Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na klouby a kosti  >  Simply You Priessnitz Kloubní výživa Forte (180 tablet)

Simply You Priessnitz Kloubní výživa Forte (180 tablet)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Vazivové tkáně kloubů a kostí jsou spolu funkčně úzce provázány, proto je vhodné aktivně podpořit výživu obou částí současně – kloubů i kostí. ArthroFit komplex – pro Zdravé klouby Kolagen + Glukosamin + Boswellie – vysoce účinná výživa nejen pro velké klouby (kolenní, kyčelní, ramenní, loketní), ale také pro malé klouby (klouby palce u nohou, klouby prstů) a pro páteř....

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Simply You Priessnitz Kloubní výživa Forte (180 tablet)

Popis Simply You Priessnitz Kloubní výživa Forte (180 tablet)

Pilulka.cz píše:

Priessnitz Kloubní výživa FORTE+ je doplněk stravy obsahující glukosamin, boswellii, vitamin C, K a D. Složení je nyní navíc obohaceno o kolagenový komplex DuoActivTM obsahující dva typy kolagenů pro komplexní péči o chrupavky, kosti, vaziva i šlachy.

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Priessnitz® Kloubní výživa FORTE+ s kolageny je doplněk stravy v tabletách s vylepšeným složením pro komplexní výživu chrupavek, kostí, vaziva i šlach. Vazivové tkáně kloubů a kostí jsou spolu funkčně úzce provázány, proto je vhodné aktivně podpořit výživu obou částí současně – kloubů i kostí.
AKCE: s nákupem 1 ks produktu Priessnitz Kloubní výživa Forte+ 180 tbl. obdržíte 90 tbl. ZDARMA

Priessnitz® Kloubní výživa FORTE+ s kolageny obsahuje dva typy kolagenů v doporučovaném a efektivním množství. Kolagen typ I (18 mg) se běžně nachází ve šlachách a kostech. Je tedy podstatným prvkem pro komplexní péči. Kolagen typ II (6 mg) je však přítomen přímo v chrupavkách, a pravě ty nám zajišťují pohodlnou chůzi. Pojivová tkáň, která je nasycena dostatečným množstvím kolagenu se může správně vyvíjet a plnit svou funkci.
Kdy Priessnitz Kloubní výživa FORTE+ s kolageny pomáhá:
podporuje hybnost a pružnost kloubů,
přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí,
přispívá k udržení normálního stavu kostí.

Výrobky Priessnitz® doporučují přední lázeňská zařízení.
Léčebné lázně Františkovy lázně
Priessnitzovy léčebné lázně
Lázně Sklené Teplice (SK)
Lázně Poděbrady
Lázně Bohdaneč
Lázně Mšené
Složení v 1 tabletě:
500 mg glukosamin hydrochlorid, 80 vitamín C (kyselina askorbová), 70 mg extrakt Boswellie (Boswellia serrata, suchý extrakt), 6 mg kolagen vepřový typ I, 2 mg kolagen drůbeží typ II, 0,03375 mg vitamín K1 (fyllochinon), 0,0015 mg vitamín D3 (cholekalciferol)
Přídatné látky:
mikrokrystalická celulóza, modifikovaný bezlepkový škrob (zpevňující látka), stearan hořečnatý (protispékavá látka), polyvinylpyrrolidon K30 (zpevňující látka), hydroxypropylmethylcelulóza (potah), oxid křemičitý (kypřící látka), oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa (potah, barviva)
Dávkování:
Užívejte 3 tablety denně. Pro optimální účinnost doporučujem...

Eshop Dr.Max píše:

Priessnitz® Kloubní výživa FORTE+ s kolageny I a II Novinka s kolageny typu I a II Užití Priessnitz Kloubní výživa FORTE+ je nově obohacena o dva typy kolagenů. Dále obsahuje boswellii, která pomáhá k podpoře hybnosti a pružnosti kloubů, vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek, a vitaminy K a D, které přispívají k udržení normálního stavu kostí. Dávkování 3x denně 1 tableta Příznaky Aktivní lidé chtějí aktivně podpořit péči o svůj pohybový aparát. Složení Glukosamin hydrochlorid (500mg/1tbl.), Boswellie extrakt (70mg/1tbl.), Kolagen typ I (6 mg/1tbl.), Kolagen typ II (2mg/1tbl.), Vitamin C (80mg/

Parametry Simply You Priessnitz Kloubní výživa Forte (180 tablet)

Výrobce Simply You Pharmaceuticals

Podobné produkty

Podobné fráze: