Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Televize  >  LED televize  >  Philips 65PUS6703

Philips 65PUS6703

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 16 990 Kč
Porovnat 4 obchody
Chytrá televize s UHD rozlišením Špičkové Ultra HD rozlišení, technologie HDR Plus pro zlepšení kontrastu, barev i ostrosti a navrch ještě efektní funkce Ambilight – to vše jsou přednosti moderní televize Philips 65PUS6703. Pokud se rozhodnete pro její pořízení, můžete se navíc těšit i na celou řadu smart funkcí, které vám zpřístupní přehledný operační systém SAPHI. Jde zkrátka o přístroj, který...

Všechny nabídky pro Philips 65PUS6703

Popis Philips 65PUS6703

Chytrá televize s UHD rozlišením
Špičkové Ultra HD rozlišení, technologie HDR Plus pro zlepšení kontrastu, barev i ostrosti a navrch ještě efektní funkce Ambilight – to vše jsou přednosti moderní televize Philips 65PUS6703. Pokud se rozhodnete pro její pořízení, můžete se navíc těšit i na celou řadu smart funkcí, které vám zpřístupní přehledný operační systém SAPHI. Jde zkrátka o přístroj, který bude ve vašem obýváku představovat multifunkční platformu bezbřehé audiovizuální zábavy.

Philips 65PUS6703 OS SAPHI
Působivé zážitky s funkcí Ambilight
Tento televizor značky Philips se může pochlubit moderní technologií Ambilight, která vždy ještě umocní vaše divácké zážitky. Jedná se totiž o funkci, v rámci které přístroj promítá obraz i na zeď, a to rovnou do tří stran. Tím opticky zvětšuje plochu obrazovky a nabízí tak skutečně nevšední podívanou.
Ambilight
Philips 65PUS6703 rozlišení UHD
Rozlišení 4K
Philips 65PUS6703 patří mezi televize, které se pyšní dosud nejmodernějším rozlišením 4K (3840×2160 px). K tomu navíc využívá i technologii HDR Plus, která je zárukou dokonalého jasu a kontrastu.

Kvalitu obrazu pak ještě umocňují technologie Pixel Precise Ultra HD a Micro Dimming. Oslnivých grafických parametrů se proto dočkáte jak při sledování filmů či seriálů, tak i třeba v případě večerních zpráv či sportovních přenosů.
Pozemní vysílání, satelit i kabelová televize
S touto televizí si můžete sami vybrat, z jakého zdroje budete přijímat televizní signál. Máte zde totiž k dispozici digitální tunery DVB-T2, DVB-C i DVB-S2. Bez problému tak můžete koukat na televizi prostřednictvím pozemního vysílání, satelitu i kabelovky.

Dále jistě oceníte i možnost nahrávání televizních pořadů na externí USB disky.
Philips 65PUS6703 tunery
Philips 65PUS6703 Netflix tlačítko na ovladači
Chytré funkce
Philips 65PUS6703 patří mezi tzv. chytré televize, takže s...

Parametry Philips 65PUS6703

Výrobce Philips

Podobné produkty

Podobné fráze: