Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na imunitu  >  MedPharma Coenzym Q10 30mg+ vitamín E + selen (67 tablet)

MedPharma Coenzym Q10 30mg+ vitamín E + selen (67 tablet)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Coenzym Q10 zajišťuje zásobu energie v buňkách, a tím i v celém organismu. Společně s vitamínem E a selenem patří mezi důležité antioxidační látky.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro MedPharma Coenzym Q10 30mg+ vitamín E + selen (67 tablet)

Popis MedPharma Coenzym Q10 30mg+ vitamín E + selen (67 tablet)

sLéky.cz píše:

Koenzym Q10 je látka přítomná ve všech buňkách lidského organizmu. Množství koenzymu Q10 není v lidském těle konstantní, proto je nezbytný jeho pravidelný přísun, a to zejména ve stáří, kdy schopnost vlastní produkce koenzymu klesa a objevuje se jeho úbytek až nedostatek.

H-sportfitness.cz píše:

Množství koenzymu Q10 není v lidském těle konstantní, proto je nutný jeho pravidelný přísun, a to zejména ve stáří. Vitamín E a selen patří mezi důležité antioxidační látky. Selen ovlivňuje stav vlasů a nehtů. Přispívá k normální spermatogenezi, funkci imunitního systému, činnosti štítné žlázy a ochraně buněk před oxidativním stresem.

Eshop Dr.Max píše:

Doplněk stravy s obsahem koenzymu Q10, vitaminu E a selenu. Složení: Složení 1 tobolky Hmotnost/tobolka COENZYM Q10 30,0 mg VITAMIN E (DL-alfa-tokoferyl-acetát) 20,0 mg SELEN (seleničitan sodný) 25,0 mcg Přídatné látky: sojový olej, želatina, emulgátor: sojový lecitin, zahušťovadlo: glycerol, voda, barvivo: oxid železa červený. Doporučené dávkování: 1-2 tobolky denně. Během těhotenství a kojení určí dávkování lékař. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Upozornění:

Parametry MedPharma Coenzym Q10 30mg+ vitamín E + selen (67 tablet)

Výrobce Medpharma
Počet tablet 67
Gramáž Obsah účinné látky. 30

Podobné produkty

Podobné fráze: