Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na imunitu  >  Valosun ProImun forte 60 tbl.

Valosun ProImun forte 60 tbl.

Načítám galerii...
Předchozí
Další
ProIMUN Forte představuje čtyřnásobný účinek při podpoře imunity. Jedná se o rychle působící cucavé tablety se svěží citrónovou chutí, které obsahují probiotika, prebiotika a komplex biologicky aktivních látek, tzv. ProIMUN Quatro Efekt. Ten tvoří 4 druhy nukleotidů, probiotický kmen Bacillus coagulans, prebiotikum inulin a vitamín C, který se významně uplatňuje při aktivaci imunitního sys...

Všechny nabídky pro Valosun ProImun forte 60 tbl.

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Valosun ProImun forte 60 tbl.

ProIMUN Forte představuje čtyřnásobný účinek při podpoře imunity. Jedná se o rychle působící cucavé tablety se svěží citrónovou chutí, které obsahují probiotika, prebiotika a komplex biologicky aktivních látek, tzv. ProIMUN Quatro Efekt. Ten tvoří 4 druhy nukleotidů, probiotický kmen Bacillus coagulans, prebiotikum inulin a vitamín C, který se významně uplatňuje při aktivaci imunitního systému.
ProIMUN Forte příznivě působí při prvních příznacích chřipky a nachlazení. Při volném rozpuštění tablety v ústech dochází k uvolnění nukleotidů, které stimulují zejména slizniční imunitu v místě vstupu kapénkové nákazy.
Poměr zastoupení jednotlivých typů nukleotidů je v souladu s potřebami lidského organismu při stavech vyžadujících zvýšenou funkci imunitního systému (chřipka, nachlazení, fyzická a psychická zátěž). Probiotický kmen Bacillus coagulans potlačuje růst patogenních mikroorganismů, podporuje růst prospěšných laktobacilů a vyrovnává tak složení střevní mikroflóry. Zdravá střevní mikroflóra je základem pro správnou a zdravou funkci imunitního systému.
Kdy Proimun Forte pomáhá:
* v době zvýšeného výskytu chřipek a nachlazení výrazně zmírňuje průběh a zkracuje dobu obtíží,
* posiluje imunitu lidského organismu,
* přispívá k urychlení rekonvalescence a nápravě zdraví,
* zabraňuje opětovnému propuknutí onemocnění,
* doporučuje se již od prvních pocitů škrábání v krku.
Složení v 1 tabletě:
360 mg inulin (prebiotikum), 26,7 mg vitamín C, 11,2 mg směs nukleotidů (Bacillus coagulans 0,33x109), stearan hořečnatý (protispékavá látka), sorbitol, sukralóza (sladidla), citronové aroma, hydroxypropylmethylcelulóza (potahová látka), oxid titaničitý (barvivo)
Dávkování:
Dospělí a děti od 3 let užívejte 1 tabletu 1-3x denně, nechte volně rozpustit v ústech. V období zvýšeného výskytu chřipek a nachlazení doporučujeme užívat 1 tabletu denně pro posílení a podporu imunity. Při ...

Parametry Valosun ProImun forte 60 tbl.

Výrobce Valosun

Podobné produkty

Podobné fráze: