Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na klouby a kosti  >  Brufen 400 (30 tablet)

Brufen 400 (30 tablet)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE BRUFEN 400 potahované tablety (Ibuprofenum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Brufen 400 musíte užívat pečlivě podle návodu, aby vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Brufen 400 (30 tablet)

Popis Brufen 400 (30 tablet)

Slevolékárna píše:

Brufen je indikován k léčbě bolesti svalů a kloubů, která provází chřipková onemocnění, k symptomatické léčbě poranění měkkých tkání, například podvrtnutí kloubů a natažení svalů.

Lékárna.cz píše:

K účinnému snižování horečky, k léčbě mírné a střední bolesti hlavy, bolesti zad, zubů, pooperační bolesti, při bolestech svalů a kloubů. od výrobce BRUFEN v kategorii Zdraví a léky | Volně prodejné léky | Léky na bolest | Léky na bolest hlavy dohledatelný pod kódem 13161 za skvělé ceny na e-shopu Lekarna.cz

sLéky.cz píše:

Brufen 400 je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku (antipyretickým), tlumícím bolest (analgetickým) i u bolestivých stavů nerevmatického původu a s účinkem protizánětlivým (antiflogistickým)

Eshop Dr.Max píše:

BRUFEN 400 působí proti bolesti, snižuje zvýšenou teplotu a má protizánětlivý účinek. Přípravek BRUFEN 400 je určen na mírnou až středně silnou bolest, např. bolest hlavy, včetně migrény, menstruační bolest, bolesti zad, zubů, pooperační bolesti a bolesti při pohmoždění nebo podvrtnutí. Dále se užívá při bolestech svalů a kloubů při chřipkových onemocněních a ke snížení horečky. Potahované tablety BRUFEN 400 jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let. Jak se přípravek BRUFEN 400 užívá: Dospělí a dospívající od 12 let s hmotností od 40 kg užívají 1 tabletu dle potřeby až 3x denně s odstupem 4-6 hodin. Maximální denní dávka jsou 3 tablety. Vzhledem k množství léčivé látky v tabletě není přípravek určen dětem do 12 let. Pro tuto skupinu jsou dostupné jiné lékové formy a síly ibuprofenu. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 7 dní. Složení: Léčivou látkou je ibuprofenum 400 mg v 1 potahované tabletě. Pomocnými látkami jsou mikrokrystalická celulosa, sodná sůl ...

Parametry Brufen 400 (30 tablet)

Výrobce Abbott Laboratories

Podobné produkty

Podobné fráze: