Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Televize  >  LED televize  >  Panasonic TX 40ES513E

Panasonic TX 40ES513E

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 11 989 Kč
Porovnat 12 obchodů
Informace o TX 40ES513E LED FULL HD TV Panasonic Televizor LED Úhlopříčka 100 cm Digitální tuner DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C H.265/HEVC Rozlišení panelu 1920 x 1080 Řízení panelu 800 Hz BMR Obrazový režim Dynamický/Normalní/Kino/True cinema/Uživ. nastavení Kontrast Vysoký kontrast Příjem teletextu 1000P Hotelový režim Třída energetické účinnosti A+ Analogový tuner 2x H...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Panasonic TX 40ES513E

Popis Panasonic TX 40ES513E

Elektrochram píše:

Televizor LED Úhlopříčka 100 cm Digitální tuner DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C H.265/HEVC Rozlišení panelu 1920 x 1080 Řízení panelu 800 Hz BMR Obrazový režim Dynamický/Normalní/Kino/True cinema/Uživ. nastavení Kontrast Vysoký kontrast Příjem teletextu 1000P Hotelový režim Třída energetické účinnosti A+ Analogový tuner 2x HDMI 2x USB 1x Port LAN 1x CI 1x Digitální audio výstup (optický) 1x Výstup na sluchátka VESA standard Rozměr VESA 200 x 200 mm Rozměry (Š x V x H) (bez podstavce) 902 × 521 × 90 mm Rozměry (Š × V × H) (s podstavcem) 902 × 561 × 202 mm Hmotnost (s podstavcem) 9,5 kg Hmotnost (bez podstavce) 8.0 kg

MALL.CZ píše:

Smart televize s úhlopříčkou displeje 100 cm (40") a rozlišením Full HD. Adaptive Backlight Dimming, tuner DVB-T/T2 (HEVC)/C/S2, www prohlížeč, DLNA, Wi-Fi, HbbTV, Easy Mirroring, nahrávání na USB, media přehrávač, 2× HDMI, USB, 800 Hz BMR, výroba v ČR.

Alza.cz píše:

Televize SMART LED, 100cm, Full HD, 800Hz BMR, Adaptive Backlight Dimming, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2x HDMI, 2x USB, CI+, LAN, DLNA, WiFi, HbbTV, Mirroring, USB nahrávání, web prohlížeč, Netflix, my Home Screen, VESA, A+
Televize Panasonic TX-40ES513E využívá kvalitní obrazový panel s Full HD rozlišením. Dostatek moderních technologií i podpora streamování z ní dělá skvělého kandidáta na rozšíření vaší rodiny.Televize Panasonic TX-49ES513E využívá kvalitní obrazový panel s Full HD rozlišením. Dostatek moderních technologií i podpora...

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Střední LED televize Panasonic TX 40ES513E od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. 35049438 - Televizor LED Úhlopříčka 100 cm Digitální tuner DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C H.265/HEVC Rozlišení panelu 1920 x 1080 Řízení panelu 800 Hz BMR Obrazový režim Dynamický/Normalní/Kino/True cinema/Uživ. nastavení Kontrast Vysoký kontrast Příjem teletextu 1000P Hotelový režim Třída energetické účinnosti A+ Analogový tuner 2x HDMI 2x USB 1x Port LAN 1x CI 1x...

Electro World s.r.o. píše:

40-palcová SMART televize je skvělou volbou do domácností nebo kanceláří. TV Panasonic TX-40ES513E s LED LCD obrazovkou Vám přinese kvalitní obraz s Full HD rozlišením 1 920 x 1080. Používá technologii zobrazení BMR 800 Hz a díky funkci Adaptive Backlight Dimming bude černá ještě temnější a bílá podstatně jasnější. Tenký rámeček a elegantní černá barva dokonale vynikne v každém interiéru. Dvojice 10 wattových reproduktorů zaručuje zřetelný zvuk nejen při poslechu hudby, ale i sledování filmů. Televize má řadu inteligentních funkcí jako HbbTV, USB-HDD či webový prohlížeč. Disponuje Wi-Fi, CI, HDMI, USB a LAN porty. Signál naladíte pomocí tunerů a to DVB-T / T2, DVB-S2 nebo DVB-C.

KASA.cz píše:

Užijte si stylový chytrý televizor s vysoce kontrastním obrazem
Řada ES513 využívá jasný panel a adaptivní ztlumení podsvícení, a přináší tak vysokou kvalitu obrazu v rozlišení Full-HD. Dále se může pochlubit skvělými chytrými funkcemi pro propojení a sdílení obsahu.
Provedení, funkce a specifikace se mohou bez upozornění změnit.
Přizpůsobená brána ke všemu, co se vám líbí
Díky systému my Home Screen si můžete přizpůsobit obrazovky, které budou obsahovat pouze odkazy na vaše oblíbené aplikace a obsah. A co je ještě lepší, vlastní úvodní obrazovku si může nastavit každý člen vaší domácnosti, takže se každý rychleji a jednodušeji dostane k oblíbenému obsahu.
*Zobrazené aplikace a jejich umístění se mohou lišit od skutečné obrazovky přizpůsobené zákazníkem.
Postará se o temné odstíny černé v tmavých scénách a působivost jasných scén
Televizory s technologií Adaptive Backlight Dimming průběžně analyzují vstupní obrázky a upravují množství světla v zájmu optimální kvality obrazu.
Sledujte televizní vysílání v kterékoli místnosti bez anténní zásuvky
Doba, kdy bylo nutné umístit televizor v blízkosti anténní zásuvky, je už pryč. Do televizorů, které se dají nastavit jako streamovací klienti, můžete streamovat vysílání (prostřednictvím sítě LAN, powerline adaptérů, nebo dokonce Wi-Fi), převedené na signály internetového protokolu pomocí domácího streamovacího serveru, například televizoru nejvyšší třídy nebo set-top boxu.
*Tato funkce nemusí být použitelná v případě nestabilní sítě nebo s určitým obsahem.
Využívejte řadu aplikací na velké televizní obrazovce
Pomocí televizorů s funkcí internetu máte přístup k celé řadě aplikací, službám typu video na vyžádání a hrám uloženým v cloudu.
*Služby síťového obsahu jsou provozovány příslušnými poskytovateli a mohou být bez oznámení dočasně, nebo trvale ukončeny. Některý obsah nemusí být ve vaší zemi k dispozici.
Nejsnazší způsob, jak si uklád...

www.penta.cz píše:

Televize SMART LED, 100 cm, Full HD, 800 Hz BMR, Adaptive Backlight Dimming, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2x HDMI, 2x USB, CI+, LAN, DLNA, WiFi, HbbTV, Mirroring, USB nahrávání, web prohlížeč, Netflix, my Home Screen, VESA, A+.

eoshop.cz píše:

Televize SMART LED, 100 cm, Full HD, 800 Hz BMR, Adaptive Backlight Dimming, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2x HDMI, 2x USB, CI+, LAN, DLNA, WiFi, HbbTV, Mirroring, USB nahrávání, web prohlížeč, Netflix, my Home Screen, VESA, A+. LED televizor TX- 40ES513E je chytrý televizor s vysoce kontrastním obrazem. Řada televizorů ES513 využívá jasný panel a adaptivní ztlumení podsvícení a přináší tak vysokou kvalitu obrazu v rozlišení Full-HD. Najdete v něm zároveň skvělé chytré funkce pro propojení a sdílení obsahu. My Home Screen Je přizpůsobená brána ke všemu co se vám líbí. Právě díky tomuto systému si můžete přizpůsobit obrazovky, které budou obsahovat jen odkazy na vaše oblíbené aplikace a obsah. Navíc vlastní úvodní obrazovku si může nastavit každý člen vaší domácnosti. Dostane se tak jednoduše a rychle ke svému oblíbenému obsahu. Adaptive Backlight Dimming Televizory obsahují technologii Adaptive Backlight Dimming, která se hravě postará o temné odstíny černé v tmavých scénách a zároveň jim dodá na působivosti. In House TV Streaming Je možnost sledování televizního vysílání v kterékoliv místnosti bez anténní zásuvky. Doba, kdy bylo nutné umístění televizoru v blízkosti anténní zásuvky je pryč. Televizory, které se dají nastavit jako streamovací klienti, můžete streamovat vysílání a to prostřednictvím sitě LAN, powerline adaptérů, nebo dokonce WiFi. Internetové aplikace Na televizoru s funkcí internetu získáte zároveň přístup k různým aplikacím, službám typu - video na vyžádání, nebo hrám uloženým v cloudu. Záznam na pevný disk USB Nejsnažší způsob ukládání oblíbených programů a filmů na paměťovou jednotku USB nebo externí pevný disk. Jednoduše stisknete tlačítko REC na dálkovém ovladači. Parametry: Úhlopříčka: 100 cm Digitální tuner: DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C H.265/HEVC Rozlišení panelu: 1 920 x 1 080 Řízení panelu: 800 Hz BMR Obrazový režim: Dynamický/Normalní/Kino/True cinema/Uživ. nastavení Kontrast: vysoký kontrast Příjem teletextu: 1000P Hotelový režim Tř...

SOFTCOM.cz píše:

Displej
Panel LED LCD
Bright Panel Bright Panel
Rozlišení panelu 1920 x 1080
Řízení panelu 800 Hz BMR
Obrazový režim Dynamický/Normalní/Kino/True cinema/Uživ. nastavení
Kontrast Vysoký kontrast
Adaptive Backlight Dimming

Zvuk
Surround VR-Audio True Surround
Reproduktory 2 reproduktory
Výstup reproduktoru 20 W (10 W x 2)
Režim zvuku Standardní / Hudba / Prostorové / uživatel

Chytré funkce
Moje úvodní stránka
Hlasový průvodce
EPG
Volba jazyku na obrazovce 27 jazyků
HD Triple Tuner
Zabudovaná Wi-Fi síť
In-House TV Streaming (klient)
Aplikace Panasonic TV Remote
Swipe & Share
Internetové aplikace
Webový prohlížeč
Snadné zrcadlení
DLNA (DTCP-IP/DMP/DMR/DMS)
IP Home Control (Crestron/Control4)
Media Player
Podporované formáty AVI/HEVC/MKV/WMV/MP4/M4v/FLV/3GPP/VRO/VOB/TS/PS, MP3/AAC/WMA Pro/FLAC/Apple Lossless/WAV, JPEG
HbbTV
Příjem teletextu 1000P
Záznam na USB/HDD (s funkcí opakovaného záznamu živého vysílání)
Multi Window PAT
Hotelový režim
Ovládání HDAVI

Údaje o spotřebě
Ochranná známka Panasonic
Model ID TX-40ES513E
Třída energetické účinnosti A+
Viditelná velikost obrazovky (úhlopříčka) 100 cm / 40"
Rozlišení panelu 1920 x 1080

Parametry Panasonic TX 40ES513E

Výrobce Panasonic

Podobné produkty

Podobné fráze: