Kde jsem:     >  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Ledovače

Ledovače

Nalezeno:    52 produktů

Clatronic EWB 3526

Kompaktní výrobník pro výrobu ledových kostek Rychle a jednoduše pouhým stisknutím tlačítka. Ideální pro domácí použití, v kancelářích, při kempování nebo pro malé bary. Žádná voda v potrubí, stačí nalít vodu do nádrže (2,2L). Přibližně 10 až 15 kg kostek ledu za 24 hodin (cca 90 g za 10 minut - odpovídající 9 kostkám ledu). LED Indikátor a akustický signál, když je nádoba plná, nebo prázdná. Úsporný režim - automatické vypnutí po skončení procesu. Program (START / STOPP). 3 kontrolky (plné, pr...

Více informací
od 3 360 Kč
Koupit nejlevněji

Gorenje IMC1200B

VlastnostiTechnické parametryDruh spotřebičeVýrobník ledu Objem zásobníka na vodu2.2 l Výkon ohřevu120 W Denní dávka ledu12 kg Rychlost přípravy ledových kostek9 min OvládáníElektronické ovládání Ukazatel hladiny vodyAno Indikátor úrovně leduAno Automatický dávkovač leduNe Velikost ledových kocekXL Vyjímatelná nádoba pro snadnou údržbuAno Typ chladivaR600A Množství chladiva17 g Šířka spotřebiče244 mm Výška spotřebiče315 mm Hloubka spotřebiče373 mm Šířka obalu spotřebiče324 mm Výška obalu spotře...

Více informací
od 4 499 Kč
Koupit nejlevněji

Guzzanti GZ 122

elektronický výrobník ledu • zásobník na 2,2 l vody • 2 velikosti kostek • výrobní kapacita 12 kg / 24 hodin • signalizace stavu • průhledné víko • kompaktní design Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Více informací
od 4 599 Kč
Koupit nejlevněji

Guzzanti GZ 124

Výrobník ledu, který vytvoří až 13 kg čirých ledových kostek za 24 hodin. Guzzanti GZ 124 s kapacitou nádoby 2,2 l a nádobou na led na 1,1 kg vyrábí hranaté čiré kostky. Kompaktní vkusný design s průhledným víkem usnadňuje kontrolu procesu výroby ledu.

Více informací
od 4 887 Kč
Koupit nejlevněji

Klarstein Eiszeit

Ať už koktejly nebo limonády: s ledem z výrobníku ledu Klarstein Eiszeit se dají dokonale vychladit všechny nápoje. Výkonný výrobník ledu Eiszeit produkuje až do 15 kg kostek ledu denně. Je tedy vhodný pro domácí použití, jakož i na oslavy nebo zahradní párty. Obsluha výrobníku ledu se provádí jednoduše a pohodlně přes ovládací panel s dotykovým povrchem, přičemž velikost kostek ledu může být nastavena na tři různé velikosti. Srozumitelný LCD displej poskytuje kdykoliv informaci o zvolené volbě...

Více informací
od 9 499 Kč
Koupit nejlevněji

Klarstein ICE3 Powericer XL

Se zařízením na výrobu kostek ledu od společnosti Klarstein budou nápoje osvěžením. V barovém provozu a na akcích zůstává toto výkonné zařízení stále chladné a zaručuje naprostou chuťovou neutrálnost. S výkonem 145 W nezpůsobuje žádné problémy a zůstává nenápadným spolupracovníkem, který plní svůj účel i v klidné atmosféře a v oddechov&...

Více informací
od 15 990 Kč
Koupit nejlevněji

Camry CR8073

Výrobník ledu CAMRY CR8073 vám přinese osvěžení ve formě ledových kostek, čímž si ochladíte svůj oblíbený drink. Přístroj zvládne vyrobit 12 kg ledových kostek za 24 hodin.

Více informací
od 3 999 Kč
Koupit nejlevněji

DOMO DO9200IB

výrobník ledu, kompresorový, každých 8 minut lze vyrobit 9 kostek ledu, zásobník na vodu 2,1 l, výrobní kapacita 12 kg ledu za 24 hodin, nastavení výroby malých, nebo velkých kostek, kontrolka docházející vody/plný košík, příkon 120 W

Více informací
od 4 034 Kč
Koupit nejlevněji

DOMO DO9220IB

Kompaktní výrobník ledu s výkonem až 12 kg ledových kostek za 24 hodin. Minimalistický design a dlouhý přívodní kabel usnadní umístění na kuchyňskou linku. Zásobník na 0,6 kg ledu. Výkoný výrobník ledu vyvedený v černé barvě disponující vlastním kompresorem s výkonem až 12 kg ledových kostek za 24 hodin. Kromě kompaktního minimalistického designu potěší i tichým provozem a dlouhým přívodním kabelem. Výrobník ledu tak nebude problém umístit téměř kamkoliv v kuchyni pro denní používání. Výro...

Více informací
od 3 989 Kč
Koupit nejlevněji

Guzzanti GZ 120

výrobník ledu • 12 kg/den • 2,1l nádoba na vodu • 0,6kg nádoba na led • 2 velikosti ledových kostek • vyjímatelná nádobka na led • indikátor prázdné nádoby na vodu či plné nádoby na led • kompaktní design • lopatka součástí balení Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Více informací
od 4 499 Kč
Koupit nejlevněji

Guzzanti GZ 123

Výrobník ledu Guzzanti GZ 123. Elegantní design s průhledným víkem pro snadnou vizuální kontrolu procesu výroby ledu. Produkuje 3 velikosti kostek, má výjímatelnou nádobu na led a dokáže vyrobit až 13kg ledových kostek za 24 hodin. Kompaktní výrobník ledu najde díky své výkonnosti uplatnění nejen v domácnosti, ale rovněž v kanceláři či poloprofesionálním provozu.

Více informací
od 4 999 Kč
Koupit nejlevněji

Klarstein Antarctica

Klarstein Antarctica výrobník ledu jednoduše zásobí se svým vysoce výkonným kompresorem, bary, restaurace, akce a pulty s čerstvými potravinami, kostkami ledu na studené nápoje nebo na chlazení potravin.Je jedno zda v provozu na akcích nebo na domácích zábavách: Antarctica výrobník ledu zůstává i při velkých výzvách vždy cool a d...

Více informací
od 12 990 Kč
Koupit nejlevněji

Klarstein Clearcube

Mrazivě osvěžující chlad: s ledem z ledem Klarstein Clearcube perfektně vychladíte všechny drinky. Ať už jsou to koktejly nebo jiné nápoje, průhledné kostky ledu se hodí ke každému. Výkonný "ledomat" Clearcube denně vyprodukuje až 13 kg průhledného ledu a hodí se k použití na párty nebo na zahradních oslavách. I na běžné domácí použití je Clearcube nanejvýš vhodný: s ním máte doma vždy k dispozici čerstvé, průhledné a estetické kostky ledu na chlazení nápojů. Obsluha zařízení Clearcube je velmi...

Více informací
od 5 439 Kč
Koupit nejlevněji

Klarstein ICE3 Powericer XXL

Se zařízením na výrobu kostek ledu od společnosti Klarstein budou nápoje osvěžením. V barovém provozu a na akcích zůstává toto výkonné zařízení stále chladné a zaručuje naprostou chuťovou neutrálnost. S výkonem 160 W nezpůsobuje žádné problémy a zůstává nenápadným spolupracovníkem, který plní svůj účel i v klidné atmosféře a v oddechov&...

Více informací
od 13 299 Kč
Koupit nejlevněji

Princess 283069

Výrobník ledových kostek Princess je plně automatický, každých 9–13 minut (dle velikosti) vyrobí 9 ledových kostek. Na displeji se zobrazuje vybraná velikost ledových kostek, doba, kdy budou kostky hotovy, a kdy vytéká voda. Je vhodný pro domácí použití, malé denní bary či cukrárny, není nutné připojení na vodovodní přípojku.

Více informací
od 4 699 Kč
Koupit nejlevněji

Sencor SIM 3000BK

Výrobník ledu připraví až 12 kg ledu za den. SENCOR SIM 3000BK je kompaktní a přenosný, vhodný i pro obytné vozy nebo malé kuchyně. Snadné ovládání – stačí doplnit vodu a užít si kostky ledu za pouhých 9 minut.

Více informací
od 3 799 Kč
Koupit nejlevněji

Sencor SIM 3500SS

Výrobník ledu připraví až 12 kg ledu za den. SENCOR SIM 3500SS je kompaktní a přenosný, vhodný i pro obytné vozy nebo malé kuchyně. Snadné ovládání – stačí doplnit vodu a užít si kostky ledu za pouhých 9 minut.

Více informací
od 3 759 Kč
Koupit nejlevněji

Klarstein Powericer ECO3, zařazení na výrobu kostek ledu, 450 W, 30 kg / den, ušlechtilá ocel

...e;spěchu. Průhledné okénko na horní straně informuje o připraveném množství kostek ledu. Díky jednoduché konstrukci s kryty z ušlechtilé oceli se zařízení na výrobu kostek ledu Klarstein vizuálně snadno integruje i do stávajících barových nebo kuchyňských prostor. Jeho vysoký výkon je nezbytným pomocníkem při přípravě velkého množství ledových nápojů.

Více informací

Klarstein Coolio, výrobník ledu, průhledný led, 20kg / 24h, nádržka na vodu: 2,8 l, bílý

...uha výrobníku ledu Coolio je zcela jednoduchá a pohodlná prostřednictvím přehledného dotykového ovládacího pole. Po použití odolnou konstrukci jednoduše vyčistíte. Ušlechtilý design s průhledným víkem zapadne do každého prostoru.Čas na chutné drinky! S výrobníkem ledu Klarstein Coolio vytvoříte hezké ledové kostky během pár minut.

Více informací

Klarstein Glacial XL, fesionální zařízení na výrobu kostek ledu, 38 kg / d, 15 l, LED, ušlechtilá ocel, černé

...obzvlášť tiché. Jeho jednoduchá konstrukce z ušlechtilé oceli se vizuálně bez problémů integruje do většiny barových nebo kuchyňských prostor. Modré vnitřní osvětlení zásobníku ledu poskytuje přehled a vytváří zajímavou atmosféru. O vysokou kvalitu kostek ledu se stará nejen vyměnitelný vodní filtr, ale i jednoduchý samočisticí systém. Doba ledová v baru: profesionální zařízení na výrobu kostek ledu Klarstein Glacial XL spolehlivě zásobuje průzračnými kostkami ledu bary, restaurace nebo večírky.

Více informací

Klarstein Clearcube LCD, výrobník ledu, čirý led, 15-20 kg/24hod, bílý

...iacute; prostřednictvím ovládacích knoflíků, které jsou uspořádány na přehledném LCD displeji. Po použití lze odolnou konstrukci snadno vyčistit. Elegantní provedení se začlení do jakéhokoli prostředí.Křišťálově čisté kostky ledu: výrobník ledu Clearcube LCD od společnosti Klarstein nabízí chladivé osvěžení pro každou příležitost.

Více informací

Klarstein Ice Volcano 2G přístroj na výrobu ledu LED; 12kg každých 24h; 2 l; 6–10 min červená

...ozu příjemně tiché, takže neruší atmosféru akce. Neutrální materiály vnitřku přístroje garantují nerušenou radost z osvěžení. Klarstein Ice Volcano 2G přístroj na výrobu ledu se postará o ledové osvěžení díky kostkám ledu v alkoholických i nealkoholických nápojích. Dostupné varianty: červený, černý (10030844), stříbrný (10030848).

Více informací

Klarstein Manhattan, 150 W, přístroj na přípravu kostek ledu, nerezová ocel, 10 kg

...za 24 hodin.Silné mrazicí těleso s výkonem 150 W pracuje velmi tiše a neruší okolí.Přístroj lze snadno ovládat prostřednictvím přehledné armatury. Transparentní okénko umožňuje rychlou kontrolu množství ledu.Výkon přístroje je technicky certifikovaný a vytváří ledové kostky bez pachuti. Vnitřek a pumpovací systém jsou z chuťově/pachově neutrálního materiálu.

Více informací

Klarstein ICE VOLCANO 2 GB, stříbrný, ZAŘÍZENÍ NA VÝROBU LEDU, LED, 12 KG/24hod

...í signálu. Průhledné okénko na horní straně zařízení poskytuje informace o množství ledu.Zařízení na výrobu ledu Klarstein neponechává žádnou pachuť. To znamená, že vnitřní výstelka a čerpací systém jsou vyrobeny z chuťově neutrálních materiálůDostupné verze: stříbrná, černá (10030844), červená (10030849)

Více informací

Klarstein Metropolitan, výrobník ledu, 12 kg / 24 h, digitální displej

... 700 g ledu Tři nastavitelné velikosti kostek ledu Oběhový systém: tající kostky ledu se znovu mrazí do původní podoby Výstražné kontrolky při nedostatku vody a plném zásobníku ledu Chladivo: R600a Napájení: 220-240 V, 50/60 Hz Rozměry: Rozměry: 26 x 33 x 33 cm (Š x V x H) Hmotnost: cca 11,7 kg Rozsah objednávky: 1x přístroj 1x odměrka 1x lopatka na led 1x zásobník ledu Návod k použití

Více informací

Klarstein Mr. Black-Frost, 150 W, stroj na výrobu ledu, černý

...í bavit. Co se týče obsluhy, je výrobník ledu Mr. Black-Frost díky snadno pochopitelnému 4 tlačítkovému konceptu obsluhy velmi intuitivní. Ovládací panel umožňuje mimo jiné nastavení velikosti ledu (3 různé velikosti). Množství vyrobeného ledu je možné kontrolovat přes praktické okénko umístěné na vrchní straně zařízení. Zařízení na výrobu ledu z dílny značky Klarstein bylo podrobné testu TÜV. Výsledky potvrdily, že vyrobené kostky ledu a vnitřní materiály mají neutrální chuť a jsou bez zápachu.

Více informací

Klarstein Mr. Silver-Frost, 150 W, stroj na výrobu ledu

... bavit. Co se týče obsluhy, je výrobník ledu Mr. Silver-Frost díky snadno pochopitelnému 4 tlačítkovému konceptu obsluhy velmi intuitivní. Ovládací panel umožňuje mimo jiné nastavení velikosti ledu (3 různé velikosti). Množství vyrobeného ledu je možné kontrolovat přes praktické okénko umístěné na vrchní straně zařízení. Zařízení na výrobu ledu z dílny značky Klarstein bylo podrobné testu TÜV. Výsledky potvrdily, že vyrobené kostky ledu a vnitřní materiály mají neutrální chuť a jsou bez zápachu.

Více informací

Klarstein Mr. Black-Frost černý (4260365792330)

... nádrží na vodu. Voda z nádrže do zařízení je dopravována pumpovacím systémem. Během 24 hodin dokáže přístroj vyprodukovat až 15 kg ledu. Velikost kostek můžete nastavit podle momentální potřeby, tlačítkem zvolíte jednu ze 3 velikostí. Výrobník ledu Klarstein Mr. Black-Frost ovládáte jednoduše pomocí 4 tlačítek a modře podsvíceného LCD displeje. Výkonný přístroj vám vyrobí dostatek kvalitních ledových kostek tří velikostí  potřebných do koktejlů, různých nápojů i na cokoli...

Více informací

Klarstein Glacial, výrobník ledu, 28 kg / d, 16 l, LED, ušlechtilá ocel, černé

...zu obzvlášť tiché. Jeho jednoduchá konstrukce z ušlechtilé oceli se vizuálně bez problémů integruje do většiny barových nebo kuchyňských prostor. Modré vnitřní osvětlení zásobníku ledu poskytuje přehled a vytváří zajímavou atmosféru. O vysokou kvalitu kostek ledu se stará nejen vyměnitelný vodní filtr, ale i jednoduchý samočisticí systém. Doba ledová v baru: profesionální zařízení na výrobu kostek ledu Klarstein Glacial spolehlivě zásobuje průzračnými kostkami ledu bary, restaurace nebo večírky.

Více informací

Klarstein Chillout, výrobník ledu, oblé kousky ledy, 12 kg / 24 hod., nádrž na vodu: 1,5 l, černý

...é ryby a podobně. Odolná konstrukce se po použití snadno čistí a elegantní design s průhledným krytem se dokonale začlení do jakéhokoli prostředí. Díky své nízké hmotnosti je výrobník ledu přenosný.Čas na lahodné nápoje! S výrobníkem ledu Klarstein Chillout se dají vyrobit krásné kostky ledu během několika minut.

Více informací

Klarstein Ice Volcano 2 GB černý (4260486152464)

...n Alternativní text k fotografii!Nádrž na vodu o objemu 2 lNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Výkonný & tichý kompresorNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Jednoduché ovládáníNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Nálevka pro snadné plněníNení vyplněn Alternativní text k fotografii!Plastová chuťově neutrální výstelkaKlíčové vlastnosti výrobníku ledu Ice Volcano 2G - černýVýkonný výrobník leduAž 12 kg ledu za 24 hodin2 velikosti kostekTichý a vysoce výkonný kompresor

Více informací

HENDI kitchen line 12 271568 (271568)

...lňování vodou, není tedy nutná přípojka vody a nechybí ani kontrolky signalizující prázdnou nádržku či plný zásobník ledu. Výrobník HENDI kitchen line má elegantní design, snadno se ovládá a umožňuje výrobu tří velikostí kostek ledu. Při jednom výrobním cyklu zvládne přístroj vyrobit 9 kostek. Klíčové vlastnosti výrobníku ledu HENDI kitchen line 12Výrobník ledu HENDI kitchen line 12 má nerezové opláštěníVhodný pro větší oslavy i středně velké provozyPřístroj vyrobí až 12 kg ledových kostek za...

Více informací

Klarstein Kristall (4260509684736)

...t. Během 24 hodin se vyšplhá množství ledu až na 15 kg. Každých 20 či 23 minut přibude ve vyjímatelném zásobníku pro 600 g ledu nová várka. Velikost kostek můžete nastavit podle potřeby, zvolíte buď větší či menší. Výrobník ledu Klarstein Kristall ovládáte jednoduše pomocí 3 tlačítek. Výkonný přístroj vám vyrobí dostatek kvalitních ledových kostek dvou velikostí potřebných do koktejlů, různých nápojů i na cokoli jiného. Klíčové vlastnosti výrobníku ledu Klarstein KristallKaždých 20 či 23...

Více informací

Výrobník ledu Guzzanti GZ 121 stříbrný

výrobník ledu • rychlost 10 kg/den • 1,1l nádoba na vodu • 300g nádoba na led (vyjímatelná) • indikátor prázdné nádoby na vodu a plné nádoby na led • průhledné víko Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Více informací

Klarstein Ice Volcano 2G, černé, zařízení na výrobu ledu, led, 12 kg/24 hod

...a nebo je nádoba na led plná, zařízení Klarstein Ice Volcano varuje pomocí signálu. Průhledné okénko na horní straně zařízení poskytuje informace o množství ledu.Zařízení na výrobu ledu Klarstein neponechává žádnou pachuť. To znamená, že vnitřní výstelka a čerpací systém jsou vyrobeny z chuťově neutrálních materiálů.

Více informací

Klarstein Kristall, výrobník čirého ledu, 2 velikosti kostek, 2,5l nádržka na vodu

... na 600 g ledu Dvě nastavitelné velikosti kostek ledu Oběhový systém: tající kostky ledu se znovu mrazí do původní podoby Výstražné kontrolky při nedostatku vody a plném zásobníku ledu Chladivo: R600a Napájení: 220-240 V, 50/60 Hz Rozměry: Rozměry: 29 x 35 x 36 cm (Š x V x H) Hmotnost: cca 11,7 kg Rozsah objednávky: 1x přístroj 1x nádržka na vodu 1x zásobník ledu Návod k použití

Více informací

Klarstein Ice Volcano 2 (4260486152471)

... ledu, během 24 hodin se vyšplhá množství ledu až na 12 kg. Velikost kostek můžete nastavit, tlačítkem zvolíte podle potřeby buď větší či menší. Výrobník ledu Klarstein Ice Volcano 2 ovládáte jednoduše pomocí 2 tlačítek a modře podsvíceného LCD displeje. Výkonný přístroj vám vyrobí dostatek kvalitních ledových kostek dvou velikostí  potřebných do koktejlů, různých nápojů i na cokoli jiného. Klíčové vlastnosti výrobníku ledu Klarstein Ice Volcano 2, stříbrnýKaždých 12 minut...

Více informací

Výrobník ledu GZ 121 Guzzanti

...ut start. Průběh výroby můžete pozorovat přes průhledné okénko ve víku. Hlavní výhody: Dokáže vyrobit až 10 kg ledových kostek za 24 hodin Kapacita nádoby na vodu: 1,1 l Kapacita nádoby na led: 0,3 kg Vyjímatelná nádoba na led Indikátor prázdné nádoby na vodu nebo plné nádoby na led Kompaktní, elegantní design s průhledným víkem pro snadnou vizuální kontrolu procesu výroby ledu Technické parametry: Příkon: 120 W, 220-240 V, 50 Hz, 0,8A Rozměry: 32,3 x 20,2 x 35,7 cm Váha: 7,9 kg Barva: stříbrná

Více informací

Klarstein Manhattan (4260414890055)

...ými prvky a průhledným okénkem má velmi pěkný design. Snadno se čistí, jednoduše ovládá, přístroj upozorní akustickým signálem a rozsvícením kontrolek na prázdnou nádržku na vodu i na plný zásobník ledu. Klarstein Manhattan spolehlivě vyrobí kvalitní ledové kostky pro použití do koktejlů, nápojů i ledových tříští. Klíčové vlastnosti výrobníku ledu Klarstein Manhattan, stříbrnýVýrobník ledu Klarstein v moderním designuVhodný na oslavy, zahradní párty i na jiné akceVyrobí až 10 kg ledových...

Více informací

Klarstein Chillout, výrobník ledu, oblé kousky ledy, 12 kg / 24 hod., nádrž na vodu: 1,5 l, stříbrný

...é ryby a podobně. Odolná konstrukce se po použití snadno čistí a elegantní design s průhledným krytem se dokonale začlení do jakéhokoli prostředí. Díky své nízké hmotnosti je výrobník ledu přenosný.Čas na lahodné nápoje! S výrobníkem ledu Klarstein Chillout se dají vyrobit krásné kostky ledu během několika minut.

Více informací

ELDONEX IceCube výrobník ledu, černý

Výrobník ledu v nerezovém provedení s ultrarychlou tvorbou kostek ledu ve dvou velikostech vyniká výrobní kapacitou 15 kg kostek ledu za 24 hodin. Nádržka 2.8 l, zásobník na 1.5kg ledu

Více informací

Výrobník ledu Klarstein Chillout stříbrný

Chillout, výrobník ledu, oblé kousky ledy, 12 kg / 24 hod., nádrž na vodu: 1,5 l, stříbrný Dobře vychlazené jednoduše chutná lépe: s výrobníkem ledu Klarstein Chillout můžeš vykouzlit kostky ledu do svých nápojů velmi rychle.Výkonný výrobník ledu Chillout denně vyprodukuje až do 12 kg ledu a hodí se k použití na párty nebo na zahradních oslavách. Mysleli jsme přitom především na to, aby byl provoz co Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Více informací

Výrobník ledu Klarstein Mr. Black-Frost bílý

Klarstein Mr. Silver-Frost, 150 W, stroj na výrobu ledu Klarstein Mr. Black-Frost je stroj na výrobu ledu, který Vám při organizování menších a středně velkých akcí pomůže spolehlivě pokrýt spotřebu ľadu.Toto zařízení přizpůsobené i pro používání v menších kuchyních totiž dokáže během 24 hodin vyprodukovat přibližně 15 kilogramů ledových kostek. Jeho 150-wattový motor přitom pracuje velmi tiše a svým chodem Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Více informací

Výrobník ledu Klarstein Mr. Black-Frost černý

Mr. Black-Frost, 150 W, stroj na výrobu ledu, černý Klarstein Mr. Black-Frost je stroj na výrobu ledu, který Vám při organizování menších a středně velkých akcí pomůže spolehlivě pokrýt spotřebu ľadu.Toto zařízení přizpůsobené i pro používání v menších kuchyních totiž dokáže během 24 hodin vyprodukovat přibližně 15 kilogramů ledových kostek. Jeho 150-wattový motor přitom pracuje velmi tiše a svým chodem neruší Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Více informací

Výrobník ledu Klarstein Partytime nerez

Partytime, výrobník ledu, čirý led, 15kg/24h, ušlechtilá ocel Ať už na rodinné oslavě, domácí párty nebo jako profesionální výrobník ledu v barech nebo restauracích: s výrobníkem ledu Klarstein Partytime se dají všechny nápoje perfektně připravit a osvěživě ochladit. Výkonný výrobník ledu Partytime vyrobí za den až 15 kg čirého ledu a perfektně se hodí pro použití na všech zábavách, v hospodách a barech. I na Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Více informací

Výrobník ledu Klarstein Partytime stříbrný

Partytime, výrobník ledu, čirý led, 15 kg / 24 h, ušlechtilá ocel, stříbrný Ať už na rodinnou oslavu, společnou párty v bytě, nebo jako profesionální výrobník ledu v barech nebo restauracích: se zařízením na výrobu ledu Klarstein Partytime se dají perfektně připravit a vychladit všechny nápoje.Výkonný výrobník ledu Partytime denně vyprodukuje až do 15 kg čirého ledu a výborně se hodí na všechny párty nebo Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Více informací

Výrobník ledu Klarstein Ice Volcano 2G černý

ICE VOLCANO 2 GB, stříbrný, ZAŘÍZENÍ NA VÝROBU LEDU, LED, 12 KG/24hod Klarstein Ice Volcano je zařízení na výrobu ledu, které připraví podle potřeby led pro malé a středně velké akce. Zařízení, předurčeno pro kuchyně a bary, vyprodukuje jen za 13 minut cca 9 kostek ledu, které se v průběhu 24 hodin navýší na množství přibližně 12 kilogramů. Výkonná souprava pracuje poměrně nehlučně a nestane se, že by rušila Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Více informací

Výrobník ledu Klarstein Ice Volcano 2G černý

Ice Volcano 2G, černé, zařízení na výrobu ledu, led, 12 kg/24 hod Klarstein Ice Volcano je zařízení na výrobu ledu, které připraví podle potřeby led pro malé a středně velké akce. Zařízení, předurčeno pro kuchyně a bary, vyprodukuje jen za 13 minut cca 9 kostek ledu, které se v průběhu 24 hodin navýší na množství přibližně 12 kilogramů.Výkonná souprava pracuje poměrně nehlučně a nestane se, že by rušila rozhovory Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Více informací

Klarstein ON-THE-ROCKS zařízení na výrobu ledu | 12kg KAŽDÝCH 24H | 2.1l | UŠLECHTILÁ OCEL ČERNÁ BARVA

... LED světlo) při nízkém stavu vody varovný signál (blikající LED světlo) při naplnění nádoby na kostky ledu bezpečnostní spínač (žádný chod na prázdno, žádná výroba při plné nádobě) protiskluzové pryžové nožičky včetně lopatky na led na snadné vyjímání kostek ledu příkon: 120 W napájení: 220-240 V ~ | 50/60 Hz

Více informací

DOMO DO 922 IB

Kompaktní výrobník ledu s výkonem až 12 kg ledových kostek za 24 hodin,minimalistický design,dlouhý přívodní kabel,zásobník na 0,6 kg ledu

Více informací

Guzzanti GZ 121

Výrobník ledu Guzzanti GZ 12. Dokáže vyrobit až 10 kg ledových kostek za 24 hodin. Kapacita nádoby na vodu: 1,1 l. Indikátor prázdné nádoby na vodu. Kompaktní, elegantní design. Příkon: 220-240 V. Rozměry (VxŠxH) 32,3x20,2x35,7 cm. Barva stříbrná

Více informací

Klarstein Eiszeit Crush stříbrný (4060656157738)

...e hadice, kterou můžete připojit přímo k vodovodnímu kohoutku a plnit tak nádržku automaticky nebo klasicky ručně vodu dolévat. Výrobník vás potěší svým atraktivním moderním designem. Je vyroben v kombinaci ušlechtilé oceli a černého plastu. Veškeré nastavení se snadno ovládá pomocí tlačítek pod přehledným LCD displejem. Přístroj vás upozorní zvukovým signálem na prázdnou nádržku na vodu i na plný zásobník ledu. Všestranný Klarstein Eiszeit Crush spolehlivě vyrobí ledové kostky, drcený led či...

Více informací

Podobné fráze: