Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na imunitu  >  Super Bromelain + Papain (90 tablet)

Super Bromelain + Papain (90 tablet)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Užívání Díky neobyčejně vysoké koncentraci plně postačí 1 kapsle denně. Tablety polykáme bez kousání nejlépe na lačný žaludek.Upozornění: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu....

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Super Bromelain + Papain (90 tablet)

Popis Super Bromelain + Papain (90 tablet)

Zdravi-global.cz píše:

Doplněk stravy. Super Bromelain plus papain je unikátní kombinace dvou proteolytických enzymů z ananasu (bromelain) a papáji (papain). Super Bromelain plus papain se doporučuje pro normální činnost trávicího ústrojí a jako doplněk stravy při kontrole váhy.

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Super Bromelain + papain je unikátní kombinace dvou proteolytických enzymů z ananasu (bromelain) a papáji (papain), který zlepšuje metabolismus potravin s vysokým obsahem bílkovin a touto cestou vede ke zlepšení aktivity vnitřních orgánů. Super Bromelain + papain se doporučuje při zažívacích potížích a jako doplněk stravy při snižování nadváhy.

Enzymy rozkládají potravu a umožňují její efektivní zužitkování. Dále odstraňují odpadové látky a pacifikuje choroboplodné látky. Super Bromelain + papain se s úspěchem používá nejen při odstraňování potíží způsobených špatným trávením, jako je pálení žáhy, plynatost, zapáchající dech a tělo, zácpa, průjem, křeče, zvracení atd., ale i při snižování nadváhy, nebo při potřebě nárůstu svalové hmoty.
Super Bromelain + papain je doporučován preventivně osobám starším 30 let, neboť pomůže napravovat první následky počínajícího stárnutí, které může být doprovázené celou řadou chorob. Dále je vhodný pro osoby s nadváhou a to nejlépe v kombinaci s přípravkem LKVB6 a sportovcům konzumujícím velké množství bílkovin.
Kdy Super Bromelain + papain pomáhá:
zlepšuje činnost jater, ledvin a slinivky břišní,
snižuje nadváhu,
působí při alergiích, arterioskleróze, poruchách prokrvení, celulitidě a bulimii,
odstraňuje potíže způsobené špatným trávením - pálení žáhy, plynatost, zácpu, průjem, křeče a zvracení,
chrání před předčasnou věkovou degenerací a tím prodlužuje aktivní věk,
hojí rány a zmírňuje bolest,
omezuje hnití, kvašení, střevní toxémii a dysbiózu ve střevech,
posiluje celkovou imunitu organismu,
pomáhá při rozpouštění ledvinových kamenů a písku,
zlepšuje stav pleti a pokožky,
pomáhá snižovat hypoglykemii (sníženou hladinu krevního cukru).

Složení v 1 tabletě:
500 mg bromelain, 50 mg papain, fosforečnan vápenatý, sorbitol, celulóza, karboxymethylcelulóza, ananasový prášek, stearan hořečnatý, oxid křemičitý, šelak
D...

Příroda uzdravuje píše:

trávicí enzymy, nadváha, předčasné stárnutí, antioxidant,

Popis
sladěnou kombinaci silných trávicích enzymů. Patří do skupiny tzv. proteolytických (bílkoviny štěpících) enzymů. Bromelain je enzym z ananasu a papain je enzym obsažený v tropické plodině zvané papája.
Enzymy jsou složité organické látky, které se tvoří v rostlinných i živočišných organismech. Jsou nepostradatelné pro trávení potravy. Uvolňují potřebné vitamíny, minerální látky a aminokyseliny, které nás udržují při životě a zdraví. Rozkládají naši potravu, umožňují její zužitkování a zajišťují další metabolické procesy ve tkáních: odstraňují odpadové látky, léčí rány, pacifikují choroboplodné látky atd. Enzymy způsobují chemické přeměny, ale sami se při těchto procesech nemění. Jsou podstatou života. Bez enzymů se buňky nemohou dělit a růst. Bez enzymů není život. Ten na naší planetě začal aktivitou enzymů a pomocí nich pokračuje. S určitou zásobou enzymů - tzv. endogenních enzymů, se už rodíme. Pokud ale nedodáváme tělu z vnějšku další enzymy - tzv. exogenní, zásoba endogenních enzymů se vyčerpá. Následky jsou opravdu závažné.
V organismu je narušena produkce hormonů, klesá také tvorba nových buněk. Hromadí se škodlivý odpad. Nedokonale se totiž štěpí bílkoviny, které pak hnijí v tenkém střevě, a tak vznikají jedovaté látky. Prostřednictvím přemnožených mikroorganismů jako je candida, E. coli apod., se tyto jedy dostávají přímo do krevního oběhu a způsobují spoustu fyzických i psychických poruch, včetně rakoviny a předčasného stárnutí.Navíc Super Bromelain + Papain nejenom dokáže vysoce účinně štěpit bílkoviny a tím bránit vzniku toxinů, ale pomáhá rovněž ničit rakovinné buňky a zároveň na sebe váže ve střevech přítomný kyslík a tím odstraňuje aerobní prostředí. Bez kyslíku pak nedochází k uvedenému hnití, kvašení, střevní toxémii a dysbióze.Přípravek se doporučuje preventivně užívat osobám starším třiceti let. Po čtyřicítce potřebnost enzymatického doplňování stra...

Parametry Super Bromelain + Papain (90 tablet)

Výrobce Klas CZ s.r.o.
Počet tablet 90

Podobné produkty

Podobné fráze: