Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Televize  >  LED televize  >  Philips 43PUS7303

Philips 43PUS7303

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 8 990 Kč
Porovnat 4 obchody
Ultra tenká chytrá televize Philips 43PUS7303 vás potěší svou optimální úhlopříčkou 108 cm, 4K kvalitou obrazu i spoustou chytrých funkcí operačního systému Android. Navíc vám může nabídnout i perfektní zvuk a široké možnosti konektivity. S tímto přístrojem si zkrátka přímo ve svém obýváku užijete spoustu audiovizuální zábavy. Působivé zážitky s technologií Ambilight Tento televizor využívá m...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 8 990 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Všechny nabídky pro Philips 43PUS7303

Popis Philips 43PUS7303

Ultra tenká chytrá televize Philips 43PUS7303 vás potěší svou optimální úhlopříčkou 108 cm, 4K kvalitou obrazu i spoustou chytrých funkcí operačního systému Android. Navíc vám může nabídnout i perfektní zvuk a široké možnosti konektivity. S tímto přístrojem si zkrátka přímo ve svém obýváku užijete spoustu audiovizuální zábavy.
Působivé zážitky s technologií Ambilight
Tento televizor využívá moderní technologii Ambilight, která ještě umocní vaše jedinečné divácké zážitky. Jedná se o funkci, v rámci které přístroj promítá obraz i na zeď, a to rovnou do tří stran, čímž opticky zvětšuje plochu obrazovky.

Philips 43PUS7303 Ambilight
Philips 43PUS7303 Ultra HD rozlišení
Parádní Ultra HD obraz
Televize Philips 43PUS7303 se může pochlubit špičkovou kvalitou obrazu. Pracuje totiž s nejmodernějším 4K UHD rozlišením (3840×2160 px) a navíc využívá technologii HDR Plus. Oslnivých grafických parametrů se tak dočkáte při sledování filmů, seriálů i třeba večerních zpráv či sportovních přenosů.
Pozemní vysílání, kabelovka i satelit
S tímto televizorem máte na výběr, z jakého zdroje chcete přijímat televizní signál. Přístroj totiž disponuje tunery DVB-T2, DVB-C i DVB-S2, bez problému si tak poradí s příjmem klasického pozemního vysílání, satelitem i kabelovou televizí. Je zkrátka jen a jen na vás, čemu dáváte přednost.

Dále jistě oceníte i možnost nahrávání televizních pořadů na externí USB disky.
Philips 43PUS7303 tunery
Smart TV s Androidem
Philips 43PUS7303 patří mezi tzv. chytré televize, které si vedle příjmu televizního signálu poradí i s internetovým obsahem. Na své televizi tak můžete hrát hry, číst e-maily, sledovat internetové TV stanice či jen tak brouzdat po internetu.

Televize je vybavena populárním operačním systémem Android Nougat, takže si do ní můžete stáhnout i celou řadu praktických chytrých aplikací.

Philips 43PUS7303 OS Android Nougat < ...

Parametry Philips 43PUS7303

Výrobce Philips

Podobné produkty

Podobné fráze: