Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na bolest, chřipku a nachlazení  >  Simply You Stopkašel Dr. Weiss (200+100ml)

Simply You Stopkašel Dr. Weiss (200+100ml)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Stopkašel Sirup je přípravek s obsahem výjimečné kombinace rostlinných extraktů HERBALIUMTM, která příznivě působí proti projevům nachlazení, chrapotu, kašle a zahlenění.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Simply You Stopkašel Dr. Weiss (200+100ml)

Popis Simply You Stopkašel Dr. Weiss (200+100ml)

Eshop Dr.Max píše:

STOPBACIL sirup Dr. Weiss Užití STOPBACIL sirup obsahuje unikátní účinné složení 10 bylinných extraktů ALPINIUM (echinacea, ženšen, schizandra, jitrocel, světlík, mateřídouška, řebříček, bez, sléz, měsíček) s komplexním účinkem při projevech nachlazení: - posiluje imunitu a urychluje rekonvalescenci (1,2,3,4,5,6,8) - pomáhá při kašli, škrábání v krku a zahlenění (3,7) - povzbuzuje organismus při únavě a vyčerpání. (1,2,3) Sirup je vhodný pro alergiky, celiatiky a diabetiky (slazen fruktózou a sukralózou), mohou jej užívat těhotné a kojící ženy (obsahuje výběr šetrných a bezpečných bylin). Vysvětlivky: (1)jitrocel, (2)echinacea, (3)ženšen, (4)sléz, (5)řebříček, (6)mateřídouška, (7)schizandra, (8)selen. Doplněk stravy.

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

StopBacil sirup obsahuje jedinečnou kombinaci 10 rostlinných extraktů Alpinium, mj. echinaceu, ženšen, schizandru a jitrocel, které několika navzájem se podporujícími mechanismy posilují imunitu, pomáhají při kašli, škrábání v krku a zahlenění a povzbuzují organismus při únavě a vyčerpání.

AKCE 5+1 ZDARMA Při zakoupení 5 libovolných produktů Dr. Weiss získáváte šestý zdarma!
StopBacil sirup je vhodný při oslabeném imunitním systému, při stavech mentální a fyzické slabosti, vyčerpání a únavy a během rekonvalescence.

Doplněk stravy StopBacil sirup obsahuje unikátní účinné složení 10 bylinných extraktů Alpinium (echinacea, ženšen, schizandra, jitrocel, světlík, mateřídouška, řebříček, bez, sléz, měsíček) s komplexním účinkem při projevech nachlazení:
posiluje imunitu a urychluje rekonvalescenci,
pomáhá při kašli, škrábání v krku a zahlenění,
povzbuzuje organismus při únavě a vyčerpání.
Produkt StopBacil sirup Dr. Weiss obsahuje:
Extrakty Echinacea a mateřídoušky (Echinacea purpurea, Thymus serpyllum) - podporují imunitu během nachlazení a ulevují od škrábání v krku a hltanu.
Extrakty sibiřského ženšenu a řebříčku (Eleutherococcus senticosus, Achillea millefolium) - posilují mentální a fyzickou výkonnost při slabosti, vyčerpání a únavě a během rekonvalescence.
Extrakty schizandry a bezu (Schisandra chinensis, Sambucus nigra) - schizandra je jedním z neznámějších adaptogenů, je nazývána bylinou pěti chutí.
Extrakty jitrocelu a slézu (Plantago lanceolata, Malva mauritiana) - zklidňují dutinu ústní a krk, poskytují úlevu pro podrážděný krk a hltan, mají zklidňující a příznivé účinky na hlasivky.

Složení:
čištěná voda (plnidlo), fruktóza (sladidlo), jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata, extrakt), světlík lékařský (Euphrasia rostkoviana, extrakt), měsíček lékařský (Calendula officinalis, extrakt), sléz maurský (Malva mauritiana, extrakt), řebříček obecný (Achillea m...

Prozdravi.cz píše:

StopKašel sirup® Dr. Weiss obsahuje výjimečnou kombinaci 5 rostlinných extraktů Herbalium, mj. jitrocel, boswelii a eukalyptus, které ulevují při kašli a škrábání v krku, zklidňují podrážděný krk, hltan a hlasivky a omezují tvorbu hlenu.

Patro.cz píše:

StopKašel sirup Dr. Weiss pro děti od 1 roku s výbornou chutí obsahuje unikátní účinnou kombinaci beta-glukanů a 5 bylinných extraktů Herbalicum (jitrocel, šípek, mateřídouška, bazalka, sléz) s násobným efektem na všechny druhy kašle a k normální

Parametry Simply You Stopkašel Dr. Weiss (200+100ml)

Výrobce Simply You Pharmaceuticals
Objem / Hmotnost 100
Určení Na chřipku a nachlazení

Podobné produkty

Podobné fráze: