Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na imunitu  >  Dr. Müller Müllerův sirup - s echinaceou a vitamínem C (320g)

Dr. Müller Müllerův sirup - s echinaceou a vitamínem C (320g)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Přírodní prostředek pro posilnění přirozené obranyschopnosti organismu, zejména při onemocnění horních cest dýchacích.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Dr. Müller Müllerův sirup - s echinaceou a vitamínem C (320g)

Popis Dr. Müller Müllerův sirup - s echinaceou a vitamínem C (320g)

Eshop Dr.Max píše:

Müllerův sirup® s echinaceou a vitaminem C obsahuje extrakt z třapatky nachové (Echinacea purpurea). Pro výborné chuťové vlastnosti je vhodný pro děti. Použití: Užívá se přímo po lžičkách nebo jako přísada do čaje. Obsahuje 300 mg vitaminu C ve 100 g sirupu. Balení: 320 g Zdroj: www.muller-pharma.cz

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Müllerův sirup s echinaceou a vitamínem C obsahuje extrakt z třapatky nachové (Echinacea purpurea).
Tato rostlina obsahuje účinné látky stimulující bílé krvinky, které jsou hlavní zbraní organismu proti infekcím.
Echinaceový sirup působí antivirově a antisepticky, stimuluje imunitní systém, podporuje trávení a zažívání. Působí na infekce horních cest dýchacích, včetně chřipky, zánětu mandlí a hrtanu.
Je vhodný především při opakovaných infekčních onemocněních a při rekonvalescenci. Pro své účinky a výborné chuťové vlastnosti je vhodný pro děti od 3 let.
Müllerův sirup užívá se přímo po lžičkách nebo jako přísada do čaje. Obsahuje 300 mg vitaminu C ve 100 g sirupu.
Účinná látka jitrocele glykosid aukubin má silné antibakteriální účinky srovnatelné s antibiotiky.
Při podpoře léčby onemocnění dýchacích cest se navíc uplatní slizové obsahové látky jitrocele. Slizové látky jsou účinnou složkou i proskurníku. Mají schopnost tlumit kašel a zklidňovat podrážděné sliznice.
Působí také proti zánětlivým procesům, které jsou příčinou zarudnutí a bolestí, doprovázejících infekce horních cest dýchacích.
Účinnou složkou mateřídoušky je éterický olej (silice) s obsahem řady terpenických látek, především thymolu, karvakrolu a cineolu. Působí proti většině běžných mikroorganismů způsobujících záněty horních cest dýchacích.
Mezi obsahovými látkami echinacey existuje řada zajímavých substancí charakteru polysacharidů, které mají schopnost stimulovat imunitní systém organismu.

Pilulka.cz píše:

Müllerův sirup® s echinaceovým extraktem a vitaminem C. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Pro své výborné chuťové vlastnosti je vhodný pro děti od 3 let.

Parametry Dr. Müller Müllerův sirup - s echinaceou a vitamínem C (320g)

Výrobce Dr. Müller
Objem / Hmotnost 320

Podobné produkty

Podobné fráze: