Kde jsem:     >  Katalog   >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na srdce a cévy

Léky na srdce a cévy

Nalezeno:    81 produktů

Lioton gel 100 g

Lioton 1000IU/g gel 100g

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

Lioton® gel 50 g

K léčbě poranění a pohmožděnin, infiltrátů a místních otoků.

Více informací
od 209 Kč
Koupit nejlevněji

Venoruton forte tablety 60x500mg

Venoruton je určen k léčbě chronické žilní nedostatečnosti ( pocit unavených, bolestivých nohou, křeče, otoky) a k léčbě hemoroidů.

Více informací
od 429 Kč
Koupit nejlevněji

FAGRON Methionin 500mg tbl.100

Perfect HAIR new - methionin 500mg tbl.100

Více informací
od 283 Kč
Koupit nejlevněji

Advance Nutraceutics Cholesten 60 kapslí

<h2>Zdravá hladina cholesterolu</h2> <p>Cholesten obsahuje unikátní kombinaci přírodních látek.<span>&nbsp;</span><strong>Červená fermentovaná rýže díky obsahu monakolinu K</strong><span>&nbsp;</span>napomáhá k udržení zdravé hladiny cholesterolu. V Japonsku, Číně, Evropě i USA jde o velmi populární přírodní látku na cholesterol. Cholesten navíc obsahuje omega 3 nenasycené mastné kyseliny - EPA a DHA.</p> <div class="razitka"><img src="https://www.nutraceutics.cz/images/zaruka/haccp.png" /><spa...

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Aescin Teva 20mg 90 perorálních tablet

K l&amp;eacute;&amp;#269;b&amp;#283; chronick&amp;eacute; &amp;#382;iln&amp;iacute; nedostate&amp;#269;nosti, k&amp;#345;e&amp;#269;ov&amp;yacute;ch &amp;#382;il a otok&amp;#367; doln&amp;iacute;ch kon&amp;#269;etin u dosp&amp;#283;l&amp;yacute;ch.

Více informací
od 205 Kč
Koupit nejlevněji

LEGOSAN Barny´s Koenzym Q10 dual 60mg cps.30

60 mg vysoce kvalitn&amp;iacute;ho japonsk&amp;eacute;ho Koenzymu Q10 s obsahem 1% Koenzymu ve formě mikroč&amp;aacute;stic s vysokou vstřebatelnost&amp;iacute;.

Více informací
od 289 Kč
Koupit nejlevněji

Meditop OmegaDefend tob.60

Potravn&amp;iacute; doplněk s vysoce koncentrovan&amp;yacute;m purifikovan&amp;yacute;m olejem z mořsk&amp;yacute;ch ryb.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

NATURVITA Spirulina Probiotikum tbl.90

Produkt je vhodn&amp;yacute; k celkov&amp;eacute;mu fyzick&amp;eacute;mu pos&amp;iacute;len&amp;iacute;,&amp;nbsp;pro&amp;#269;i&amp;scaron;t&amp;#283;n&amp;iacute; organismu a jeho harmonizaci.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Nef de Santé Omega 3 Česnek 90 kapslí

Rybí olej je nejdůležitějším přírodním zdrojem nenasycených mastných kyselin EPA a DHA. DHA v dávce 250 mg denně přispívá k udržení optimální činnosti mozku ak podpoře zraku. EPA v dávce 250 mg de

Více informací
od 152 Kč
Koupit nejlevněji

SWISS CAPS LIFTEA Hloh Jmelí Česnek tob.30

Druh balení: Krabice Loga třetí strany: Švýcarská vlajka Regulovaný název výrobku: Hloh doplněk stravy Standardizovaná značka: Liftea

Více informací
od 160 Kč
Koupit nejlevněji

VAKOS XT Tableta methioninu 0.5 CSC 100ks

P&amp;#345;&amp;iacute;pravek stimuluje r&amp;#367;st vlas&amp;#367; a neht&amp;#367;, ochrann&amp;yacute; &amp;uacute;&amp;#269;inek na j&amp;aacute;tra, podporuje t&amp;#283;lesnou i du&amp;scaron;evn&amp;iacute; kondici.

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Allnature Bio Mladý ječmen prášek 250 g

Bio Mladý ječmen je přírodní produkt, který obohacuje stravu o řadu vitamínů, minerálů, enzymů, chlorofyl a jiné antioxidanty.

Více informací
od 186 Kč
Koupit nejlevněji

AREKO Ovosan cps.90

Ovosan je suspenzí biologicky aktivních fosfolipidů BAF, ty napomáhají obnově organismu. Jedná se o doplněk stravy, který je založen na přírodní bázi, nenarušuje léčebné postupy a funkci žádných orgánů. Přípravek je podávaný ve formě želatinových tablet. Přípravek obsahuje 90 kapslí.

Více informací
od 2 439 Kč
Koupit nejlevněji

Ascorutin 50 potažených tablet

K l&amp;eacute;čbě zv&amp;yacute;&amp;scaron;en&amp;eacute; l&amp;aacute;mavosti a propustnosti krevn&amp;iacute;ch vl&amp;aacute;sečnic různ&amp;eacute;ho původu.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Aulin gel 50gm/1.5gm dermální gel 50g

AULIN gel je určen k m&amp;iacute;stn&amp;iacute; l&amp;eacute;čbě bolestiv&amp;yacute;ch projevů při po&amp;uacute;razov&amp;yacute;ch stavech, jako je podvrtnut&amp;iacute; nebo z&amp;aacute;nět &amp;scaron;lach.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Aulin gel dermální gel 100g/3g

L&amp;eacute;č&amp;iacute; bolest zad, pom&amp;aacute;h&amp;aacute; při vymknut&amp;iacute; kotn&amp;iacute;ku či z&amp;aacute;pěst&amp;iacute;, zklidňuje namožen&amp;eacute; svaly a &amp;scaron;lachy. Citelně ulevuje od bolesti do několika minut od aplikace. Je &amp;scaron;etrn&amp;yacute; k pokožce, nevysu&amp;scaron;uje a nedr&amp;aacute;žd&amp;iacute;.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

AVICENNA Anti Ethanol 07 AE-07 5x2kapsle

Unik&amp;aacute;tn&amp;iacute; herb&amp;aacute;ln&amp;iacute; p&amp;#345;&amp;iacute;pravek s u&amp;#269;inekem na j&amp;aacute;tra a pro&amp;#269;i&amp;scaron;t&amp;#283;n&amp;iacute;.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

BIOFER VASA - čistič cév cps.90

P&amp;#345;&amp;iacute;pravek obsahuj&amp;iacute;c&amp;iacute; bioenergeticky aktivovan&amp;yacute; (harmonizovan&amp;yacute;) uhli&amp;#269;itan v&amp;aacute;penato-ho&amp;#345;e&amp;#269;nat&amp;yacute; jako katalyz&amp;aacute;tor biochemick&amp;yacute;ch proces&amp;#367;.

Více informací
od 515 Kč
Koupit nejlevněji

Biomedica Praha Ra-vit sirup 250ml

RA-VIT sirup je doplněk stravy s rakytníkovým extraktem, kyselinou listovou a vitaminy B2, B6 a B12. Vitaminy B2, B6, B12 a kyselina listová se podílí na snižování míry únavy a vyčerpání organizmu. Vitaminy B6 a B12 spolu s kyselinou listovou přispívají k normální psychické činnosti, funkci imunitního systému a metabolizmu homocysteinu. Vitamin B2 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, energetickému metabolizmu a ochraně buněk před oxidativním stresem. Velikost balení je 250 ml....

Více informací
od 285 Kč
Koupit nejlevněji

BIOTECH INTER MUMIO 200mg tbl.30

Dopln&amp;#283;k stravy s vysok&amp;yacute;m obsahem bioaktivn&amp;iacute;ch slo&amp;#382;ek pro podporu p&amp;#345;irozen&amp;#283; zdrav&amp;eacute;ho imunitn&amp;iacute;ho syst&amp;eacute;mu.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

BLUE STEP Chlorella BIO 100g

Chlorella přisp&amp;iacute;v&amp;aacute; k dod&amp;aacute;n&amp;iacute; vitality, pos&amp;iacute;len&amp;iacute; přirozen&amp;eacute; obranyschopnosti organismu a imunitn&amp;iacute;ho syst&amp;eacute;mu. Podporuje střevn&amp;iacute; mikrofl&amp;oacute;ru.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

BLUE STEP Mladý ječmen 200g

Zelen&amp;yacute; n&amp;aacute;poj - doplněk stravy. Najdeme v něm živiny, vitaminy a miner&amp;aacute;ly až po aminokyseliny.

Více informací
od 575 Kč
Koupit nejlevněji

BLUE STEP Spirulina BIO 300g

Spirulina BIO je doplněk stravy ve formě tablet, která obsahuje sladkovodní řasu spirulinu. Spirulina je antioxidant, přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi, k normální funkci imunitního systému, podporuje celkový tonus a tělesnou vitalitu a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti. Balení obsahuje 1200 tablet. Hmotnost obsahu: 300 g.

Více informací
od 439 Kč
Koupit nejlevněji

BRAINWAY L-Arginin cps.100

Doplněk stravy. Semiesenciální aminokyselina.

Více informací
od 385 Kč
Koupit nejlevněji

Cilkanol 300mg 30 tvrdých tobolek

Cilkanol cps.30x300mg Cilkanol užívají na doporučení lékaře dospělí a mladiství při chronických žilních onemocněních ke zmírnění obtíží, jako jsou otoky, bolest, svědění a křeče dolních končetin, k podpoře hojení bércových vředů a při hemoroidech.

Více informací
od 122 Kč
Koupit nejlevněji

Dacom Carbofit prášek

Přírodní aktivní rostlinné uhlí. Výrobek je tvořen jednou jedinou složkou - přírodním aktivovaným dřevěným uhlím.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

DR.POPOV Zelený jíl 280g

Zelený jíl je minerál pocházející z rozkladu živce. Dokáže absorbovat nahromaděné škodlivé látky, vylučovat je ven a přitom se v organismu nevstřebává. Používá se také zevně na obklady a pleťové masky, k prohřátí při revmatismu, do koupele a jako zábal na vlasy. Zelený jíl obsahuje velké množství minerálních látek (např. křemík, vápník, železo, hořčík, draslík atd.). Zelený jíl dodávaný na český trh firmou Dr. Popov pochází z Itálie. Je vhodný pro vnitřní i vnější použití. Balení obsahuje 280 g...

Více informací
od 259 Kč
Koupit nejlevněji

Faktu čípky 20ks

Faktu rct.supp. 20 Léčivou látkou přípravků Faktu mast a Faktu čípky je polykresulen a cinchokain. Přípravek Faktu rychle zastavuje krvácení, svědění a pálení při hemoroidech a dalších obtížích v oblasti konečníku. Zabraňuje vzniku zánětu a podporuje regeneraci postižené oblasti. Cinchokain způsobuje místní znecitlivění, čímž snižuje bolest a svědění v oblasti konečníku.

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Faktu rektální mast 20g

Faktu mast ulev&amp;iacute; od př&amp;iacute;znaků hemeroidů.

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

FAVEA Chlorella

Chlorella – mikronizovaná zelená řasa chlorella pozitivně ovlivňuje růst prospěšné střevní mikroflóry a napomáhá udržovat správné střevní funkce Obsahuje sušenou a mikronizovanou biomasu sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa a řasu Spirulina. Řasa Chlorella pozitivně ovlivňuje růst prospěšné střevní mikroflóry a napomáhá udržovat normální střevní funkce. Spolu se Spirulinou příznivě ovlivňuje vitalitu.SloženíAktivní látky:&nbsp;řasa chlorella a spirulinaDávkování2x denně 1-2 tablety, ...

Více informací
od 255 Kč
Koupit nejlevněji

Finclub fin Chloretabs 290 tbl.

<p><span style="font-family: verdana, geneva;">Doplněk stravy<strong> Chloretabs</strong>&nbsp;se získává z nutričně bohaté sladkovodní řasy&nbsp;<em>Chlorella pyrenoidosa</em>, která působí jako antioxidant. Je také zdrojem chlorofylu, CGF růstového faktoru, proteinů a vlákniny, které ve vzájemné spolupráci pomáhají při čištění střeva. Chlorella tak pomáhá při očistě organismu a přispívá k vylučování škodlivých látek z těla. Podporuje normální funkci jater a trávení. Je vhodná zejména pro osob...

Více informací
od 985 Kč
Koupit nejlevněji

Finclub fin Karditabs 60 tbl.

Doplněk stravy Fin Karditabs představuje vyváženou kombinaci látek (B vitamíny, kyselina listová a hořčík), která přispívá k normální funkci oběhového systému.

Více informací
od 440 Kč
Koupit nejlevněji

Finclub Pycnogenol 60 tbl.

<p><span style="font-family: verdana, geneva; font-size: 10pt;">Doplňky stravy&nbsp;<strong>Pycnogenol</strong>&nbsp;a&nbsp;<strong><a title="Pycnogenol Strong" href="https://www.beststore.cz/rostlinne-a-bylinne-produkty/pycnogenol-strong/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Pycnogenol Strong</a>&nbsp;</strong>obsahují patentovanou látku Pycnogenol<sup>®</sup>, získanou z kůry pobřežních borovic (<em>Pinus maritima</em>), které rostou v borovicových lesích v jižní Francii. Rozdíl mezi pr...

Více informací
od 890 Kč
Koupit nejlevněji

Generica Koenzym Q10 30 mg cps. 60

Generica Koenzym Q10 je doplněk stravy, který obsahuje koenzym Q10 a vitamin E. Měkké želatinové kapsle obsahující koenzym Q10 v olejové formě zaručují vysokou biologickou dostupnost účinné látky. Použitý koenzym je získaný fermentační cestou, což je přirozený biologický proces. Takto získaný koenzym je identický s koenzymem přítomným v organismu. Použitá surovina tak neobsahuje žádné nefyziologické cis-izomery, které se často nacházejí v synteticky vyráběných surovinách nízké kvality, jež se o...

Více informací
od 255 Kč
Koupit nejlevněji

Gingio 80 perorální tablety film 60x80mg

K l&amp;eacute;&amp;#269;b&amp;#283; p&amp;#345;&amp;iacute;znak&amp;#367; p&amp;#345;i n&amp;#283;kter&amp;yacute;ch poruch&amp;aacute;ch prokrven&amp;iacute; mozku a kon&amp;#269;etin.

Více informací
od 329 Kč
Koupit nejlevněji

Glyvenol 400 por.cps.mol. 60x400mg

Glyvenol 400 por.cps.mol. 60x400mg Glyvenol se používá u dospělých a dospívajících k léčbě onemocnění žilního krevního oběhu, jako je pocit únavy, napětí a tíže v nohou, otoky a bolesti způsobené dlouhodobým stáním nebo sezením.

Více informací
od 449 Kč
Koupit nejlevněji

Glyvenol Procto rektalní krém 30g

Procto-glyvenol rct.crm.1x30g Procto-Glyvenol se používá pro místní léčbu hemoroidů. První léčivá látka, tribenosid působí místně na příčiny zánětu. Druhá léčivá látka, lidokain je místní anestetikum, které poskytuje okamžitou úlevu od svědění, píchání a bolesti.

Více informací
od 166 Kč
Koupit nejlevněji

Health Link Chlorella Japan tbl. 250

Chlorella vás překvapí sytě zelenou barvou i svými blahodárnými účinky: <ul> <li>extra <strong>vysoký obsah chlorofylu</strong></li> <li>podporuje odbourávání těžkých kovů, chrání játra a <strong>detoxikuje</strong></li> <li>působí <strong>proti volným radikálům</strong></li> <li>aktivuje látkovou výměnu <strong>a podporuje hubnutí</strong></li> <li>přuspívá k <strong>čisté pleti</strong></li> <li>zpomaluje stárnutí</li> </ul> Zelená barva tablet chlorelly Japan je způsobená <strong>extrémně ...

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Hemann YUCCA SCHIDIGERA 98,5% tbl.120

Hemann Yucca Shidigera 98,5%&amp;nbsp; Yucca Shidigera - př&amp;iacute;pravek př&amp;iacute;znivě působ&amp;iacute;c&amp;iacute; na organismus.

Více informací
od 559 Kč
Koupit nejlevněji

HERB-PHARMA Citrovital cps.30

Fytofontana Citrovital je doplněk stravy ve formě kapslí se širokým spektrem účinnosti získaný z jadérek grapefruitu, které jsou bohaté na bioflavonoidy. Balení obsahuje 30 kapslí.

Více informací
od 185 Kč
Koupit nejlevněji

Hirudoid dermální krém 40g

Hirudoid krém je přípravek, který potlačuje otok a zánět. Používá se k místní léčbě zranění tupým předmětem s krevním výronem nebo bez výronu povrchového zánětu žil, pokud není možná kompresní léčba.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Hirudoid Forte dermální krém 40g

Hirudoid forte krém je léčivý přípravek, který potlačuje otok a zánět a stimuluje rozpouštění krevních sraženin.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Hirudoid gel 40g

Hirudoid gel 1x40g Pomáhá k lokální léčbě zranění tupým předmětem s hematomem (podlitinou) nebo bez hematomu a povrchových flebitid, pokud není možná kompresní léčba.

Více informací
od 106 Kč
Koupit nejlevněji

K-MAX HEALTH PRODUCTS Rybí olej 1000mg

MedPharma Rybí olej 1000mg+EPA+DHA tob.37

Více informací
od 101 Kč
Koupit nejlevněji

K-MAX Rybí olej 1000mg+EPA+DHA tob.107

DHA spole&amp;#269;n&amp;#283; s EPA p&amp;#345;isp&amp;iacute;vaj&amp;iacute; i k udr&amp;#382;en&amp;iacute; norm&amp;aacute;ln&amp;iacute; &amp;#269;innosti srdce, p&amp;#345;i&amp;#269;em&amp;#382; p&amp;#345;&amp;iacute;zniv&amp;eacute;ho &amp;uacute;&amp;#269;inku se dos&amp;aacute;hne pri p&amp;#345;&amp;iacute;vodu 250 mg EPA a DHA denn&amp;#283;.

Více informací
od 166 Kč
Koupit nejlevněji

Klas Quatro 30 tbl.

Quatro Klas je unikátní kombinace prospěšných látek. Působí na normální činnost nejdůležitějších orgánů těla - mozek, srdce, svaly a pohlavní orgány.

Více informací
od 478 Kč
Koupit nejlevněji

Leros Alvisan NEO 100g

Tradičn&amp;iacute; rostlinn&amp;yacute; l&amp;eacute;čiv&amp;yacute; př&amp;iacute;pravek už&amp;iacute;van&amp;yacute; jako doplňkov&amp;aacute; l&amp;eacute;čba&amp;nbsp;při lehce zv&amp;yacute;&amp;scaron;en&amp;eacute;m krevn&amp;iacute;m tlaku.

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Leros Alvisan NEO 20x1.5g sáčky

Tradi&amp;#269;n&amp;iacute; rostlinn&amp;yacute; l&amp;eacute;&amp;#269;iv&amp;yacute; p&amp;#345;&amp;iacute;pravek u&amp;#382;&amp;iacute;van&amp;yacute; jako dopl&amp;#328;kov&amp;aacute; l&amp;eacute;&amp;#269;ba p&amp;#345;i lehce zv&amp;yacute;&amp;scaron;en&amp;eacute;m krevn&amp;iacute;m tlaku.

Více informací
od 54 Kč
Koupit nejlevněji

Lioton® gel 30 g

Lioton 1000 IU / g gel drm.gel 1x30g Lioton® je léčivý přípravek určený k léčbě zánětů povrchových žil, chronické žilní nedostatečnosti, hematomů (modřin) a otoků, ale také poúrazových poškození svalů, šlach a vazů.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

Medochemie Evelor Resveratrol 50 mg tob.90

Působ&amp;iacute; na spr&amp;aacute;vnou funkci srdečn&amp;iacute;ho svalu a c&amp;eacute;vn&amp;iacute;ho syst&amp;eacute;mu.

Více informací
od 685 Kč
Koupit nejlevněji

MEDPHARMA Ostropestřec tbl.67

MedPharma Ostropest&amp;#345;ec p&amp;#345;&amp;iacute;zniv&amp;#283; podporuje pro&amp;#269;i&amp;scaron;t&amp;#283;n&amp;iacute; organizmu.

Více informací
od 166 Kč
Koupit nejlevněji

Megafyt Čaj z hlohu Léčivý čaj 20x1.5g

Tradiční rostlinný léčivý přípravek vhodný k podpůrné léčbě lehčích forem zvýšeného krevního tlaku, zlepšení průtoku krve v srdci, k podpoře srdeční činnosti.

Více informací
od 54 Kč
Koupit nejlevněji

MycoMedica MycoCholest 120 kapslí

Hlavní složkou produktu MycoCholest je červená fermentovaná rýže, která se používá vtradiční čínské medicíně již po tisíce let. Červená rýže se zpracovává fermentací pomocí kvasinek Monascus purpureus. Vzniká tak látka bohatá na monakoliny (zvláště monakolin K), která dokáže udržovat správnou hladinu cholesterolu atriglyceridů vorganismu. Pro náš produkt používáme výhradně červenou fermentovanou rýži, která se organicky pěstuje azpracovává vUSA. Veškerá jejich produkce prochází přísným testo...

Více informací
od 369 Kč
Koupit nejlevněji

NATURAMYL Salka 500g

Salka jedlá sůl je sůl s přídavkem draslíku a jódu. Sůl Salka je vyvážená směs minerálních látek, jejíž předností je příznivý poměr dvou životně důležitých látek sodíku a draslíku. Díky sníženému obsahu chloridu sodného a obohacení draslíkem je určena především k solení pokrmů pro osoby, které potřebují snížit příjem chloridu sodného nebo zvýšit příjem draslíku. Draslík přispívá k udržení normálního krevního tlaku. Jód přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné...

Více informací
od 45 Kč
Koupit nejlevněji

Naturell Omega-3 120 kapslí

Přípravek doplňující stravu o Omega-3 mastné kyseliny: EPA - kyselinu eikosapentaenovou, a DHA - kyselinu dokosahexaenovou. Rybí olej je zdrojem nenasycených mastných kyselin, které jsou důležité pro lidský organismus. Nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce a DHA pomáhá udržovat normální činnost mozku a zraku.

Více informací
od 189 Kč
Koupit nejlevněji

NEF DE SANTE Chlorella tbl.200

Chlorella pyrenoidosa je mikroskopická zelená sladkovodní řasa, která je zdrojem přírodních vitamínů a minerálních látek.

Více informací
od 287 Kč
Koupit nejlevněji

NOVARTIS S.R.O. PROCTO-GLYVENOL 10 Čípek

Procto-glyvenol rct.supp.10 Procto-Glyvenol se používá pro místní léčbu vnějších a vnitřních hemeroidů. První léčivá látka, tribenosid působí místně na příčiny zánětu. Druhá léčivá látka, lidokain je místní anestetikum, které poskytuje okamžitou úlevu od svědění, píchání a bolesti.

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Noventis Koenzym Q10 60mg se sezamovým olejem 60 kapslí

Koenzym Q10 je látka přirozeně obsažená ve všech buňkách lidského těla. Množství koenzymu Q10 v organismu klesá úměrně s věkem, proto je vhodné organismu tuto látku dodávat buď prostřednictvím stravy, nebo doplňkové výživy.

Více informací
od 158 Kč
Koupit nejlevněji

NOVENTIS Tukožroutky cps.30

Dopln&amp;#283;k stravy s obsahem arty&amp;#269;oku, kter&amp;yacute; podporuje spr&amp;aacute;vnou funkci tr&amp;aacute;ven&amp;iacute; a zachov&amp;aacute;n&amp;iacute; optim&amp;aacute;ln&amp;iacute; hladiny krevn&amp;iacute;ch lipid&amp;#367;.

Více informací
od 116 Kč
Koupit nejlevněji

Oskar-salus Lecitamin lecitino-proteinový nápoj jahoda 250 g

Lahodn&amp;yacute;&amp;nbsp;n&amp;aacute;poj v pr&amp;aacute;&amp;scaron;ku s vitaminy a rostlinn&amp;yacute;mi steroly. Podporuje&amp;nbsp;norm&amp;aacute;ln&amp;iacute; hladinu cholesterolu a celkovou dobrou fyzickou a psychickou kondici.

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

Oskar-salus Lecitamin lecitino-proteinový nápoj vanilka 250 g

Lahodn&amp;yacute; n&amp;aacute;poj v pr&amp;aacute;&amp;scaron;ku s vitaminy a rostlinn&amp;yacute;mi steroly. Podporuje norm&amp;aacute;ln&amp;iacute; hladinu cholesterolu a celkovou dobrou fyzickou a psychickou kondici.

Více informací
od 285 Kč
Koupit nejlevněji

PERFEKTRA Polikosanol tob.60

Polikosanol je doplněk stravy obsahující směs vyšších alifatických alkoholů, které se nacházejí ve vosku cukrové třtiny. Balení obsahuje 60 tobolek.

Více informací
od 209 Kč
Koupit nejlevněji

Purus Meda Detoxikační elixír 60 tablet

PM Detoxikační elixír je po generace děděná detoxikační očistná kúra organismu evropských lidových léčitelů zpracovaná do moderní, tabletové formy doplňku stravy. Poskytuje široký komplex anorganických a organických sloučenin, vitamínů, biokatalyzátorů a vysoký obsah antioxidantů (luteinu). Ty podněcují &quot;krev čistící&quot; efekt a detoxikaci tkání (včetně ledvin, jater).

Více informací
od 220 Kč
Koupit nejlevněji

PURUS MEDA PM Elixír cévní tbl.60

PM Cévní elixír pro normální činnost cévního systému.

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

Rapeto Cardio Well - ovesná vláknina 350 g

OatWell&amp;#174; je zcela přírodní produkt z ovesných otrub bohatý na &amp;#946;-glukan (28 %) s vysokou viskozitou a vysokou molekulovou hmotností.

Více informací
od 389 Kč
Koupit nejlevněji

RAPETO Pangamin Bifi Plus s inulinem-synbiotikum 200tbl.

Pupalkový olej v kombinaci se sušenými kvasnicemi a bakteriemi mléčného kvašení vhodně rozšiřuje složení přípravku, které má pozitivní účinek na organizmus

Více informací
od 104 Kč
Koupit nejlevněji

RAPETO Pangamin Gnostin 200tbl.

Sušené pivovarské kvasnice s vysokým obsahem vitamínů zvláště skupiny B, minerálů, stopových prvků a celé řady dalších pro život nezbytných látek, vhodným způsobem obohacené o ženšenový extrakt.

Více informací
od 104 Kč
Koupit nejlevněji

SVUS PHARMA MaxiCor tob.30

MaxiCor Forte je z 90 % složen z čist&amp;yacute;ch omega-3 nenasycen&amp;yacute;ch mastn&amp;yacute;ch kyselin, kter&amp;eacute; přisp&amp;iacute;vaj&amp;iacute; k norm&amp;aacute;ln&amp;iacute; činnosti lidsk&amp;eacute;ho srdce.

Více informací
od 174 Kč
Koupit nejlevněji

Synergia Kurkumin komplex 300 mg 60 kapslí

Součástí patentovaného Curcumin C3 Complexu jsou kurkuminy s vyšší účinností - obsahuje až 55 % aktivní kurkuminoidů.

Více informací
od 274 Kč
Koupit nejlevněji

Terezia Company 100% Rakytníkový olej - kapky 30 ml

Terezia Rakytníkový olej 100 % je doplněk stravy ve formě kapek. Rakytník řešetlákový podporuje přirozenou obranyschopnost - imunitní systém. Balení obsahuje 30 ml.

Více informací
od 285 Kč
Koupit nejlevněji

TOPVET Vrbovka bylinné tob.60

TOPVET Vrbovka je doplněk stravy ve formě tobolek, který obsahuje extrakt z vrbovky a vitamin C. Vrbovka přispívá k normální funkci prostaty a močových cest, k relaxaci a duševní a fyzické pohodě a má antioxidační vlastnosti. Vitamin C přispívá k normální obranyschopnosti. Balení obsahuje 60 tobolek.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

UNIMED ProVens tbl.30

Příznivě působí na organizmus, který je vystaven stresu.

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

VIRDE Aloe vera tbl.60

Dopln&amp;#283;k stravy s Aloe vera podporuje funkce tr&amp;aacute;vic&amp;iacute; soustavy a jej&amp;iacute; udr&amp;#382;ov&amp;aacute;n&amp;iacute; v norm&amp;aacute;ln&amp;iacute;m stavu.

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Viridian 100% Organic Omega 3:6:9 Oil 200 ml

Vyv&amp;aacute;&amp;#382;en&amp;yacute; nutri&amp;#269;n&amp;iacute; olej s obsahem omega 3:6:9 nenasycen&amp;yacute;ch mastn&amp;yacute;ch kyselin.

Více informací
od 289 Kč
Koupit nejlevněji

WALMARK OptiTensin tbl.60

Walmark OptiTensin tbl.60 Přípravek pro kontrolu krevního tlaku s vysokou dávkou kvalitního extraktu z olivového listí v jedné tabletě.

Více informací
od 297 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze: