteristickým česnekovým pachem.

Více informací
od 56 Kč
Koupit nejlevněji

NEOFYT Phyteneo Žaludeční kapky 20 ml

Phyteneo žaludeční kapky jsou doplněk stravy, který obsahuje extrakty pelyňku, vachty, hořce, meduňky a anděliky. Další účinné složky jsou mátová, kmínová, skořicová a pomerančová silice. Kapky mají snížený obsah alkoholu a původní hořká chuť je korigována tak, aby přípravek mohli užívat i děti. Pelyněk podporuje normální činnost střevního traktu - pročištění. Vachta, Hořec, Meduňka a Andělika podporují normální trávení. Meduňka je antioxidant. Andělika podporuje normální trávení a činnost jate...

Více informací
od 115 Kč
Koupit nejlevněji

SVUS PHARMA Ostropestřec Plus Farmax tob.30

Sprchujete se denně, ale mysl&amp;iacute;te tak&amp;eacute; na vnitřn&amp;iacute; očistu? Ostropestřec podporuje detoxikačn&amp;iacute; schopnosti na&amp;scaron;ich jater.

Více informací
od 215 Kč
Koupit nejlevněji

SVUS PHARMA PROBIO-FIX tob. 30

PROBIO-FIX 30 želatinových tobolek je doplněk stravy obsahující Lactobacillus acidophilus, LA-5 a Bifidobacterium animalis subsp. lactis, BB-12. Pro zachování životaschopnosti kultury mléčného kvašení jsou bakterie v přípravku uchovány v polysacharidové matrix, čímž je zajištěna stabilita produktu i při normální teplotě a současně ochrana bakterií před působením žaludeční kyseliny.&nbsp;Balení obsahuje 30 želatinových tobolek.&nbsp;

Více informací
od 255 Kč
Koupit nejlevněji

Advance Nutraceutics Liverax 60 kapslí

<h2>5 přírodních látek</h2> <p>Základní složkou Liveraxu je<span>&nbsp;</span><strong>Ostropestřec mariánský</strong><span>&nbsp;</span>(nejsilnější dostupný extrakt - obsahuje 80% silymarinu).<span>&nbsp;</span><strong>Astragalus, Cholin, Kurkuma a kyselina alfa-lipoová</strong><span>&nbsp;</span>doplňují složení Liveraxu pro maximální synergický efekt.</p> <div class="razitka"><img src="https://www.nutraceutics.cz/images/zaruka/haccp.png" /><span>&nbsp;</span><span>&nbsp;</span><img src="http...

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Advance Nutraceutics Probiozym 60 kapslí

<h2>6 přírodních látek</h2> <p>Probiozym obsahuje na českém trhu unikátní kombinaci 6 přírodních látek. Základ je kvalitní extrakt<span>&nbsp;</span><strong>mentha piperita.</strong><span>&nbsp;</span>Dále Probiozym obsahuje<span>&nbsp;</span><strong>Lactobacillus acidophilus, ibišek, bromelain, papain a inulin</strong><span>&nbsp;</span>pro maximální synergický efekt.</p> <div class="razitka"><img src="https://www.nutraceutics.cz/images/zaruka/haccp.png" /><span>&nbsp;</span><span>&nbsp;</span...

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

Altermed Dubová kůra adstringentní 50 g

Gel z dubov&amp;eacute; k&amp;#367;ry podporuje hojen&amp;iacute; poko&amp;#382;ky p&amp;#345;i hemoroidech, poran&amp;#283;n&amp;iacute;ch a sp&amp;aacute;lenin&amp;aacute;ch.

Více informací
od 64 Kč
Koupit nejlevněji

Altermed Dubová kůra gel s allantoinem 75 ml

Dubov&amp;aacute; kůra se použ&amp;iacute;v&amp;aacute; k l&amp;eacute;čen&amp;iacute; od nepaměti, z cel&amp;eacute;ho stromu m&amp;aacute; nejvy&amp;scaron;&amp;scaron;&amp;iacute; obsah &amp;uacute;činn&amp;yacute;ch l&amp;aacute;tek a byla a je lehce dostupn&amp;yacute;m l&amp;eacute;kem na mnoh&amp;eacute; zdravotn&amp;iacute; pot&amp;iacute;že.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Apo-Panto 20 mg perorální tablety Enterosolventní měkká 14x20mg

Používá se u dospělých k léčbě příznaků refluxu, tedy zejména při pálení žáhy a žaludečních obtížích s tím spojených.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

ASP Lepicol kapsle pro zdravá střeva cps.180

Lepicol kapsle pro zdravá střeva cps.180 Lepicol je doplněk stravy, obsahující vlákninu psyllium, která přispívá k udržování normálního střevního tranzitu, dále pak obsahuje živé kultury a inulín.

Více informací
od 289 Kč
Koupit nejlevněji

ASP Lepicol PLUS trávicí enzymy 180g

Trávicí enzymy, které napomáhají rozkládat potravu a uvolňovat důležité živiny, jako vitamíny, minerály a mastné kyseliny, čímž podporují funkci trávicího ústrojí.

Více informací
od 245 Kč
Koupit nejlevněji

ASP Lepicol pro zdravá střeva 180g

Lepicol pro zdravá střeva 180g Lepicol je doplněk stravy, obsahující vlákninu psyllium, která přispívá k udržování normálního střevního tranzitu, dále pak obsahuje živé kultury a inulín.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Berlin Chemie PANGROL 20000 20

Pangrol 20000 por.tbl.ent.20 II Přípravek se užívá u chorob slinivky břišní při poruchách její zevní sekrece, po operacích žaludku a tenkého střeva a při poruchách vylučování žlučí. Podáváním Pangrolu se může zlepšit i snášenlivost těžko stravitelných, tučných a neobvyklých jídel.

Více informací
od 132 Kč
Koupit nejlevněji

Biomedica Lactulosa 667mg sirup 250ml

Lactulosa Biomedica 667mg/ml sir.1x250ml Přípravek je účinné projímadlo, které působí místně v tlustém střevě a nevstřebává se. Lactulosa je syntetický disacharid, složený z molekuly fruktózy a molekuly galagtózy. V přírodě se nevyskytuje.

Více informací
od 116 Kč
Koupit nejlevněji

Biomedica Lactulosa 667mg sirup 500ml

Lactulosa Biomedica 667mg/ml sir.1x500ml Přípravek se užívá při chronické zácpě způsobené především porušením vyprazdňovacího reflexu vlivem špatných návyků.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

BioVaRa Klystýr sada - irigátor 2L

Zdravotn&amp;iacute; pom&amp;#367;cky pro prov&amp;aacute;d&amp;#283;n&amp;iacute; v&amp;yacute;plach&amp;#367; ze zdravotn&amp;iacute;ch nebo hygienick&amp;yacute;ch d&amp;#367;vod&amp;#367;.

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

Bisacodyl-K dražé 105x5mg

&amp;Uacute;&amp;#269;inn&amp;#283; p&amp;#367;sob&amp;iacute; proti akutn&amp;iacute; z&amp;aacute;cp&amp;#283;.

Více informací
od 235 Kč
Koupit nejlevněji

BLUE STEP CHlorella BIO 300g

<!-- upraveno html4output --> <p style="text-align: center;"><span style="font-size: 20px; color: #ff0000;"><strong><span style="font-size: 16px;">!!! SKLADEM !!!</span><br /></strong></span></p> <p style="text-align: center;"><span style="font-size: 20px; color: #008000;"><strong>Chlorella pyrenoidosa 1200 tablet, 300g</strong></span></p> <hr /> <p style="text-align: justify;"><strong>Chlorella</strong> je zelená sladkovodní řasa, která patří k&nbsp;nutričně nejbohatším superpotravinám! Chlore...

Více informací
od 369 Kč
Koupit nejlevněji

Boehringer Ingelhiem DULCOLAX 40X5MG

Pou&amp;#382;&amp;iacute;v&amp;aacute; k usnadn&amp;#283;n&amp;iacute; vypr&amp;aacute;zdn&amp;#283;n&amp;iacute; p&amp;#345;i z&amp;aacute;cp&amp;#283; u dosp&amp;#283;l&amp;yacute;ch, dosp&amp;iacute;vaj&amp;iacute;c&amp;iacute;ch a d&amp;#283;t&amp;iacute; od 4 let.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Brainway Amylasin tbl. 50

Amylasin je doplněk stravy ve formě tablet. Obsahuje látky, které omezují vstřebávání sacharidů ze stravy. Tím je zamezena přeměna na zásobní tuk a hladina glukózy v krvi se snižuje. Extrakt z fazolových bobů omezuje absorpci škrobu ze stravy, působí jako inhibitor alfa amyláz. L-arabinóza omezuje absorpci fruktózy a působí jako inhibitor sacharidázy.Přípravek je určen osobám trpícím nadváhou a obezitou, osobám s diabetem 2.typu.

Více informací
od 265 Kč
Koupit nejlevněji

BRAINWAY INC. GasTrip cps.60

Směs výtažků z plodů rostlin Terminalia chebula, Terminalia bellerica a Emblica officinalis.

Více informací
od 176 Kč
Koupit nejlevněji

Bristol-Myers Squibb LIFTEA pro játra a ledviny tob.30

Liftea pro játra a ledviny je doplněk stravy, který obsahuje extrakt z ostropestřce mariánského, kopřivy, pampelišky a dalších bylin a složek, díky kterým napomáhá udržovat správnou funkci jater, přispívá ke správnému metabolismu tuků a normální funkci imunitního systému.Balení obsahuje 30 tobolek.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Popov Psyllium indická rozpustná vláknina 240 g

Psyllium, doplněk stravy, je rozpustná vláknina pocházející z Indie. Změkčuje stolici a zvětšuje její objem, tudíž vede ke správnému a snadnějšímu vyprazdňování. Podporuje správný metabolismus tuků a pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu. Psyllium můžete použít také do polévek, omáček či jogurtů.Balení obsahuje 240 g.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Popov Psyllium indická rozpustná vláknina kapsle 120ks

Psyllium Dr. Popova je rozpustn&amp;aacute; vl&amp;aacute;knina, kter&amp;aacute; podporuje spr&amp;aacute;vn&amp;yacute; metabolismus tuk&amp;#367; a napom&amp;aacute;h&amp;aacute; snadn&amp;eacute;mu vyprazd&amp;#328;ov&amp;aacute;n&amp;iacute;.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Popov Vláknina Psyllicol Plus s probiotiky 100 g

Psyllium Dr. Popova podporuje spr&amp;aacute;vn&amp;eacute; a snadn&amp;eacute; vyprazdňov&amp;aacute;n&amp;iacute;, použit&amp;aacute; probiotika dobře odol&amp;aacute;vaj&amp;iacute; kysel&amp;eacute;mu prostřed&amp;iacute; organismu.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Dr. Theiss Naturwaren Schwedenbitter 100ml

Tradičn&amp;iacute; bylinn&amp;eacute; tonikum s obsahem směsi 13 l&amp;eacute;čiv&amp;yacute;ch bylin a kafru, kter&amp;eacute; harmonizuje činnost tr&amp;aacute;vic&amp;iacute;ho traktu a zvy&amp;scaron;uje vylučov&amp;aacute;n&amp;iacute; žaludečn&amp;iacute;ch &amp;scaron;ť&amp;aacute;v.

Více informací
od 152 Kč
Koupit nejlevněji

Duphalac 667g/l roztok 200ml

Zm&amp;#283;k&amp;#269;uje stolici a usnad&amp;#328;uje jej&amp;iacute; odchod t&amp;iacute;m, &amp;#382;e p&amp;#345;itahuje do st&amp;#345;eva vodu, nevst&amp;#345;eb&amp;aacute;v&amp;aacute; se do t&amp;#283;la. Obsahuje laxativum (proj&amp;iacute;madlo) zvan&amp;eacute; laktul&amp;oacute;za.&amp;nbsp;

Více informací
od 86 Kč
Koupit nejlevněji

EkoMedica Czech Hepahit 60 kapslí

Hepahit je určen pro podporu normální funkce trávicí soustavy a detoxikaci organismu.

Více informací
od 198 Kč
Koupit nejlevněji

EkoMedica Czech Oregáno (Dobromysl obecná) olej 50 ml

Oreg&amp;aacute;no, &amp;#269;esky dobromysl, bylo pokladem na&amp;scaron;ich babi&amp;#269;ek. Oreg&amp;aacute;nov&amp;yacute; olej napom&amp;aacute;h&amp;aacute; dobr&amp;eacute;mu tr&amp;aacute;ven&amp;iacute; a podporuje p&amp;#345;irozen&amp;eacute; funkce srdce a c&amp;eacute;v.

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

Energy Probiosan 90 kapslí

Probiosan&amp;nbsp;obsahuje sladkovodn&amp;iacute; řasu Chlorella,&amp;nbsp;&amp;uacute;činn&amp;yacute; probiotick&amp;yacute; komplex bakteri&amp;iacute; Lactobacillus acidophilus a Enterococcus faecium a inulin.

Více informací
od 409 Kč
Koupit nejlevněji

Energy Regalen 30 ml

<ul> <li><span style="font-family: inherit;"><span style="font-size: 12pt;"><strong>detoxikace, játra, žlučník, zažívání a pokožku</strong></span></span></li> <li><span style="font-family: inherit;"><span style="font-size: 12pt;">snadné užívání formou kapek</span></span></li> <li><span style="font-family: inherit;"><span style="font-size: 12pt;">harmonická kombinace rostlinných extraktů</span></span></li> <li><span style="font-family: inherit;"><span style="font-size: 12pt;">výrobce: <strong>En...

Více informací
od 451 Kč
Koupit nejlevněji

Energy Vitamarin 90 kapslí

Vitamarin podporuje činnost mozku, udržen&amp;iacute; norm&amp;aacute;ln&amp;iacute; hladiny cholesterolu v krvi a v&amp;yacute;voj plodu v těhotenstv&amp;iacute;.

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Enterol 250mg 10 sáčků

Přípravek je určen k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu; k léčbě i prevenci zánětu tlustého střeva.

Více informací
od 164 Kč
Koupit nejlevněji

Enterol 250mg 10 tvrdých perorálních tobolek

Enterol por.cps.dur.10x250mg Přípravek je určen k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu, léčbě i prevenci zánětu tlustého střeva a podpůrné léčbě syndromu dráždivého střeva.

Více informací
od 130 Kč
Koupit nejlevněji

Enterol 250mg 50 tvrdých perorálních tobolek

Enterol por.cps.dur.50x250mg Přípravek je určen k podpůrné léčbě akutního infekčního průjmu, léčbě i prevenci zánětu tlustého střeva a podpůrné léčbě syndromu dráždivého střeva.

Více informací
od 619 Kč
Koupit nejlevněji

Finclub fin Candimis 10ml

Candimis obsahuje olej z oregana, jehož hlavn&amp;iacute; složkou je &amp;eacute;terick&amp;yacute; olej&amp;iacute;ček obsahuj&amp;iacute;c&amp;iacute; velmi hodnotn&amp;yacute; karvakrol.

Více informací
od 570 Kč
Koupit nejlevněji

Finclub fin Cardumis 50ml

<p>&nbsp;</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Cardumis&nbsp;</strong>obsahuje výtažek z bodláku ostropestřce mariánského, jehož hlavní složkou je látka silymarin.</p> <p style="text-align: justify;"><strong>Ostropestřec</strong> (<em>Silybum marianum</em>) podporuje zdraví jater - přispívá k jejich fungování, k detoxikačnímu potenciálu, ochraňuje jaterní buňky před škodlivým vlivem prostředí. Působí jako antioxidant, přispívá k normální hladině cukru v krvi, podporuje normální činnost s...

Více informací
od 455 Kč
Koupit nejlevněji

Finclub fin Inubitabs

Inubitabs je vyroben z čekanky obecn&amp;eacute;, kter&amp;aacute; je zdrojem inulinu.

Více informací
od 500 Kč
Koupit nejlevněji

Flavobion 70mg potahované tablety 50ks

Flavobion por.tbl.flm.50x70mg Pomocná léčba u chronické perzistující a aktivní hepatitidy, jaterní cirhózy, toxicko-metabolických lézí jater (steatoza jaterní, lékové poškození, otrava hepatotoxickými látkami).

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Forlax 10g prášek pro perorální roztok 20 sáčků

&amp;Scaron;etrn&amp;aacute; a &amp;uacute;&amp;#269;inn&amp;aacute; l&amp;eacute;&amp;#269;ba z&amp;aacute;cpy u dosp&amp;#283;l&amp;yacute;ch a d&amp;#283;t&amp;iacute; od 8 let v&amp;#283;k

Více informací
od 144 Kč
Koupit nejlevněji

Galmed Gallax kapky 15ml

Gallax por.gtt.sol.15ml Gallax je indikován k léčbě dospělých v případech akutní funkční zácpy a k občasnému použití pro usnadnění vyprázdnění při chronické zácpě.

Více informací
od 101 Kč
Koupit nejlevněji

Galmed Gallax kapky 30ml

Gallax por.gtt.sol.30ml Gallax je indikován k léčbě dospělých v případech akutní funkční zácpy a k občasnému použití pro usnadnění vyprázdnění při chronické zácpě.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Generica BioLac Baby Drops 6 ml

BioLac baby drops Generica 6ml Jedinečné kapky s obsahem aktivních kultur přirozeně přítomných v mateřském mléku. Pro děti a kojence už od narození.

Více informací
od 235 Kč
Koupit nejlevněji

GENERICA Meteo tbl. 30

Meteo tablety jsou doplněk stravy a obsahem enzym alfa-galaktozidázu, který pomáhá vstřebávání sacharidů z jídla redukcí kvasných procesů a zamezením tvorby plynů po konzumaci potravin jako jsou fazole, čočka, sója a výrobky ze sóji, zelí, kapusta, květák, brokolice atd. Balení obsahuje 30 tablet.

Více informací
od 95 Kč
Koupit nejlevněji

Generica Simethicon 80 mg 50 kapslí

Doplněk stravy Simethicon je sloučenina křemíku. Křemík je pro lidský organismus důležitý pro svoji účast na mnoha enzymových a metabolických procesech.

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Guttalax® 7,5 mg perorální kapky 1x15ml

&amp;Uacute;&amp;#269;inn&amp;eacute; proj&amp;iacute;madlo, zm&amp;#283;k&amp;#269;uje stolici, p&amp;#367;sob&amp;iacute; p&amp;#345;&amp;iacute;mo v tlust&amp;eacute;m st&amp;#345;ev&amp;#283;.

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Health Link Chlorella Japan 750 tbl.

Chlorella podporuje p&amp;#345;irozenou detoxikaci organismu a dod&amp;aacute;v&amp;aacute; mu &amp;#345;adu miner&amp;aacute;l&amp;#367; a vitam&amp;iacute;n&amp;#367;.

Více informací
od 325 Kč
Koupit nejlevněji

HemoStop ProBio Da Vinci Academia tob.60

Hemostop Probio MAX je doplněk stravy, jehož hlavními složkami jsou bioflavonoidy - diosmin/hesperidin, dobromysl, probiotika a prebiotika. Dobromysl obecná je antioxidant a podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému. Balení obsahuje 60 plus 30 tobolek.

Více informací
od 525 Kč
Koupit nejlevněji

HERB-PHARMA Fytofontána Aloe Vera cps.30

Aktivní látky v Aloe vera příznivě působí na trávení a činnost žaludku.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Hidrasec 100 mg tvrdé tobolky 10ks

Hidrasec 100mg tvrdé tobolky por.cps.dur.10x100mg Léčivý přípravek určený k léčbě průjmu.

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Iberogast perorální kapky roztok 20ml

Rostlinn&amp;yacute; l&amp;eacute;&amp;#269;iv&amp;yacute; p&amp;#345;&amp;iacute;pravek, kter&amp;yacute; tlum&amp;iacute; bolest &amp;#382;aludku, pocit plnosti, p&amp;aacute;len&amp;iacute; &amp;#382;&amp;aacute;hy, meteorismus, gastrointestin&amp;aacute;ln&amp;iacute; k&amp;#345;e&amp;#269;e, nauzea. &amp;nbsp;

Více informací
od 196 Kč
Koupit nejlevněji

Iberogast perorální kapky roztok 50ml

Rostlinn&amp;yacute; l&amp;eacute;&amp;#269;iv&amp;yacute; p&amp;#345;&amp;iacute;pravek, kter&amp;yacute; tlum&amp;iacute; bolest &amp;#382;aludku, pocit plnosti, p&amp;aacute;len&amp;iacute; &amp;#382;&amp;aacute;hy, meteorismus, gastrointestin&amp;aacute;ln&amp;iacute; k&amp;#345;e&amp;#269;e, nauzea.

Více informací
od 365 Kč
Koupit nejlevněji

Isochol 400mg dražé 30ks

Podporuje vylu&amp;#269;ov&amp;aacute;n&amp;iacute; &amp;#382;lu&amp;#269;e, tlum&amp;iacute; bolest p&amp;#345;i &amp;#382;lu&amp;#269;ov&amp;yacute;ch obt&amp;iacute;&amp;#382;&amp;iacute;ch.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

K&B MEDI-GALEN MAURER´S 2.5%alk. 250ml

Švédské kapky MAURER´S 2.5%alk. 250ml Švédské kapky MAURER‘S jsou vyrobeny podle staré tradiční rakouské receptury. Jejich výjimečnost je dána kvalitou a použitím 32 nejlepšíchbylin, nízkým obsahem alkoholu - pouze 2,5 %. Jsou tedy vhodné i pro diabetiky a řidiče, pro pacienty, kteří užívají léky, pro starší děti.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Lactulose AL Sirup perorální sirup 200ml

Při zácpě, při stavech vyžadujících usnadnění pohybu střev.

Více informací
od 116 Kč
Koupit nejlevněji

Lactulose AL Sirup perorální sirup 500ml

Lactulose AL Sirup por.sir.1x500ml Užívá se při zácpě, která nemůže být upravena vysokým množstvím vlákniny v potravě a jinými běžnými opatřeními. Přípravek obsahuje fruktosu, laktosu a galaktosu.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

Laktulosa Sandoz 670 mg/ml perorální roztok 500ml/335g IIA

Laktulosa Sandoz 670mg/ml por.sol.1x500ml/335g IIA Čirý, bezbarvý až světle hnědo-žlutý viskózní roztok pro symptomatickou léčba zácpy, nebo pro léčbu portální systémové encefalopatie (onemocnění jater). Čtěte podrobně příbalový leták.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

Laktulosa Sandoz 670mg/ml perorální roztok 200ml/134g IIA

K l&amp;eacute;&amp;#269;b&amp;#283; p&amp;#345;&amp;iacute;znak&amp;#367; z&amp;aacute;cpy a k l&amp;eacute;&amp;#269;b&amp;#283; zvl&amp;aacute;&amp;scaron;tn&amp;iacute;ho onemocn&amp;#283;n&amp;iacute; jater. L&amp;eacute;&amp;#269;ba port&amp;aacute;ln&amp;iacute; syst&amp;eacute;mov&amp;eacute; encefalopatie je mo&amp;#382;n&amp;aacute; pouze pod dohledem l&amp;eacute;ka&amp;#345;e.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Laxygal Perorální kapky, roztok 25ml

Vhodn&amp;yacute; pro kr&amp;aacute;tkodob&amp;eacute; u&amp;#382;it&amp;iacute; u akutn&amp;iacute; funk&amp;#269;n&amp;iacute; z&amp;aacute;cpy a p&amp;#345;i druhotn&amp;eacute; z&amp;aacute;cp&amp;#283; prov&amp;aacute;zej&amp;iacute;c&amp;iacute; jin&amp;eacute; choroby.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Lek Pharmaceuticals LINEX Forte cps.28

Linex Forte obnovuje a udr&amp;#382;uje&amp;nbsp;rovnov&amp;aacute;hu st&amp;#345;evn&amp;iacute; mikrofl&amp;oacute;ry. Vhodn&amp;yacute; p&amp;#345;i a po antibiotick&amp;eacute; l&amp;eacute;&amp;#269;b&amp;#283;, p&amp;#345;i cestov&amp;aacute;n&amp;iacute; a p&amp;#345;i zm&amp;#283;n&amp;#283; stravy.

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

Leros List Senny perorální léčivý čaj 20x1gm

Kr&amp;aacute;tkodob&amp;aacute; l&amp;eacute;čba funkčn&amp;iacute; z&amp;aacute;cpy (po dobu nejd&amp;eacute;le jednoho t&amp;yacute;dne), akutn&amp;iacute; vypr&amp;aacute;zdněn&amp;iacute; střev před diagnostick&amp;yacute;m, endoskopick&amp;yacute;m a RTG vy&amp;scaron;etřen&amp;iacute;m.

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Leros Senna list perorální léčivý čaj 40g sypaný

Kr&amp;aacute;tkodob&amp;aacute; l&amp;eacute;&amp;#269;ba funk&amp;#269;n&amp;iacute; z&amp;aacute;cpy (po dobu nejd&amp;eacute;le jednoho t&amp;yacute;dne), akutn&amp;iacute; vypr&amp;aacute;zdn&amp;#283;n&amp;iacute; st&amp;#345;ev p&amp;#345;ed diagnostick&amp;yacute;m, endoskopick&amp;yacute;m a RTG vy&amp;scaron;et&amp;#345;en&amp;iacute;m.

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Leros Stomaran perorální léčivý čaj sypaný 100g

Podporuje chu&amp;#357; k j&amp;iacute;dlu, tr&amp;aacute;ven&amp;iacute;, tvorbu a vylu&amp;#269;ov&amp;aacute;n&amp;iacute; &amp;#382;lu&amp;#269;i, omezuje nad&amp;yacute;m&amp;aacute;n&amp;iacute;, m&amp;iacute;rn&amp;#283; uvol&amp;#328;uje k&amp;#345;e&amp;#269;e a p&amp;#367;sob&amp;iacute; protiz&amp;aacute;n&amp;#283;tliv&amp;#283;.&amp;nbsp;

Více informací
od 56 Kč
Koupit nejlevněji

Leros The Salvat perorální léčivý čaj 20x1g sáčky

P&amp;#345;i chorob&amp;aacute;ch &amp;#382;lu&amp;#269;n&amp;iacute;ku a &amp;#382;lu&amp;#269;ov&amp;yacute;ch cest. P&amp;#345;e&amp;#269;t&amp;#283;te si pozorn&amp;#283; celou p&amp;#345;&amp;iacute;balovou informaci d&amp;#345;&amp;iacute;ve, ne&amp;#382; za&amp;#269;nete tento p&amp;#345;&amp;iacute;pravek u&amp;#382;&amp;iacute;vat.

Více informací
od 50 Kč
Koupit nejlevněji

Maalox® bez cukru 40 perorálních žvýkacích tablet

P&amp;#345;&amp;iacute;pravek p&amp;#367;sob&amp;iacute; proti nadm&amp;#283;rn&amp;eacute; kyselosti &amp;#382;alude&amp;#269;n&amp;iacute; &amp;scaron;&amp;#357;&amp;aacute;vy (antacidum).

Více informací
od 112 Kč
Koupit nejlevněji

Maalox® Máta perorální tablety žvýkací 40ks

P&amp;#345;&amp;iacute;pravek Maalox p&amp;#367;sob&amp;iacute; proti nadm&amp;#283;rn&amp;eacute; kyselosti &amp;#382;alude&amp;#269;n&amp;iacute; &amp;scaron;&amp;#357;&amp;aacute;vy (antacidum).

Více informací
od 116 Kč
Koupit nejlevněji

MEDINTERRA Probio Aktiv tob.30

Unik&amp;aacute;tn&amp;iacute; kombinace symbiotick&amp;yacute;ch st&amp;#345;evn&amp;iacute;ch bakteri&amp;aacute;ln&amp;iacute;ch kultur dopln&amp;#283;n&amp;aacute; rozpustnou vl&amp;aacute;kninou inul&amp;iacute;nem.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

MEDPHARMA Jablečný ocet

Jablečn&amp;yacute; ocet obsahuje barviva, pektin, vitaminy a miner&amp;aacute;ly. Vitamin C přisp&amp;iacute;v&amp;aacute; k norm&amp;aacute;ln&amp;iacute; tvorbě kolagenu a ke sn&amp;iacute;žen&amp;iacute; m&amp;iacute;ry &amp;uacute;navy a vyčerp&amp;aacute;n&amp;iacute;.

Více informací
od 46 Kč
Koupit nejlevněji

MEDPHARMA L-Carnitin 500mg+Inulin+Chrom tbl.37

L-Carnitin je aminokyselina, kter&amp;aacute; p&amp;#345;en&amp;aacute;&amp;scaron;&amp;iacute; mastn&amp;eacute; kyseliny do svalov&amp;yacute;ch bun&amp;#283;k, ve kter&amp;yacute;ch doch&amp;aacute;z&amp;iacute; k jejich spalov&amp;aacute;n&amp;iacute; na energii.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Megafyt Projímavá čajová směs léčivý čaj 20x1.5g

Rostlinn&amp;yacute; l&amp;eacute;čiv&amp;yacute; př&amp;iacute;pravek určen&amp;yacute; pro kr&amp;aacute;tkodobou l&amp;eacute;čbu funkčn&amp;iacute; z&amp;aacute;cpy prov&amp;aacute;zenou nad&amp;yacute;m&amp;aacute;n&amp;iacute;m. Př&amp;iacute;pravek m&amp;aacute; m&amp;iacute;rn&amp;eacute; protiz&amp;aacute;nětliv&amp;eacute; &amp;uacute;činky.

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

Mogador Psyllium Natural 125 kapslí

Psyllium Natural je vláknina přírodního původu (plantago ovata), která vzniká důkladným vyčištěním semen obalů Jitrocele indického.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: