Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na paměť a hlavu  >  RosenPharma Allegra (30 tablet)

RosenPharma Allegra (30 tablet)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Přípravek s obsahem esenciální aminokyseliny l-tryptofan, která je potřebná pro každou těLesnou buňku. L-tryptofan je prekursorem neurohormonů seroninu, melatoninu, nespočtu druhů enzymů, vitaminů řady B3 a dalších látek.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro RosenPharma Allegra (30 tablet)

Popis RosenPharma Allegra (30 tablet)

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Allegra Comfort je přípravek s obsahem unikátní kombinace esenciální aminokyseliny l-tryptofan, který je jediným prekursorem neurohormonů dobré nálady serotoninu, melatoninu, a vitamínu B6, který přispívá k normální psychické činnosti, ke snížení míry stresu, únavy a vyčerpání.
Přípravek Allegra Comfort byl vyvinut podle nejnovějších poznatků současné medicíny a farmaceutické technologie a zohledňuje tak všechna kritéria důležitá pro dlouhodobé podávání: účinnost, bezpečnost, kvalitu a pohodlné užívání. Obsahuje esenciální aminokyselinu l-tryptofan, který je nezbytnou stavební látkou neurohormonu serotoninu a vitamínu B6 pro rychlejší a silnější nástup účinku.

Přípravek dále obsahuje malé množství sacharózy, která přispívá k výrazně rychlejšímu transportu l-tryptofanu přes hematoencefalickou bariéru a tím posiluje a zrychluje nástup účinku. Nedostatek serotoninu se projevuje širokou škálou psychoneurotických problémů. Patří k nim zejména podrážděné chování, neschopnost se dokonale soustředit, nízká odolnost vůči stresovým situacím, problémy s usínáním a kvalitou spánku, různé formy úzkostí a nutkání se přejídat nebo nadužívat alkohol a další návykové látky.
Nedostatek serotoninu je způsoben nedostatečným příjmem či vstřebáním tryptofanu a postihuje v menší či větší míře vysoké procento populace. Vstřebání tryptofanu ze stravy je úzce závislé na dobré funkci žaludku. Ta je snížena u výrazného procenta osob starších 50 let, což znamená, že jejich schopnost vstřebat tryptofan výrazně klesá. Tímto problémem mohou trpět i mladší lidé při různých onemocněních trávícího ústrojí nebo v důsledku užívání některých léků či pravidelné konzumace alkoholu.
Kdy Allegra Comfort pomáhá:
při stavech úzkosti, strachu a vnitřním neklidu,
při poruchách usínání a spánku (nekvalitní spánek),
při abstinenčních příznacích při odvykání kouření, alkoholu a jiným závislostem,
při nutkání se přejídat,
při každodenních stresových si...

Pilulka.cz píše:

Allegra COMFORT je přípravek s obsahem unikátní kombinace esenciální aminokyseliny l-tryptofan, který je jediným prekursorem neurohormonů dobré nálady serotoninu, melatoninu, a vitamínu B6, který přispívá k normální psychické činnosti.

Parametry RosenPharma Allegra (30 tablet)

Výrobce Rosenpharma A.s.
Určení Pamět
Poče tablet 30ks

Podobné produkty

Podobné fráze: