S tímto palčákem může přijít zábava na sjezdovce. Membrána GORE-TEX® udržuje ruce vždy spolehlivě v suchu a s výplní Fiberloft příjemně izoluje, když už není tak mrazivo. Dlaň G Grip je odolná a umožňuje dobré uchopení, je alternativou pravé kůže pro přátele zvířat. Díky velkorysému Lady Comfort Fit je obzvlášť příjemná pro zábavu na sjezdovce, aniž by jakkoli omezovala.   Technické informace : Řada Ladies Fit Lady Comfort Fit Stupeň zateplení Teplé Material Micro TC (100% Polyester)... Celý popis

Koupit za 1 639 Kč

Popis

S tímto palčákem může přijít zábava na sjezdovce. Membrána GORE-TEX® udržuje ruce vždy spolehlivě v suchu a s výplní Fiberloft příjemně izoluje, když už není tak mrazivo. Dlaň G Grip je odolná a umožňuje dobré uchopení, je alternativou pravé kůže pro přátele zvířat. Díky velkorysému Lady Comfort Fit je obzvlášť příjemná pro zábavu na sjezdovce, aniž by jakkoli omezovala.

 

Technické informace :

Řada
Ladies

Fit
Lady Comfort Fit

Stupeň zateplení
Teplé

Material
Micro TC (100% Polyester)

Dlaň
G Grip (50% polyester, 50% polyuretan)

Izolace
Fiberloft (100% Polyester)

Membrane
GORE-TEX® (100% polyamid)

Lining
Micro Bemberg (100% polyester)

Délka/velikost
6.0 - 8.5

 

 

Technologie :

GORE - TEX - Rukavice jsou vybaveny Goretexovou membránou, která je zárukou dobrého odvětrávání, rukavice nepromoknout a jsou větruvzdorné.

LADY COMFORT FIT - Rukavice s komfortním designem mírně širšího střihu , určené pro ženské ruce.
Zobrazit více

Parametry

Značka Leki
Určení pro ženy
Materiál 100 % polyester
Vnitřní materiál Micro Bemberg(100% polyester)
Membrána Gore-Tex
Barva černá