Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Televize  >  LED televize  >  Samsung UE55M6372

Samsung UE55M6372

Načítám galerii...
Předchozí
Další
55'' Full HD Prohnutá Smart TV UE55M6372 Série 6 > Věrné barvy > Nahrávání programů na USB > Smart ovladač > Hlubší zážitek ze sledování Technnologie Ultra Clean View Technnologie Ultra Clean View analyzuje zdrojový obsah vylepšeným algoritmem s cílem zvýšit kvalitu obrazu snižením jeho zkreslení. Výsledkem je zcela jasný obraz. Technologie Auto Depth Enhancer Zažijte novo...

Všechny nabídky pro Samsung UE55M6372

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Samsung UE55M6372

55'' Full HD Prohnutá Smart TV UE55M6372 Série 6
> Věrné barvy
> Nahrávání programů na USB
> Smart ovladač
> Hlubší zážitek ze sledování
Technnologie Ultra Clean View
Technnologie Ultra Clean View analyzuje zdrojový obsah vylepšeným algoritmem s cílem zvýšit kvalitu obrazu snižením jeho zkreslení. Výsledkem je zcela jasný obraz.
Technologie Auto Depth Enhancer
Zažijte novou úroveň podmanivého sledování. Technologie Auto Depth Enhancer upravuje kontrast v různých vrstvách k docílení větší hloubky obrazu.
Technologie Micro Dimming Pro
Vychutnejte si přesné detaily a barvy i v temnějších či světlejších scénách. Technologie Micro Dimming Pro analyzuje každou část obrazu zvlášť a pomocí místního stmívání dokáže zobrazit ještě hlubší černé a čistější bílé.
Technologie PurColour
Užijte si ještě přirozenější barvy díky technologii PurColour. Ponořte se do zábavného TV obsahu a sledujte obraz v realistických barvách a s přesnými detaily.
Zakřivený design, který vás vtáhne do děje
Zažijte něco zcela nového. Se zakřivenou obrazovkou poznáte, jaké to je být přímo v centru dění díky širšímu zornému poli a jednotné pozorovací vzdálenosti.
Jediný dálkový ovladač
Získejte dokonalou kontrolu nad svou televizí. Stačí vám jediný dálkový ovladač, abyste ovládali všechna připojená zařízení. S hlasovým ovládáním se stává rychlé přepínání a hledání mezi televizními kanály minulostí.
Aplikace Smart View
Jednoduše připojte svůj mobilní telefon k velké obrazovce a vychutnávejte si svůj obsah. Se Smart View aplikací budete mít všechno po ruce včetně snadného ovládání.
Smart Hub
Mějte vše na jednom místě. Uživatelské rozhraní One Depth vám nabízí pestrou škálu obsahu na jediné obrazovce. Získejte snadný přístup k různorodým zábavním portálům a poskytovatelům.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE:
Řada
Řada
6
Displej
Úhlopříčka obra...

Parametry Samsung UE55M6372

Výrobce Samsung

Podobné produkty

Podobné fráze: