Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Televize  >  LED televize  >  Sencor SPV 7011

Sencor SPV 7011

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Vychutnejte si oblíbené televizní pořady, filmy, seriály i hudbu kdekoli a kdykoli. S přenosnou televizí Sencor SPV 7011, která disponuje i multimediálními funkcemi, si je užijete na cestách, pod širákem a třeba i v práci. Obraz i zvuk na úrovni Pro konzumaci multimediálního obsahu využijete 10,1palcový displej, na kterém operuje dostatečně jemné rozlišení 1024×600 pixelů. Velikostí i kvalito...

Všechny nabídky pro Sencor SPV 7011

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Sencor SPV 7011

Vychutnejte si oblíbené televizní pořady, filmy, seriály i hudbu kdekoli a kdykoli. S přenosnou televizí Sencor SPV 7011, která disponuje i multimediálními funkcemi, si je užijete na cestách, pod širákem a třeba i v práci.
Obraz i zvuk na úrovni
Pro konzumaci multimediálního obsahu využijete 10,1palcový displej, na kterém operuje dostatečně jemné rozlišení 1024×600 pixelů. Velikostí i kvalitou se podobá panelům dosazovaným do tabletů. Pro pohodlné sledování pak nechybí stojánek na zadní straně.
Samozřejmě výrobce myslel i na zvuk, takže jsou k dispozici stereo reproduktory s technologií Dolby Digital. Na těle pak nechybí ani 3,5mm jack, abyste si mohli filmy či hudbu užívat i sami v soukromí.
Kompaktní, ale univerzální
Televizor nabízí integrovaný DVB-T tuner, takže i přes kompaktní rozměry se vyrovná velkým televizím. Kromě klasického televizního vysílání si poradí i s přehráváním filmů a hudby z USB disků. Stejně tak díky němu můžete prohlížet i fotografie ve formátu JPEG.
K dispozici má i vyhledávané funkce u velkých televizorů, jako je teletext, díky kterému budete mít aktuální informace ze světa i bez přístupu k internetu. Nechybí dokonce ani elektronický programový průvodce EPG.
Výbava, co překvapí
Pracovat přitom může jak zapojený v klasické síti nebo napájený ze zásuvky v automobilu, tak i na vlastní baterii s kapacitou 2 200 mAh. Potěší, že na jeho těle kromě USB najdeme i HDMI, takže jej můžete připojit například k monitoru a plochu pro sledování si citelně zvětšit.
Přehrávaná média a formáty
Přehr. média USB flash
Displej, tuner
Úhlopříčka displeje 26 cm (10")
Rozlišení displeje 1024 x 600 bodů
Integrovaný tuner DVB-T
Vstupy
USB vstup Ano
Výstupy
Scart Ne
Sluchátkový výstup Ano
HDMI ano
Nezařazeno
Napájení 12 V
Příslušenství AC adaptér, adaptér do auta, dálkové ovládání, anténa...

Parametry Sencor SPV 7011

Výrobce Sencor

Podobné produkty

Podobné fráze: