Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Televize  >  LED televize  >  Samsung UE75MU8002

Samsung UE75MU8002

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 74 787 Kč
Porovnat 3 obchody
HDR 1000 Díky technologii High Dynamic Range, která zajišťuje špičkový jas 1 000 nitů, uvidíte každý detail - stín temné noci i paprsek denního světla. To, co vidíte v reálném světě, uvidíte na obrazovce s Quantum dot technologií v celé své kráse, i se všemi detaily. Supreme UHD Dimming Barevné oblasti na obrazovce jsou nezávisle analyzované pro dosažení věrné kvality obrazu. Díky optima...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Samsung UE75MU8002

Popis Samsung UE75MU8002

HDR 1000
Díky technologii High Dynamic Range, která zajišťuje špičkový jas 1 000 nitů, uvidíte každý detail - stín temné noci i paprsek denního světla. To, co vidíte v reálném světě, uvidíte na obrazovce s Quantum dot technologií v celé své kráse, i se všemi detaily.
Supreme UHD Dimming
Barevné oblasti na obrazovce jsou nezávisle analyzované pro dosažení věrné kvality obrazu. Díky optimalizovaným barvám a kontrastu zjistíte, že jste váš oblíbený televizní pořad ještě nikdy neviděli v takové kvalitě.
Technologie Active Crystal colour
Jste připraveni objevit skryté detaily obrazu? Samsung UHD televizor s technologií Active Crystal Colour a HDR je optimalizovaný pro váš zážitek ze sledování ve vysokém rozlišení. Díky širšímu barevnému rozpětí obraz přímo ožívá. Vizuálně nápadný kontrast světla a tmy přináší detaily, které vám až dosud chyběly.
Pokročilá barevná technologie společnosti Samsung vám umožní zažít velké množství zobrazovaných barev, v čemž překonává ostatní UHD televizory. S cílem dosáhnout naprosto přirozeného a věrného obrazu jsme navýšili barevnou škálu o 20 %. Výsledný obraz tak přímo ožívá, zatímco televizor spotřebovává ještě méně energie.
Ponořte se do video obsahu
Funkce Motion Rate 240 přináší pohlcující sledování videí bez rušivého blikání obrazu. Tato úžasná obnovovací frekvence a technologie podsvícení vás zatlačí do křesla díky rychlému a plynulému zobrazování videa.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Displej
Úhlopříčka obrazovky
75"
Rozlišení
3,840 × 2,160
10bitová podpora
Ano
Ultra Black
Ano
Video
Obrazový systém
UHD Upscaling Engine
PQI (index kvality obrazu)
2600
HDR (vysoký dynamický rozsah)
HDR EXTREME
Dynamický kontrastní poměr
Mega Contrast
Micro Dimming
Supreme UHD Dimming
Precision Black (místní stmívání)
Precision Black
Dynamic Crystal ...

Parametry Samsung UE75MU8002

Výrobce Samsung

Podobné produkty

Podobné fráze: