Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Televize  >  LED televize  >  Samsung UE65MU9002

Samsung UE65MU9002

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 54 483 Kč
Porovnat 3 obchody
Smart, protože je chytřejší, srozumitelnější a rychlejší Od nového televizoru Samsung Smart TV určitě očekáváte hodně, ale i přesto vás dokáže překvapit. Funkce pro televizor Smart TV jsme nově navrhli tak, aby plně vyhovovaly vašemu životnímu stylu. Můžete si vychutnat ničím neomezené propojení svých mobilních zařízení a televizoru Smart TV. Protože televizory Samsung Smart TV nyní běží v ope...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Samsung UE65MU9002

Popis Samsung UE65MU9002

Smart, protože je chytřejší, srozumitelnější a rychlejší
Od nového televizoru Samsung Smart TV určitě očekáváte hodně, ale i přesto vás dokáže překvapit. Funkce pro televizor Smart TV jsme nově navrhli tak, aby plně vyhovovaly vašemu životnímu stylu. Můžete si vychutnat ničím neomezené propojení svých mobilních zařízení a televizoru Smart TV. Protože televizory Samsung Smart TV nyní běží v operačním systému TIZEN, interakce se tak stává snazší a jednodušší. Během sledování televize stačí stisknout tlačítko SmartHub, čímž se automaticky zobrazí oblíbená nabídka Smart TV.
Peak Illuminator
Peak Illuminator dělá světlé plochy na tmavých i světlých scénách. Užijte si úchvatný obraz s větším jasem v každé scéně.
Řešení pro správu kabelů
Udržujte všechny kabely v pořádku. Elegantní design televizoru skryje všechny kabely zpátky dovnitř.
Smart View
Stačí připojit mobilní telefon k velké obrazovce a vychutnat si veškerý obsah. Se Smart View aplikaci, můžete ovládat vše z vašeho mobilního telefonu dokonale.
HDR 1000
Díky technologii High Dynamic Range, která zajišťuje špičkový jas 1 000 nitů, uvidíte každý detail - stín temné noci i paprsek denního světla. To, co vidíte v reálném světě, uvidíte na obrazovce s Quantum dot technologií v celé své kráse, i se všemi detaily.
Ultra Black
Antireflexní vrstva Ultra Black dokáže absorbovat okolní světlo, a tak vás už nebudou rušit nežádoucí odlesky z okolí a vy se budete moci plně soustředit na dokonalý obraz vašeho nového televizoru.
Většinu času sledujeme televizi buď během dne nebo s rozsvícenými světly. Mezitím už jsme se smířili s odlesky na obrazovce, které nejen že jsou nepříjemné, ale také mohou způsobovat únavu očí. Ultra Black technologie pracuje podobně jako složené oko motýla, které přirozeně absorbuje světlo a umožňuje mu tak lépe vidět v noci. Účinným rozptylováním odrazů světla jsou významně sníženy odlesky, takže již nemusíte mhouřit o...

Parametry Samsung UE65MU9002

Výrobce Samsung

Podobné produkty

Podobné fráze: