Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na dutinu ústní

Léky na dutinu ústní

Nalezeno:    32 produktů

Herbacos-Bofarma Zinková mast (30g)

HBF Zinková mast 30g Používá se jako ochranná vrtsva proti podráždění pokožky, pocení a na opary.

Více informací
od 73 Kč
Koupit nejlevněji

Johnson & Johnson Compeed náplast na opary (15ks)

Compeed náplast na opary působí jako protivirový štít. Působí v každém stádiu oparu a okamžitě jej skryje, aniž by se zpomalilo hojení. Zmírňuje tvorbu puchýřků a omezuje tvorbu strupu.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Urgo Opary (3ml)

Zdravotnický prostředek k ošetření oparů od jejich prvotních příznaků (svědění, pálení, brnění) až do úplného zhojení, snižuje možnost šíření infekce a vznik strupů Vhodný pro dospělé a děti od 6 let.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Dietetique et Pharmacie Drill bez cukru (24 pastilek)

Drill Bez Cukru Pastilky orm.pas.24 Díky dvojímu účinku jde o doplňující antibakteriální a analgetickou lokální léčbou lehčích infekcí sliznice dutiny ústní.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Hartmann-Rico Cosmos na opary (16ks)

Cosmos® náplast na opary. Hydrokoloidní léčivá složka náplasti zachovává v místě oparu vlhké prostředí které je podle vědeckých studií prokazatelně příznivé pro léčbu ran a následnou regeneraci.

Více informací
od 210 Kč
Koupit nejlevněji

Medicom Tantum Verde Spray 0.15% (30ml)

Rychle ulevuje od bolesti v krku. Působí proti zánětu. V praktickém provedení se sklopnou tryskou. Pro děti od 6 let a dospělé. Lék k místnímu užití v ústech a v krku, obsahuje benzydamin hydrochlorid.

Více informací
od 126 Kč
Koupit nejlevněji

Medicom Tantum Verde Spray Forte 0.30% (15ml)

Rychle ulevuje od bolesti v krku. Působí proti zánětu. V praktickém provedení se sklopnou tryskou.Lék k místnímu užití v ústech a v krku.

Více informací
od 149 Kč
Koupit nejlevněji

MedPharma Panthenol Forte 40mg (67 tobolek)

Přípravek obsahuje kyselinu pantothenovou, selen, vitaminy C a E.

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Parenteral CutisHelp Oparen (4ml)

Krém nové generace s výraznými antivirotickými a regeneračními schopnostmi pro účinnou péči při oparech. Přípravek obvykle napomáhá už během 3 až 5 dní k úplnému vymizení projevů oparu a s ním spojených obtíží, navíc zabraňuje vzniku jizev a svým působením významně omezuje recidivu, což přináší podstatnou úlevu zejména při chronických herpetických infekcích. Přípravek je vhodný i pro děti, těhotné a kojící ženy. Balení obsahuje 4 ml.

Více informací
od 189 Kč
Koupit nejlevněji

Vřídlo Arnika - masážní roztok na dásně (50ml)

Arnika masážní rostlinný roztok k ošetření dásní je vynikajícím prostředkem v boji proti zánětu dásní, paradentóze, nebo v případě infekce v ústech a při vzniku aftu. Roztok obsahuje čistý výtažek z léčivé rostliny Arniky Horské, která prokrvuje a maximalizuje účinek masáže postižených dásní. Dále roztok obsahuje řepík lékařský, který má stahující a dezinfekční účinek, a mátu peprnou, která dezinfikuje a zklidňuje podrážděné dásně.

Více informací
od 65 Kč
Koupit nejlevněji

Galverde 3mg pastilky 24 ks

Galverde 3mg pas.24x3mg Přípravek Galverde obsahuje léčivou látku benzydamin, která má protizánětlivé a bolest tlumící účinky. Přípravek Galverde je určen ke zmírnění bolesti a podráždění v dutině ústní a krku (bolest, zarudnutí, otok).

Více informací

Orocalm 1.5mg/ml orální sprej 30ml

Orocalm 1.5mg/ml orální sprej 1x30ml Orocalm 1,5 mg/ml a Orocalm forte 3,0 mg/ml orální sprej, roztok a je lék s účinnou látkou benzydamin hydrochlorid. K místnímu užití v ústech a v krku.

Více informací

Septabene® 3 mg/1mg pastilky 16ks

Septabene 3 mg/1mg pastilky orm.pas.16x3mg/1mg Pastilky obsahují benzydamini hydrochloridum a cetylpyridinii chloridum. Jsou určeny k léčbě podráždění v krku, podráždění úst a dásní, při gingivitidě, faryngitidě a laryngitidě.

Více informací

Orocalm Forte 3mg/ml orální sprej 1x15ml

Orocalm Forte 3mg/ml orální sprej 1x15ml Orocalm 1,5 mg/ml a Orocalm forte 3,0 mg/ml orální sprej, roztok a je lék s účinnou látkou benzydamin hydrochlorid. K místnímu užití v ústech a v krku.

Více informací

Strepfen 8.75mg 16 pastilek

Strepfen orm.pas.16x8.75mg Pastilky Strepfen se užívají k zmírnění bolesti a otoků u zánětlivých a infekčních onemocnění horních cest dýchacích bakteriálního nebo virového původu. Pastilky Strepfen zmírňují bolesti v krku a tlumí otoky zánětem postižených sliznic hrdla.

Více informací

Septabene® 3mg/1mg citron a bezový květ 16 pastilek

Septabene citron a bezový květ 3mg/1mg pas.16 Léčivý přípravek pro místní použití v ústech působící proti zánětu, proti bolesti a proti šíření choroboplodných zárodků. Dezinfikuje ústa a krk a zmírňuje příznaky zánětu v krku, jako je bolest, zarudnutí, otok, pocit tepla a porucha funkce.

Více informací

Florsalmin® kapky 50ml

Florsalmin gtt.1x50ml Zředěný vodně alkoholický extrakt ze šalvěje lékařské s protizánětlivým a protimikrobiálním účinkem. Přípravek se používá při zánětlivých onemocněních dutiny ústní, dásní a hltanu, jako podpůrná léčba při angíně a po chirurgických výkonech v dutině ústní, k potlačení zápachu z úst. Obsahuje alkohol.

Více informací

STREPSILS Med a Citron 36 pastilek

Strepsils Med a Citron 0.6mg/1.2mg pas.36 Pastilky Strepsils Med a Citron obsahují léčivé látky amylmetakresol a dichlorbenzylalkohol, které mají antiseptické účinky tzn., že ničí bakterie, viry a kvasinky způsobující bolest v krku a záněty v dutině ústní a hltanu.

Více informací

Strepfen Pastilky Med a citron 8.75mg 24ks

Strepfen 8.75mg pastilky 24ks Pastilky Strepfen se užívají k zmírnění bolesti a otoků u zánětlivých a infekčních onemocnění horních cest dýchacích bakteriálního nebo virového původu.

Více informací

Septabene® 3mg/1mg citron a bezový květ 24 pastilek

Septabene citron a bezový květ 3mg/1mg pas.24 Léčivý přípravek pro místní použití v ústech působící proti zánětu, proti bolesti a proti šíření choroboplodných zárodků. Dezinfikuje ústa a krk a zmírňuje příznaky zánětu v krku, jako je bolest, zarudnutí, otok, pocit tepla a porucha funkce.

Více informací

Podobné fráze: