Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na imunitu  >  Dr.Popov Aloe Vera gel (500ml)

Dr.Popov Aloe Vera gel (500ml)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Aloe Vera gel je šťáva lisovaná zastudena z čerstvých listů Aloe Vera, které zrály po dobu minimálně pěti let. Pro přípravu gelu se používají pouze vnitřní části listů, trny a tvrdé slupky jsou ručně odstraňovány. Šťáva není ředěna vodou ani doslazována či barvena. Aloe Vera (Aloe Barbadensis Miller) je suchomilná sukulentní rostlina, původně pocházející ze subtropické Afriky. Patří k nejdéle zná...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Dr.Popov Aloe Vera gel (500ml)

Popis Dr.Popov Aloe Vera gel (500ml)

AlfaFIT - zdroj Vašeho zdraví a krásy píše:

Dr. Popov Aloe Vera gel ve vysoké čistotě - 99,42 %. Aloe Vera gel lisovaný za studena. Zdravotní účinky gelu z Aloe Vera jsou podle současných vědeckých poznatků způsobeny asi 200 biologicky aktivními látkami, které jsou obsaženy v dužině listu Aloe Vera.

Eshop Dr.Max píše:

ALOE VERA GEL - Aloe Vera (Aloe Barbadensis Miller) je suchomilná sukulentní rostlina, původně pocházející ze subtropické Afriky. Aloe Vera gel je šťáva lisovaná z čerstvých listů Aloe Vera, které zrály po dobu minimálně pěti let. Pro přípravu gelu se používají pouze vnitřní části listů. Trny a tvrdé slupky jsou ručně odstraňovány. K lisování šťávy se používá postup za studena. Šťáva není nikterak ředěna vodou, doslazována, barvena a neobsahuje alkohol. Ke zpracování dochází přímo v blízkosti plantáží ve Venezuele. Způsob užití: Šťáva (gel) se užívá buď neředěná ve dvou až třech porcích denně (tj. 3 – 5 polévkových lžic) nebo je možné ji naředit vodu, popř. přisladit medem. Výrobek není vhodný pro děti těhotné a kojící ženy. Balení: 500 ml Zdroj:

Pilulka.cz píše:

Aloe Vera gel, lisovaný za studena, čistota 99,4 %. Aloe Vera gel je šťáva z dužiny čerstvých listů rostliny Aloe Vera (Aloe barbadensis Miller), které zrály min. 5 let. Pečlivý výběr listů a ruční lisování za studena zaručují vysoký obsah účinných látek. Pro výrobu jsou používány přírodní a přirozeně pěstované rostliny bez genetických modifikací.

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Aloe Vera (Aloe Barbadensis Miller) je suchomilná sukulentní rostlina, původně pocházející ze subtropické Afriky. Patří k nejdéle známým léčivým rostlinám vůbec, užívala se již ve Starém Egyptě a Řecku pro svoje hojivé a antibakteriální účinky.
Aloe Vera gel je šťáva lisovaná z čerstvých listů Aloe Vera, které zrály po dobu minimálně pěti let. Pro přípravu gelu se používají pouze vnitřní části listů. Trny a tvrdé slupky jsou ručně odstraňovány. K lisování šťávy se používá postup za studena, čímž se zachovají veškeré blahodárné účinky šťávy. Šťáva není nikterak ředěna vodou, doslazována, barvena a neobsahuje alkohol. Ke zpracování dochází přímo v blízkosti plantáží ve Venezuele.
Tím, že se při lisování nepoužívají slupky listů, získává se gel bez obsahu aloinu (vysoce projímavá hořká látka). Tento typ gelu, který je minimálně znečištěn aloinem, má při pravidelném užívání vynikající účinky na zdraví. Právě tento typ gelu dodává na český trh firma Dr.Popov s.r.o.
Zdravotní účinky gelu z Aloe Vera jsou podle současných vědeckých poznatků způsobeny asi 200 biologicky aktivními látkami, které jsou obsaženy v dužině listu Aloe Vera.
Aloe Vera Dr. Popova má tyto účinky:
má vynikající čistící a detoxikační účinky na organizmus
podporuje správnou funkci střev a zdravé trávení
má antioxidační vlastnosti
neobsahuje přidanou vodu, alkohol, zahušťovadla a cukry
má vysokou čistotu – 99,42 %
zklidňuje pleť při vnějším použití (při spáleninách, oděrkách apod.)
neobsahuje aloinu
Způsob užití:
Nejlepších výsledků se dosáhne dlouhodobým užíváním.
Šťáva (gel) se užívá buď neředěná ve dvou až třech porcích denně (tj. 3 – 5 polévkových lžic) nebo je možné ji naředit vodu, popř. přisladit medem
Výrobek není vhodný pro děti těhotné a kojící ženy.
Složení:
Aloe Vera gel (99,42 %), konzervant: sorbát draselný, kyselina citronová, antioxidant: kyselina askorbová
Další informace o šťá...

Parametry Dr.Popov Aloe Vera gel (500ml)

Výrobce Dr.popov
Objem / Hmotnost 500

Podobné produkty

Podobné fráze: