Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na paměť a hlavu  >  Simply You PargaVit Pivovarské kvasnice Originál (250 tablet)

Simply You PargaVit Pivovarské kvasnice Originál (250 tablet)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Doplněk stravy v tabletách, s vysokým přirozeným obsahem vitamínů, aktivních enzymů, stopových prvků a ostatních biologicky aktivních látek.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Simply You PargaVit Pivovarské kvasnice Originál (250 tablet)

Popis Simply You PargaVit Pivovarské kvasnice Originál (250 tablet)

sLéky.cz píše:

PargaVit Pivovarské kvasnice Originál – doplněk stravy v tabletách, je výrobek s vysokým přirozeným obsahem vitaminů, minerálních látek, stopových prvků, aktivních enzymů a ostatních biologicky aktivních látek, obohacený o vysoce ceněný vitamin C.

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Obsahují inovatní složení!
PargaVit Pivovarské kvasnice Originál – doplněk stravy v tabletách, je výrobek s vysokým přirozeným obsahem vitaminů, aktivních enzymů, stopových prvků a ostatních biologicky aktivních látek.
posiluje vitalitu, napomáhá rychlé obnově sil, snižuje únavu
podporuje nervovou činnost, činnost srdečního a trávicího ústrojí
pročišťuje a zlepšuje kvalitu
problematické pokožky
napomáhá předcházet problémům sliznice, hrtanu a hltanu
podporuje regeneraci vlasů a nehtů
Výrobek obsahuje přirozený komplex vitaminů B a minerálů. Tento komplex podporuje nervovou činnost a přispívá k udržení zdraví a životního elánu. Použité přírodní suroviny – kvasnice a mléčná bílkovina obsahují až 50% dobře stravitelných a biologicky vysoce cenných bílkovin, včetně nepostradatelných aminokyselin a minerálních látek. Hodí se k rychlé obnově sil v období rekonvalescence po operacích, některých chorobách, ale i zvýšené tělesné a duševní zátěži a sportovní činnosti. Ve výrobku obsažené přírodní látky přispívají k ochraně vlasů, nehtů a k zlepšení kvality pokožky i k jejímu celkovému pročištění. Příznivých účinků těchto kvasnic se při různých zdravotních problémech a fyziologických potížích využívá již od dob antiky. Obsahem látek, které jsou nepostradatelné k obnově buněk našeho těla, se PargaVit Pivovarské kvasnice Originál řadí mezi významné doplňky stravy.
Doporučené dávkování:
děti 3× denně 2 tablety (á 0,45g), dospělí 3× denně 4 tablety (á 0,45g).
Složení:
sušené pivovarské kvasnice Saccharomyces cerevisiae, mléčná bílkovina. Přirozenou součástí pivovarských kvasnic jsou zejména: Vitaminy – B1, B2, B6, kyseliny pantotenová, pangamová a listová, niacin, biotin, cholin. Minerální látky – vápník, fosfor, draslík, hořčík. Stopové prvky – železo, měď, zinek, mangan. Ukládat mimo dosah dětí! Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Překročením denní dávky ne...

Eshop Dr.Max píše:

PargaVit® Pivovarské kvasnice Originál Obsahují inovatní složení! Užití Obsahem látek, které přispívají k obnově buněk našeho těla, se PargaVit Pivovarské kvasnice Originál řadí mezi významné doplňky stravy. Výrobek obsahuje přirozený komplex vitaminů B a minerálů obohacený o důležitý vitamin C. Dávkování Děti 3× denně 2 tablety, dospělí 3× denně 4 tablety. Příznaky ENERGIE A VITALITA (vitamin B1, vitamin C) Složení Přirozenou součástí pivovarských kvasnic jsou zejména: Vitaminy - B1, B2, B6, B12, kyselina pantotenová, pangamová a listová, niacin, biotin, cholin. Minerální látky - vápník, fosfor

Parametry Simply You PargaVit Pivovarské kvasnice Originál (250 tablet)

Výrobce Simply You Pharmaceuticals
Poče tablet 250ks

Podobné produkty

Podobné fráze: