Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na srdce a cévy  >  Valosun Valoven Diosmin Hesperidin Forte 60 tbl.

Valosun Valoven Diosmin Hesperidin Forte 60 tbl.

Načítám galerii...
Předchozí
Další
S Ruscus aculeatus a vitaminem C pro podporu žilního oběhu a odstranění pocitu unavených a těžkých nohou. Přírodní přípravek Valoven DIOSMIN HESPERIDIN FORTE obsahuje kromě dobře známých bioflavonoidů diosminu a hesperidinu i další látky – listnatec bodlinatý (Ruscus aculeatus) a vitamin C, které jsou již po staletí používány při projevech chronické žilní nedostatečnosti jako jsou pocit...

Všechny nabídky pro Valosun Valoven Diosmin Hesperidin Forte 60 tbl.

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Valosun Valoven Diosmin Hesperidin Forte 60 tbl.

S Ruscus aculeatus a vitaminem C pro podporu žilního oběhu a odstranění pocitu unavených a těžkých nohou.
Přírodní přípravek Valoven DIOSMIN HESPERIDIN FORTE obsahuje kromě dobře známých bioflavonoidů diosminu a hesperidinu i další látky – listnatec bodlinatý (Ruscus aculeatus) a vitamin C, které jsou již po staletí používány při projevech chronické žilní nedostatečnosti jako jsou pocity únavy a těžkých nohou a otékání dolních končetin.
Aktivní látky
* Diosmin hesperidin je směs mikronizovaných přírodních flavonoidů  obsahující 90% mikronizovaného diosminu a 10% flavonoidů vyjádřených jako hesperidin. Tyto dva rostlinné flavonoidy  jsou v přípravku zkombinovány s extraktem listnatce bodlinatého (Ruscus aculeatus), který podporuje cirkulaci krve, čímž snižuje pocity unavených a těžkých nohou a vznik otoku dolních končetin.1)
* Vitamin C patří k nejlépe zdokumentovaným vitaminům. Má silné antioxidační účinky a pozitivně ovlivňuje celou řadu biologických procesů. V přípravku Valoven DIOSMIN HESPERIDIN je využito jeho nezbytné funkce při syntéze kolagenu, který je potřebný pro správnou funkci a stavbu cévních a žilních stěn.
* Doplněk stravy Valoven DIOSMIN HESPERIDIN FORTE byl pod původním názvem „Valoven elastic“ klinicky testován. U sledovaných osob došlo ke zlepšení sledovaných potíží již po prvním týdnu užívání 1 tablety denně.2)
Dávkování:
Užívá se 1 tableta denně během jídla, zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Složení:
* Složky: Obsah v denní dávce (1 tableta)
* Diosmin:hesperidin: 500 mg
* Ruscus aculeatus (extrakt): 110 mg
* Vitamin C (kyselina L-askorbová): 70 mg (87,5% DDD* )
Přídatné látky: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, talek (protispékavé látky), polyvinylpyrrolidon (zahušťovadlo), hydroxypropylmethylcelulóza (potahová látka), oxid titaničitý, oxid železa (barviva)
* DDD - doporučená de...

Parametry Valosun Valoven Diosmin Hesperidin Forte 60 tbl.

Výrobce Valosun

Podobné produkty

Podobné fráze: