Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na imunitu  >  Rosen Pharma GMBH Relaxa (30 tablet)

Rosen Pharma GMBH Relaxa (30 tablet)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Přípravek s obsahem esenciální aminokyseliny l-theanin, která je obsažena v zeleném čaji. L-theanin je Biolátka, která vyvolává relaxační reakci. Studiemi bylo prokázáno, že po podání l-theaninu začne mozek ve významné

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Rosen Pharma GMBH Relaxa (30 tablet)

Popis Rosen Pharma GMBH Relaxa (30 tablet)

MALL.CZ píše:

Nové vylepšené složení produktu Relaxa Comfort přináší našemu organismu zklidnění a relaxaci bez utlumujících účinků. Bojujte proti stresovým situacím a neklidu způsobených přetížením.

Eshop Dr.Max píše:

relaxa COMFORT 30 tbl Je určena pro osoby: 1. trpící psychickým a somatickým neklidem 2. pod psychickým napětím z jakékoliv příčiny 3. snažící se o stav relaxace za účelem hlubšího odpočinku 4. požadující hlubší soustředění, např. při studiu nebo kreativní práci 5. před náročným psychickým nebo fyzickým výkonem 6. trpící plytkým spánkem nebo poruchami usínání Nezpůsobuje ospalost a neovlivňuje pozornost 30 dražovaných tablet pro snadné polykání 100 mg extraktu z listů zeleného čaje s vysokým obsahem l-theaninu a 2,5 mg vitaminu B6, který přispívá k normální psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání 1. Proč právě relaxa COMFORT? Přípravek relaxa COMFORT byl vyvinut podle nejnovějších vědeckých poznatků a farmaceutické technologie a zohledňuje tak všechna kritéria důležitá pro dlouhodobé podávání: Užívání přípravku nevyvolá

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Nové vylepšené složení produktu Relaxa Comfort přináší našemu organismu zklidnění a relaxaci bez utlumujících účinků. Bojujte proti stresovým situacím a neklidu způsobených přetížením přírodní cestou.

Přípravek Relaxa COMFORT byl vyvinut podle nejnovějších vědeckých poznatků a farmaceutické technologie a zohledňuje tak všechna kritéria důležitá pro dlouhodobé podávání: účinnost, bezpečnost, kvalitu a pohodlné užívání. Obsahuje esenciální aminokyselinu L-theanin, která přímým působením v mozku navozuje stav hluboké relaxace bez pocitu ospalosti. Svým účinkem na metabolismus serotoninu a dopaminu přispívá k pocitu pohody.
Relaxa COMFORT je určena pro osoby:
trpící psychickým a somatickým neklidem,
pod psychickým napětím z jakékoliv příčiny,
snažící se o stav relaxace za účelem hlubšího odpočinku,
požadující hlubší soustředění, např. při studiu nebo kreativní práci,
před náročným psychickým nebo fyzickým výkonem,
trpící plytkým spánkem, poruchami usínání.

Složení v 1 tabletě:
hydrogenfosforečnan vápenatý dihydrát (zahušťovadlo), mikrokrystalická celulóza (zahušťovadlo), arabská guma (zahušťovadlo), polyvinylpyrrolidon (zahušťovadlo), mastek protispékavá látka, stearan hořečnatý protispékavá látka, extrakt z listů zeleného čaje, pyridoxin hydrochlorid, emulgátor PEG 6000, oxid titaničitý (barviv), indigokarmín (barvivo)
Obsah účinných látek v 1 tabletě:
100 mg extrakt z listů zeleného čaje s obsahem 98% L-theaninu, 2,5 mg vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) (714% DDD)
DDD = doporučená denní dávka
Dávkování:
Užívejte 1-2 tablety 1-2x denně. Účinek se dostaví obvykle do 40 minut a stav relaxace přetrvává 3-6 hodin. Po 6 hodinách je možné dávku zopakovat. Nepřekračujte dávkování 4 tablet denně. Přípravek Relaxa Comfort je možné podávat dlouhodobě, je zcela nenávykový. Neovlivňuje pozornost, je možné ho užívat i při řízení motorových vozidel.
Balení:
...

Pilulka.cz píše:

Relaxa COMFORT je přípravek obsahující 100 mg extraktu z listů zeleného čaje s vysokým obsahem esenciální aminokyseliny l-theanin a 2,5 mg vitaminu B6, který přispívá k normální psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Parametry Rosen Pharma GMBH Relaxa (30 tablet)

Výrobce Rosenpharma A.s.
Počet tablet 30

Podobné produkty

Podobné fráze: