Perfektní přenos síly a kontrola díky novému inovativnímu systému Trigger Shark. Svrchní materiál Softspan WP z 80 % nylonu a 20 % elastanu je pevný a dostatečně elastický, aby usnadňoval všechny pohyby. Obsluha chytrého telefonu a podobných přístrojů je, díky technologii MF Touch použité na palci a ukazováčku, velmi snadná. TRIGGER S SHARK Rukavice včetně poutka Trigger pro maximální přenos síly a maximální pohodlí. Dokonalá kombinace s holemi Trigger Shark! GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER Zbrusu... Celý popis

Koupit za 1 629 Kč

Popis

Perfektní přenos síly a kontrola díky novému inovativnímu systému Trigger Shark. Svrchní materiál Softspan WP z 80 % nylonu a 20 % elastanu je pevný a dostatečně elastický, aby usnadňoval všechny pohyby. Obsluha chytrého telefonu a podobných přístrojů je, díky technologii MF Touch použité na palci a ukazováčku, velmi snadná.

TRIGGER S SHARK

Rukavice včetně poutka Trigger pro maximální přenos síly a maximální pohodlí. Dokonalá kombinace s holemi Trigger Shark!

GORE-TEX INFINIUM WINDSTOPPER

Zbrusu nová verze měkké zateplující podšívky. Postavte se nepříznivým podmínkám s hlavou vzhůru!

NORDIC COMFORT FIT

Rukavice s lehce širším stříhem pro ten nejvyšší komfort a jistotu teplých končetin.

MF TOUCH

Plná kontrola chytrých telefonů a navigačních přístrojů i za chladného počasí. Speciálně vyvinutý materiál umožňuje ovládání kapacitních dotykových displejů, aniž byste si museli sundávat rukavice.

VODĚODOLNÉ MATERIÁLY

Použití voděodolných vícevrstvých laminátů a funkčních komponentů k maximální odpudivosti vody.
Zobrazit více

Parametry

Značka Leki
Určení unisex
Funkční ano
Barva černá