Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Léky na bolest, chřipku a nachlazení  >  Aliud Ambroxol AL 30 (20 tablet)

Aliud Ambroxol AL 30 (20 tablet)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
1 Příloha č. 2 k rozhodnutí o prodloužení registrace sp.zn. sukls152311/2008 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Ambroxol AL 30 ambroxoli hydrochloridum tablety Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. - Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lék...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Aliud Ambroxol AL 30 (20 tablet)

Popis Aliud Ambroxol AL 30 (20 tablet)

Eshop Dr.Max píše:

Ambroxol AL 30 se užívá k léčbě akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocnění dýchacích cest, doprovázených zvýšenou tvorbou vazkého průduškového hlenu a jeho ztíženým vykašláváním. Jedná se o záněty průdušek, průdušnice, hrtanu, záněty vedlejších nosních dutin a rýmu. Přípravek se užívá k léčbě vlhkého kašle. Tablety Ambroxol AL 30 jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let. Jak se přípravek Ambroxol AL 30 užívá: Dospělí a dospívající od 12 let užívají 3x denně 1 tabletu. Pro zvýšení léčebného účinku lze podat 2x denně 2 tablety. Složení: Léčivou látkou je ambroxoli hydrochloridum 30 mg v 1 tabletě. Pomocnými látkami jsou krospovidon, mikrokrystalická celulóza, monohydrát laktózy, magnesium-stearát, kukuřičný škrob, hydratovaný oxid křemičitý, povidon, oxidovaný kukuřičný škrob.

Pilulka.cz píše:

Přípravek Ambroxol AL 30 se užívá při akutních a chronických zánětlivých a infekčních onemocněních horních i dolních dýchacích cest. Jedná se např. o akutní a opakované záněty průdušek, hrtanu a průdušnice, rýmu a záněty nosohltanu (a související záněty středouší a vedlejších dutin nosních), a dále o chronická onemocnění jako např. chronická bronchitida a chronická obstrukční plicní nemoc.

Patro.cz píše:

; Složení
; Léčivá látka: Ambroxoli hydrochloridum 30 mg v 1 tabletě
; Pomocné látky: Krospovidon, mikrokrystalická celulóza, laktóza, magnesium-stearát, kukuřičný škrob, hydratovaný oxid křemičitý, povidon 29, povidon 1100, rozpustný škrob.
; Indikační

Parametry Aliud Ambroxol AL 30 (20 tablet)

Výrobce Aliud Pharma
Počet tablet 20
Určení Na kašel

Podobné produkty

Podobné fráze: