Nepromokavé závodní lyžařské rukavice s poutkem Trigger S, membránou SOFT-TEX®, zateplením Thinsulate a Hyperloft a podšívkou Micro Bemberg nabízejí tu nejlepší ochranu před vlhkostí a chladem. Hřbet rukavice je vybaven plochou Glide Zone pro hladký průjezd brankami a zvýšenou ochranu hřbetu ruky a prstů pomocí keramických panelů pro extra odolnost a panelů z pěny EVA pro vyšší pružnost. Dlaň z pravé kozí kůže pro vysokou odolnost a zachování citu v ruce, je pro ještě jistější úchop vybavena zónou... Celý popis

Koupit za 3 232 Kč

Popis

Nepromokavé závodní lyžařské rukavice s poutkem Trigger S, membránou SOFT-TEX®, zateplením Thinsulate a Hyperloft a podšívkou Micro Bemberg nabízejí tu nejlepší ochranu před vlhkostí a chladem. Hřbet rukavice je vybaven plochou Glide Zone pro hladký průjezd brankami a zvýšenou ochranu hřbetu ruky a prstů pomocí keramických panelů pro extra odolnost a panelů z pěny EVA pro vyšší pružnost. Dlaň z pravé kozí kůže pro vysokou odolnost a zachování citu v ruce, je pro ještě jistější úchop vybavena zónou se silikonovými panely. Pružná manžeta zápěstí s pásky na suchý zip dokonale obepne téměř každou ruku a zajistí, že se do rukavice nedostane sníh a chlad. Integrovaný systém poutka Trigger S umožňuje snadné a rychlé připnutí/odepnutí holí se systémem Trigger bez nutnosti použít další poutka.

Technologie:

- TRIGGER S: Systém jednoduchého, bezpečného a pohodlného připnutí holí se systémem Trigger pomocí poutka přímo integrovaného v rukavici, bez nutnosti použití dalších poutek.
- HYPERLOFT: Velmi hřejivá tepelná izolace tvořená jemnými hydrofobními mikrovlákny, které vytvářejí velké množství malých vzduchových komor pro akumulaci tepla.
- SOFT-TEX® : Vysoce kvalitní membránová vložka, která je nepromokavá, větruodolná a vysoce prodyšná. Obzvláště měkká pro pohodlné a příjemné celodenní nošení.

Parametry a specifikace:

- Poutko: Trigger S
- Konstrukce: Advanced Pre-Curve, Race Fit
- Zateplení: Teplé (4/6)
- Odolnost proti vodě: Nepromokavé (4/4)
- Materiál: Softshell 100 (100% polyester), Ceramic Shell (100% Nylon), Neoprene (60% pryž, 40% nylon)
- Dlaň: Premium Goatskin (100% kozí kůže), Silicone Nash (60% nylon, 40% polyuretan)
- Zateplení: Thinsulate (65% polyolefin, 35% polyester), Hyperloft (100% Polyester)
- Membrána: SOFT-TEX® (100% polyuretan)
- Podšívka: Micro Bemberg (100% polyester)
- Délka/velikost 6.5 - 11.0 (po půlvelikostech)
Zobrazit více

Parametry

Značka Leki
Druh rukavic prstové
Určení pro muže
Barva černá