Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na srdce a cévy  >  BLUE STEP Chlorella BIO 100

BLUE STEP Chlorella BIO 100g

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Chlorella obsahuje vitaminy, minerály, bílkoviny, enzymy, antioxidanty a chlorofyl. Má antioxidační a detoxifikační účinky, podporuje krvetvorbu, stabilizuje hlaldinu krevního cukru, podporuje trávení, napomáhá zvyšování imu

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BLUE STEP Chlorella BIO 100g

Popis BLUE STEP Chlorella BIO 100g

sLéky.cz píše:

Sladkovodní řasa Chlorella vulgaris přirozeně obsahuje vitamíny, minerální látky, karotenoidy včetně beta karotenu, chlorofyl a vlákninu. Podporuje vitalitu, energii a přirozenou obranyschopnost našeho organismu.

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Bio Chlorella Organic je přírodní zdroj vitamínů, minerálů, enzymů, chlorofylu, aminokyselin, vlákniny a dalších účinných látek. Jedná se o silný antioxidant s výraznými detoxikačními vlastnostmi. Vláknina Chlorelly na sebe váže těžké kovy a toxické látky v našem těle, které se pak vylučují stolicí a nevstřebávají se do krve.
Nevyvážená strava, hektika a životní prostředí zamořují náš organismus volnými radikály a toxiny. Koncentrace železa obsažená v produktu Bio Chlorella Organic přispívá k normální funkci imunitního systému, normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, ale také ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vysoký obsah vitamínu B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu našeho těla.
Sladkovodní řasa Chlorella Vulgaris se pro produkt Chlorella Organic pěstuje na ostrově Hainan v Jihočínském moři. Zde jsou pro její pěstování ideální podmínky. Řasy se kultivují v bazénech s kvalitní sladkou vodou, kde u hladiny čerpají energii a teplo ze sluníčka. Řasy se následně suší a ještě před lisováním do tablet dochází k dezintegraci buněk, při které dochází k narušení buněčných stěn chlorelly tak, aby náš organismus mohl využít přírodní bohatství, které chlorella obsahuje.
Bio Chlorella Organic obsahuje dezintegrované buňky chlorelly, díky kterým je dosaženo lepší stravitelnosti s vysokou vstřebatelností účinných látek.
Kdy Bio Chlorella Organic pomáhá:
působí na zdravé trávicí ústrojí a střevní mikroflóru,
působí na obranyschopnost organismu,
působí prebioticky,
podporuje zdravou krvetvorbu,
pomáhá udržovat zdravou hladinu cholesterolu v krvi,
dodává přírodní energetický impuls.
Produkt Bio Chlorella Organic obsahuje:

aminokyseliny - mezi nimiž se nacházejí všechny esenciální,
vitamíny a stopové prvky - v přírodní formě organismu snadno dostupné,
antioxidanty - z intracelulární antioxidační kaskády chlorellové buňky,
enzymy - nejsou poškozeny díky mimořád...

Eshop Dr.Max píše:

Chlorella se řadí k zeleným potravinám s vysokým zdrojem bílkovin, kterých obsahuje dvakrát více než luštěniny. Kromě toho má více vitamínu B 12 než hovězí játra, což je důležitá informace hlavně pro vegany a vegetariány, kteří často trpí právě nedostatkem tohoto vitamínu. Obsažený chlorofyl napomáhá tvorbě hemoglobinu. Chlorella BIO Wolfberry pochází z kontrolovaného ekologického pěstitelství. Vitamíny obsažené ve 100g chlorelly: V závorkách jsou uvedeny referenční hodnoty příjmu.Vitamín A: 190mg (800mg); Vitamín B2: 5.1mg (1.4mg); Vitamín B3: 19.7mg (16mg); Vitamín B6: 1.8mg (1.4mg); Vitamín B9: 3.5mg (0.2mg); Vitamín B12: 190µg (2.5µg); Vitamín C: 80mg (80mg); Vitamín D: 173µg (5µg); Vitamín E: 12mg (12mg) Stopové prvky obsažené ve 100g chlorelly: V závorkách jsou uvedeny referenční hodnoty příjmu. Draslík: 1100mg(2000mg); Vápník: 400mg(800mg); Hořčík: 300mg (375mg); Železo: 150mg (14mg); Jód: 63µg (150µg); Selen: 10µg (55µg); Zinek: 2.3mg (10mg); Mangan: 3mg (2mg); Fosfor: ...

Prozdravi.cz píše:

Bio Chlorella je přírodní zdroj vitamínů, minerálů, enzymů, chlorofylu, aminokyselin, vlákniny a dalších účinných látek. Jedná se o silný antioxidant s výraznými detoxikačními vlastnostmi. Vláknina Chlorelly na sebe váže těžké kovy a toxické látky v našem těle, které se pak vylučují stolicí a nevstřebávají se do krve.

Pro-vlasy píše:

Allnature Chlorella BIO je jednobuněčná zelená sladkovodní řasa. Dnes ji řadíme k takzvaným zeleným superpotravinám, protože bylo vědecky prokázáno, že má celou řadu velmi hodnotných látek, které přispívají k celkovému zdraví našeho těla. Obsahuje všech 8 aminokyselin potřebných pro život, vitamíny (vitamíny řady B, vitamín C a E), minerály, chlorofyl, mastné kyseliny, specifický Chlorella růstový faktor (dále jen CGF) a vlákninu. Proto má dokonalou výživovou hodnotu. Chlorella působí na lidský organismus bez nežádoucích vedlejších účinků. Chlorella detoxikuje organismus a snižuje míru překyselení. Přispívá k prevenci vzniku vysokého krevnímu tlaku, reguluje hladinu cholesterolu, snižuje riziko srdečních a cévních onemocnění. Zvyšuje také odolnost organismu proti nejrůznějším infekcím, chrání před působením vnějších škodlivých vlivů a pomáhá lépe zvládat stres, únavu i nemoc. JAK PŮSOBÍ NA VLASY? Allnature Chlorella prášek BIO obsahuje celou řadu vitaminů, minerálů, enzymů, chlorofyl a další antioxidanty, které působí pozitivně nejen na organismus, ale i na dobrý stav vlasů. Křemík napomáhá hydrataci vlasů a zabraňuje jejich padání, kyselina listová společně s dalšími vitamíny skupiny B podporuje jejich růst, udržuje vlasy zdravé a zabraňuje ztrátě jejich barvy a vitamín A posiluje pokožku hlavy a vlasové kořínky. Tento prášek přináší rychlý a snadný způsob, jak vlasům dodat neuvěřitelné množství živin a přitom je zbavit volných radikálů přírodní cestou. Vaše vlasy budou již po krátké době lesklé, hebké, vitální a viditelně ozdravené. Dávkování: Začínejte na 1/3 kávové lžičky apostupně ho zvyšujte na maximálně 2kávové lžičky. Nepřekračujte dávkování! Denní dávku chlorelly vmíchejte do studené vody, zeleninové či ovocné šťávy, salátu aapod. Chlorellu nedávejte do horkých pokrmů anápojů, ztrácí v nich svoje nutriční hodnoty! Upozornění: V důsledku čištění organismu může dojít během prvních dnů užívání k mírným bolestem hlavy, nadýmání a vylučování stolice zabarvené d...

Nestonej.cz píše:

Popis: Chlorella vulgaris Chlorella se stala doslova
hitem posledních let. Jde o mikroskopickou jednobuněčnou sladkovodní řasu, která
na naší planetě úspěšně přežívá již 2,5 miliónu let. Chlorella obsahuje důležité
vitamíny a minerály - najdeme zde například vitamin B12, který se v rostlinách
vyskytuje jen vzácně (a proto také často chybí vegetariánům), vysoký obsah
železa, vápníku (11x více než v mléce) apod. - ale i další, zcela jedinečné
látky. Pro svůj obsah rostlinných bílkovin by měla Chlorella být potravinovým
doplňkem všech vegetariánů. Z minerálů jsou v této řase bohatě zastoupeny
především vápník, hořčík, železo, zinek a jód. Včetně nenasycených mastných
kyselin. Chlorella obsahuje: Antioxidanty Esenciální mastné kyseliny Vitamíny
CGF Dávkování: Doporučujeme používat 3x denně 1 tabletu a postupně dávkování
zvyšovat na 5-6 tablet. Chlorella je doplněk stravy.
Obsah: 100 gZemě původu:
Čína

Fajne jidlo píše:

Chlorella Bio Hit posledních let – jde o mikroskopickou jednobuněčnou sladkovodní řasu jménem chlorella. O její síle svědčí i to, že na naší planetě úspěšně přežívá již 2,5 miliónu let. Za své unikátní účinky vděčí Chlorella Bio především svému složení. Obsahuje totiž nejen většinu důležitých vitamínů a minerálů – najdeme zde například vitamín B12, který se v rostlinách vyskytuje jen vzácně (a proto také často chybí vegetariánům), železo, vápník apod. – ale i další, zcela jedinečné látky. Jednu z nejdůležitějších složek chlorelly představuje tzv. růstový faktor CGF. Dalším unikátem je látka jménem sporopollein obsažená v buněčné stěně chlorelly. Ta totiž na sebe dokáže nevratně navázat toxické látky. Zapomenout nesmíme ani na chlorofyl – žádná jiná rostlina ho totiž neobsahuje tolik, jako právě Chlorella Bio. Doporučené dávkování: 3 - 5 tablety 3 x denně
Použití: Tablety zapít dostatečným množstvím pitné vody

GreenStore.cz píše:

Chlorella BIO 100g 500 tbl Wolfberry - Chlorella pyrenoidosa obsahuje řadu vitamínů, minerálů a chlorofyl. Dodává tělu vitalitu, podporuje imunitu, normální činnost jater a působí jako antioxidant.

Pilulka.cz píše:

Chlorella je jednobuněčná zelená sladkovodní řasa, která na Zemi existuje již asi dvě a půl miliardy let, což svědčí o jejím neuvěřitelném potenciálu. Dnes ji řadíme k takzvaným zeleným superpotravinám, protože bylo vědecky prokázáno, že má opravdu celou řadu velmi hodnotných látek, které svědčí lidskému organismu.

Parametry BLUE STEP Chlorella BIO 100g

Výrobce Blue Step
Gramáž 100g

Podobné produkty

Podobné fráze: