Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Televize  >  LED televize  >  Samsung QE75Q8

Samsung QE75Q8

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 179 990 Kč
Porovnat 3 obchody
Jednoduše neporovnatelná. Technologie Quantum Dot využívá inovativní slitinový materiál pro dosažení dokonalé barevnosti. Zážitek ze sledování, který přesahuje, co jste dosud viděli. Barevná dokonalost Konkurovat mu může pouze pohled na barvy skutečného světa. Televizor Q8C vás uchvátí ohromující barevnou hloubkou. Škála tónů a odstínů, které dokáže zobrazit, je dechberoucí. Kontrast bez ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Samsung QE75Q8

Popis Samsung QE75Q8

Jednoduše neporovnatelná. Technologie Quantum Dot využívá inovativní slitinový materiál pro dosažení dokonalé barevnosti. Zážitek ze sledování, který přesahuje, co jste dosud viděli.
Barevná dokonalost
Konkurovat mu může pouze pohled na barvy skutečného světa. Televizor Q8C vás uchvátí ohromující barevnou hloubkou. Škála tónů a odstínů, které dokáže zobrazit, je dechberoucí.
Kontrast bez kompromisů
Nechejte se unést zářivou barevností i vynikajícím kontrastem za všech podmínek. S televizorem Q8C nezáleží na osvětlení interiéru ani na sledovaném záběru.
Uvidíte, co jiní nemohou
Objevíte detaily, které vám dosud zůstaly skryté. Technologie HDR 1500 vám dopřeje zcela nový zážitek a odhalí tajemství těch nejsvětlejších i nejtmavších scén.
* Hodnota jasu se může lišit v závislosti na modelu a velikosti TV.
Skvělý obraz odkudkoliv
Vychutnejte si úžasnou kvalitu obrazu Q8C. Dokonalé barevné podání a pozorovací úhly vás překvapí, ať sedíte kdekoli.
Nespoutaná síla
Vysoce výkonný čtyřjádrový procesor, který se v reálném čase stará o optimalizaci obrazu pro vždy perfektní podívanou – to je Q Engine od společnosti Samsung.
Vždy ladí s okolím
Umístěte svůj televizor kamkoliv. Rafinovaný design zadní části i elegantního stojanu, ve kterém lze ukrýt kabely, dodá styl vašemu interiéru. K dokonalému vzhledu QLED TV přispívá i inteligentní uspořádání kabelů. Rafinovaný design zadní části i elegantního stojanu, ve kterém lze ukrýt kabely, dodá styl vašemu prostoru.
Dokonalé splynutí
Při umístění na stěnu se Q8C stane její přirozenou součástí. Dokonale k ní přilne, mezi televizorem a zdí nevznikne žádný volný prostor.
* Vzdálenost od zadní strany TV ke stěně závisí na druhu stěny i provedení montáže.
Jeden kabel za všechny
Zachovejte dokonalý styl své domácnosti. Pro připojení Q8C vám stačí jediný, téměř nepostřehnutelný optický kabel. Nezáleží na tom, kolik ...

Parametry Samsung QE75Q8

Výrobce Samsung

Podobné produkty

Podobné fráze: