Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na imunitu  >  Fin Mycelcaps (80 kapslí)

Fin Mycelcaps (80 kapslí)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 190 Kč
Porovnat 6 obchodů
Mycelcaps obsahuje sloučeninu AHCC® získanou z mycelií hub Shiitake (mycelium - podhoubí). Japonské houbě Shiitake (houževnatec jedlý) se přezdívá „perla mezi houbami“. Dávkování: 1 kapsle 2x denně, po jídle. Jedna kapsle obsahuje: 200,25 mg myceliového extraktu z houby Shiitake (odpovídá 160 mg aktivní sloučeniny AHCC® - Active Hexose Correlated Compound). Výrobek není určen dětem do 3 let. Upo...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Fin Mycelcaps (80 kapslí)

Popis Fin Mycelcaps (80 kapslí)

Zdravi-global.cz píše:

Doplněk stravy. Mycelcaps obsahuje patentovanou sloučeninu AHCC(R) získanou z mycelií hub Shiitake (mycelium - podhoubí). Japonské houbě Shiitake (houževnatec jedlý) se přezdívá „perla mezi houbami“, v Asii je již několik staletí považována za ceněnou houbu s vysokou výživnou hodnotou.

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Přípravek je vyroben z mycélií hub (mycélium - podhoubí), které jsou zdrojem patentovaného extraktu AHCC. Extrakt obsahuje řadu cenných látek (např. alfa a beta-glukany), které přispívají k ochraně organismu, příznivě působí na jeho odolnost, mají významný posilňující vliv na imunitní systém.
Výjimečný přírodní přípravek na bázi hub Shiitake, Maitake a Red Reishi vznikl na základě tisíciletých zkušeností lékařů čínských a japonských císařských dvorů. Jeho dokonalé stimulační a regenerační vlastnosti zpomalují stárnutí a posilují imunitní systém. Fin Mycelcaps prokazatelně podporuje produkci a zvyšuje aktivitu NK buněk, které likvidují zhoubné substance, bakterie a abnormální buňky.
Kdy Fin Mycelcaps pomáhá:
posiluje obranyschopnost organismu,
působí příznivě na alergie a chronické záněty,
zlepšuje odolnost těla vůči infekcím a různým onemocněním,
účastní se ochrany organismu proti nádorovému onemocnění,
zvyšuje odolnost proti stresu,
zpomaluje proces stárnutí.
Složení v 1 kapsli: 200,25 mg extrakt z podhoubí odpovídající 160 mg aktivní sloučeniny AHCC, 174,75 mg protispékavé látky (mikrokrystalická celulóza, želatinová kapsle, oxid titaničitý)
Dávkování: 2 kapsle denně
Balení: 80 kapslí - dávka na 1 měsíc
Upozornění: Doplněk stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobky jsou schváleny Antidopingovým výborem ČR.
Společnost Finclub je držitelem Certifikátu GMP.

Parametry Fin Mycelcaps (80 kapslí)

Výrobce Finclub
Počet tablet 80

Podobné produkty

Podobné fráze: