Kde jsem: Katalog > Green Swan GreenSwan GS Condro Forte 120 tbl. + 60 tbl. ZDARMA

Green Swan GreenSwan GS Condro Forte 120 tbl. + 60 tbl. ZDARMA

Obrázek není k dispozici
Koupit za 833 Kč
Dostupnost: Skladem
833 Kč
GS Condro FORTE® přináší tu nejlepší profesionální péči pro vaše klouby, přispívá k ochraně a výživě kloubní chrupavky. GS Condro FORTE® obsahuje glukosamin sulfát - nejlépe klinicky ověřenou účinnou látku ze skupiny SYSADOA (symptomaticky pomalu působící látky při osteoartróze), jež je pro své příznivé působení na kloubní chrupavku ceněna odborníky z celého světa. Díky svým vlastnostem je gluko...

Doporučujeme

Popis Green Swan GreenSwan GS Condro Forte 120 tbl. + 60 tbl. ZDARMA

GS Condro FORTE® přináší tu nejlepší profesionální péči pro vaše klouby, přispívá k ochraně a výživě kloubní chrupavky.
GS Condro FORTE® obsahuje glukosamin sulfát - nejlépe klinicky ověřenou účinnou látku ze skupiny SYSADOA (symptomaticky pomalu působící látky při osteoartróze), jež je pro své příznivé působení na kloubní chrupavku ceněna odborníky z celého světa. Díky svým vlastnostem je glukosamin sulfát doporučován odbornými lékaři EULAR (Evropská liga proti revmatismu).

Kdy GS Condro FORTE pomáhá:
pomáhá udržovat zdravé klouby,
podporuje jejich hybnost,
příznivě působí na strukturu chrupavky.
GS Condro FORTE:
je vhodný pro všechny, kteří chtějí aktivně pečovat o zdraví svých kloubů a přejí si udržet jejich dobrý stav do vysokého věku.
je možné bezpečně kombinovat s léky, které užíváte na lékařský předpis nebo jste si je sami zakoupili, včetně léků proti bolesti a zánětu.
Složení v 1 tabletě:
1061,3 mg krystalický glukosamin sulfát.2KCl (800 mg odpovídá čistému glukosamin sulfátu Clini-Q), plnidlo (celulóza, sodná sůl kroskarmelózy), protispékavá látka (stearan hořečnatý, kyselina stearová, oxid křemičitý), potahovací látka (hydroxypropylmethylcelulóza, talek), barvivo (E 171, E 133)
Dávkování:
Užívejte 2 tablety denně. Příznivé působení se může projevit pouze při dlouhodobém užívání, proto přípravek užívejte po dobu nejméně 2 měsíců. Tuto kúru je vhodné zopakovat 2-3x ročně. GS Condro FORTE® můžete užívat i trvale, zejména pokud jsou vaše klouby silně namáhány. Děti od 12 let užívají 1 tabletu denně.
Tablety můžete užívat najednou nebo rozděleně do dvou denních dávek, nejlépe s jídlem nebo po jídle a zapít dostatečným množstvím tekutiny. Tablety je možné drtit i půlit.
Balení:
120 tablet + 60 tablet ZDARMA - dávka na 3 měsíce
Upozornění:
Doplněk stravy. Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku. Přípravek není určen pro děti do 12 let, těhotné...

Podobné fráze: