Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Televize  >  LED televize  >  Samsung UE32M4002

Samsung UE32M4002

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 33 990 Kč
Sledujte sportovní pořady v té nejlepší možné podobě S televizorem Samsung můžete sledovat sportovní pořady nejen kdy se vám to bude hodit, ale také v té nejlepší možné podobě. Sportovní režim vám umožňuje využívat fantastické funkce, které lze aktivovat všechny najednou pomocí zkratky. Vylepšete si obraz a zvuk ke svému užitku, přehrajte si znovu část zápasu, kdykoli vám unikne střela, a sdíl...

Všechny nabídky pro Samsung UE32M4002

Popis Samsung UE32M4002

Sledujte sportovní pořady v té nejlepší možné podobě
S televizorem Samsung můžete sledovat sportovní pořady nejen kdy se vám to bude hodit, ale také v té nejlepší možné podobě. Sportovní režim vám umožňuje využívat fantastické funkce, které lze aktivovat všechny najednou pomocí zkratky. Vylepšete si obraz a zvuk ke svému užitku, přehrajte si znovu část zápasu, kdykoli vám unikne střela, a sdílejte nadšení ze sportu se svými přáteli a rodinou.
Funkce Clean View
Zažijte na svém televizoru křišťálově čisté pořady pomocí funkce Clean View od společnosti Samsung. Technologie automatického odstranění šumu funkce Clean View odstraní digitální a analogový šum, který je vidět na obrazovce. Filtr analogového šumu vylepší kvalitu obrazu odstraněním vizuálního šumu ze vzdušných i kabelových zdrojů. Pohodlně se usaďte, relaxujte a sledujte televizi s nejvyšší čistotou obrazu.
Vychutnejte si hlubší barvy a vyšší kvalitu obrazu
Samsung Wide Color Enhancer vyvýjí algoritmus na vysoké úrovni výrazně zlepšuje kvalitu obrazu a zároveň odhaluje skryté detaily před vámi a ukazuje takové barvy jaké ve skutečnosti jsou.
HD kvalita obrazu
Objevte kvalitu obrazu poskytovanou HD televizory, protože jakmile to prožijete, již nikdy se nevrátíte k standardním nebo analogovým televizorům!
HD ready LED TV; Mega kontrast; USB vstup; elegantní design
* LED TV, Úhlopříčka 32" (80 cm),
* Rozlišení HD ready (1366 x 768),
* PQI 200 (picture quality index),
* Mega Contrast, tunery (DVB T/T2/C), podpora HEVC H.265,
* 1xCI+ (1.3),
* základní Sportovní mód,
* širokopásmové reproduktory 10W+10W,
* Dolby Digital Plus,
* DTS kodek,
* 2x HDMI,
* 1x komponentní vstup,
* 1x kompozitní vstup,
* 1x USB,
* 1x optický výstup,
* černá barva,
* dálkový ovladač TM1240...

Parametry Samsung UE32M4002

Výrobce Samsung

Podobné produkty

Podobné fráze: