Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na močové ústrojí a pohlavní orgány  >  Simply You Ive InkontinStop (60 tobolek)

Simply You Ive InkontinStop (60 tobolek)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Ive je přírodní doplněk stravy, který svými vlastnostmi pomáhá zpomalovat přirozené změny na močovém ústroji ženy a je určen k užívání při nechtěném úniku moči.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Simply You Ive InkontinStop (60 tobolek)

Popis Simply You Ive InkontinStop (60 tobolek)

elixi.cz píše:

Inkontinence je nepříjemný problém, o kterém se moc nemluví, ačkoli jde o častý neduh mnoha žen i mužů. Bojíte se ho a odříkáváte si kvůli tomu své koníčky? Již nemusíte! Řešte inkontinenci zavčas pomocí revolučního přípravku Ive InkontinStop! Tento doplněk stravy byl vyvinut speciálně pro ženy na přechodu, nebo již po menopauze, které trpí únikem moče nejčastěji. Ocení ho však i ženy prodělávající nějakou hormonální dysbalanci, ke které dochází například v těhotenství, nebo při užívání nesprávné hormonální antikoncepce. Produkt podrobuje fyziologickou činnost močového ústrojí a napomáhá omezovat nechtěné činnosti. Hlavní účinnou složkou je nať jetele lučního a sóji, extrakt ze semen Inu setého a ostropestřce mariánského, který přirozeně stimuluje močové cesty a napomáhá k účinné a dlouhotrvající léčbě. Dávkování: 1 tabletu denně zapijte dostatečným množstvím vody. Pro optimální a dlouhodobé výsledky doporučujeme užívat minimálně 2-3 měsíce a léčbu uprostřed nepřerušovat. Přípravek začíná pozvolně účinkovat po dvou až třech týdnech pravidelného užívání. Obsah balení: 60 tablet (kůra na dva měsíce) Doporučenou denní dávku nepřekračujte! Přípravek není určen pro děti a nejedná se o náhradu pestré stravy. Doplněk stravy je vhodný pro dlouhodobou aktivní léčbu. Dávky pokud možno nevynechávejte a léčbu předčasně nepřerušujte.

Prozdravi.cz píše:

Ive je přírodní doplněk stravy, který byl vyvinut pro ženy v menopauze a postmenopauze. Takzvaný přechod a období po něm přináší ženám mimo jiné i problémy s nechtěným únikem moči.

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Ive je přírodní doplněk stravy, který byl vyvinut pro ženy v menopauze a postmenopauze. Takzvaný přechod a období po něm přináší ženám mimo jiné i problémy s nechtěným únikem moči.

Ive obsahuje unikátní směs speciálně upravovaných isoflavonů z natě jetele lučního (Trifolium pratense L.) a sóji (Glycine max), lignanů ze semen lnu setého (Linum usitatissimum L.) a flavonolignanů ze semen ostropestřce mariánského (Silybum marianum Gaertn.).
IVE® užívejte, protože:
díky obsaženým sójovým isoflavonům a lnu setého napomáhá prožít klidnější a vyrovnanější období menopauzy, jejímž příznakem často bývá také nechtěný únik moči,
se jedná u nehormonální přípravek,
díky obsaženým sójovým isoflavonům a lnu setého napomáhá zmírnit nepříjemné stavy, které doprovázejí každou ženu v období menopauzy


Složení v 1 tobolce:
175 mg Microzome flavonolignanový komplex (ostropestřec mariánský, Silybum marianum, extrakt ze semen), 90 mg jetel luční (Trifolium pratense, suchý extrakt z natě), 75 mg sója (extrakt z plodů), 40 mg len setý (Linum usitatissimum, suchý extrakt ze semen), inulin, stearan hořečnatý (plnidlo), želatina (tobolka), oxid titaničitý (barvivo)
Dávkování:
1 tobolka denně. Účinek přípravku nastupuje pozvolna po dvou až třech týdnech pravidelného užívání. Doporučujeme užívat dva až tři měsíce. Účinky přípravku přetrvávají asi dva týdny po vysazení.
Balení:
60 tobolek + 15 tobolek ZDARMA - dávka na 2,5 měsíce
Upozornění:
Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, dospívající, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není lékem a nesmí se používat jako náhražka za léky předepsané lékařem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C....

Eshop Dr.Max píše:

Pro sebevědomí zralé ženy. Hlavní složku přípravku tvoří InkontinStopTM system. Doporučujeme užívat dva až tři měsíce. Přípravek je šetrný a bezpečný pro ženský organismus. Složení: 1 tobolka obsahuje: Microzome flavonolignanový komplex (extrakt ze semen ostropestřce mariánského, lecitin, squalen, amarantový olej a vláknina) 175 mg, 90 mg jetel luční (Trifolium pratense, suchý extrakt z natě), 75 mg sója (extrakt z plodů), 40 mg len setý (Linum usitatissimum, suchý extrakt ze semen), inulin, stearan hořečnatý (plnidlo), želatina (tobolka), oxid titaničitý (barvivo). Upozornění: Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, dospívající, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není lékem a nesmí se používat jako náhražka za léky předepsané lékařem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-

Parametry Simply You Ive InkontinStop (60 tobolek)

Výrobce Simply You Pharmaceuticals
Určení Ženy1
Počet tablet 60ks

Podobné produkty

Podobné fráze: