Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Televize  >  LED televize  >  Philips 22PFS4232

Philips 22PFS4232

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 277 Kč
Philips 22PFS4232 je kompaktní televizor, který se díky 22 palcům skvěle hodí jak do menších pokojů (ložnice, dětské pokoje, kuchyně atp.), tak i pro využití v obytných vozech. Podporuje totiž i 12V napájení. Kromě toho ale klade důraz také na snadné ovládání. Garancí vysoké obrazové kvality je v jeho podání nadstandardní Full HD rozlišení doplněné o technologie, které obraz ještě vylepšují – nap...

Všechny nabídky pro Philips 22PFS4232

Popis Philips 22PFS4232

Philips 22PFS4232 je kompaktní televizor, který se díky 22 palcům skvěle hodí jak do menších pokojů (ložnice, dětské pokoje, kuchyně atp.), tak i pro využití v obytných vozech. Podporuje totiž i 12V napájení. Kromě toho ale klade důraz také na snadné ovládání. Garancí vysoké obrazové kvality je v jeho podání nadstandardní Full HD rozlišení doplněné o technologie, které obraz ještě vylepšují – například Digital Crystal Clear.
Srovnání i s televizory několikrát dražšími pak snese tuner DVB-T2/C/S2, který nejenže zvládá příjem satelitních programů, ale hlavně podporuje kodek HEVC (H.265), takže jste připraveni na budoucí změny ve vysílání. Philips samozřejmě nezapomněl ani na kvalitní zvuk (6 W) a reprezentativní design. Ať už televizor najde své místo klasicky doma či v obytných vozech, vždy s ním budete spokojeni.
Na doma pro děti, ale i na cesty do karavanu. Tenhle televizor se zkrátka nikde neztratí.

Nezná hranice
Víte, v čem je tahle telka úplně nejlepší? Že si ji můžete vzít kamkoliv se vám zlíbí. Stačí použít přiložený adaptér na 12 V, připojit jej do autozásuvky a můžete vyrazit třeba na druhou stranu Evropy. Pokud se tedy chystáte na dovolenou do oblasti, kde třeba není tak stabilní počasí, o zábavu bude mít postaráno celá rodina.


Podpora DVB-T2
Nebojte se přechodu na nový typ vysílání. Televize má nový tuner pro podporu DVB-T2 ve formátu H.265, díky kterému si bez problému užijete pozemní televizní vysílání i po vypnutí současného signálu. Televizor má oficiální certifikace Českých radiokomunikací.

Digital Crystal Clear
Technologie Digital Crystal Clear zaručuje, že ať budete přehrávat video z jakéhokoli zdroje, vždy nabídne nejvyšší možnou kvalitu. Pomocí speciálního softwarového algoritmu totiž inteligentně upravuje obraz (například z USB disků) tak, aby nabídl ideální kontrast, barvu i ostrost.


Full HD TV
Pokud se nespokojíte s „obyčejnými“ H...

Parametry Philips 22PFS4232

Výrobce Philips

Podobné produkty

Podobné fráze: