Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Televize  >  LED televize  >  Philips 49PUS7803

Philips 49PUS7803

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 15 990 Kč
Porovnat 3 obchody
Ultratenký 4K UHD LED televizor se systémem Android s 3strannou funkcí Ambilight * 123 cm (49") * LED televizor 4K Ultra HD * Čtyřjádrový procesor, 16 GB * DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2 Technologie Micro Dimming Pro pro neuvěřitelný kontrast Technologie Micro Dimming Pro optimalizuje kontrast na vašem televizoru na základě světelných podmínek v okolním prostředí. Světelný snímač a speciáln...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 15 990 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Všechny nabídky pro Philips 49PUS7803

Popis Philips 49PUS7803

Ultratenký 4K UHD LED televizor se systémem Android s 3strannou funkcí Ambilight
* 123 cm (49")
* LED televizor 4K Ultra HD
* Čtyřjádrový procesor, 16 GB
* DVB T/C/T2/T2-HD/S/S2
Technologie Micro Dimming Pro pro neuvěřitelný kontrast
Technologie Micro Dimming Pro optimalizuje kontrast na vašem televizoru na základě světelných podmínek v okolním prostředí. Světelný snímač a speciální software analyzují obraz v 6400 různých zónách, abyste si mohli vychutnat neuvěřitelný kontrast a kvalitu obrazu skutečně realistického vizuálního zážitku – ve dne i v noci.
Dopřejte si čtyřjádrový výkon a integrovaný systém Android
Čtyřjádrový procesor Philips společně s výkonem systému Android přinášejí vzrušující zážitek ze hry. Systém Android na vašem televizoru vám umožní navigovat, spouštět aplikace a přehrávat videa způsobem, který je mimořádně rychlý, mimořádně intuitivní a mimořádně zábavný. Technologie Ambilight. Emoce, které překračují hranice obrazovky.
Technologie Ambilight. Emoce, které překračují hranice obrazovky.
Díky funkci Philips Ambilight vás filmy i hry ještě více pohltí. Hudba získá svou vlastní světelnou show a obrazovka vám bude připadat větší, než ve skutečnosti je. Inteligentní světla LED na okrajích televizoru vrhají promítané barvy na zdi a do místnosti v reálném čase, takže dostanete dokonale vyladěné okolní osvětlení – další důvod, proč milovat svůj televizor.
Engine Philips P5. Dokonalost bez ohledu na zdroj.
Engine Philips P5 Perfect Picture poskytuje obraz, který je stejně dokonalý jako váš oblíbený obsah. Detaily mají zřetelně větší hloubku, barvy jsou živé, bílé tóny pleti jsou přirozenější. Kontrast je tak ostrý, že ucítíte každý detail, a pohyb je tak plynulý, že nikdy neztratíte míč z očí, ať už je hra jakkoli rychlá.
Dopřejte si lepší kontrast, barvy a ostrost obrazu s technologií HDR Plus
High Dynamic Range Plus přináší fascinující revoluci v domácí...

Parametry Philips 49PUS7803

Výrobce Philips

Podobné produkty

Podobné fráze: